UVEX DUCAN????

M.C. Kompa

Member
trebo bih broj telefona uvexa u zagrebu u vlaskoj ulici
jel zna neko, nemrem nigdje naci a trebam hitno navlake za cipele jer bu ju mi se raspale do doma
 
Zagreb, Vlaška 47
tel. 01 4830 466
 
M.C. Kompa said:
trebo bih broj telefona uvexa u zagrebu u vlaskoj ulici
jel zna neko, nemrem nigdje naci a trebam hitno navlake za cipele jer bu ju mi se raspale do doma

Navlake za cipele imaš kod Šepića... Nije baš centar, ali nije ni na kraj svijeta...
 
Ima Šepić, nekih 60 kn (y)
 
Baš sad pičim u Uvexov dučan jer sam vidjela kožne zimske vodonepropusne rukavice za samo 220 kn! Baš me zanima da li kaj valjaju...
 
Ajde javi, trebaju mi, smrzli mi se prstići i oči neki dan  :shock:
 
Jučer sam ih pogledala, preko noći gruntala i sad ih idem ubost, pa ti ih mogu i pokazat kasnije...  :mrgreen:
 
Sayock said:
Baš sad pičim u Uvexov dučan jer sam vidjela kožne zimske vodonepropusne rukavice za samo 220 kn! Baš me zanima da li kaj valjaju...

Jel im to redovna cijena ili imaju nekakvu akciju i sniženje?
 
Sayock said:
Baš sad pičim u Uvexov dučan jer sam vidjela kožne zimske vodonepropusne rukavice za samo 220 kn! Baš me zanima da li kaj valjaju...
valjaju ja sam ih kupio...
 
To im je redovna cijena. Dobre su mi za sad. Moram ih još malo iztestirati...
 
Sayock said:
To im je redovna cijena. Dobre su mi za sad. Moram ih još malo iztestirati...
i kak si zadovoljna sa rukavicama...
 
Prvi dojam je bio da sui kliske - na dlanu je mali dio od antilopa, no u vožnji to nisam primječivala. Nisam još išla izvan grada, pa ne mogu reći za bržu vožnju po zimi. Bolje mi je nego kombinacija ljetnih i podrukavica, ali mislim da moje ruke niš nemože u vožnji zgrijati osim možde ručki sa grijaćem (loša cirkulacija). To će ići za ljedeću zimu obavezno.
Sve u svemu za tu lovu su skroz ok. Više me ne štrecaju zglobovi prstiju, pa to znači da griju. Još moram i kišu isprobati.
 
Sayock said:
Prvi dojam je bio da sui kliske - na dlanu je mali dio od antilopa, no u vožnji to nisam primječivala. Nisam još išla izvan grada, pa ne mogu reći za bržu vožnju po zimi. Bolje mi je nego kombinacija ljetnih i podrukavica, ali mislim da moje ruke niš nemože u vožnji zgrijati osim možde ručki sa grijaćem (loša cirkulacija). To će ići za ljedeću zimu obavezno.
Sve u svemu za tu lovu su skroz ok. Više me ne štrecaju zglobovi prstiju, pa to znači da griju. Još moram i kišu isprobati.
ja sam te rukavice kupio onaj dan kad je bilo DDK i od tada ih svakodnevno nosim i nemam nikakvih primjedbi...dosta su mekane iako neizgledaju na prvi pogled,tako da imam dobar kontakt sa ručkama,a i dosta dobro griju, iako kad je hladnije ja vozim sa skijaškim rukavicama koje su ipak toplije...
 
Nema više tih rukavica po 220 kn ili mi je tip htio uvaliti nekakve za 560 kn.  :(
 
mrgud_sk said:
Nema više tih rukavica po 220 kn ili mi je tip htio uvaliti nekakve za 560 kn.  :(

Kad sam ih ja kupovala rekli su mi da ih imaju malo. A imali su isti tip rukavica posebno muške, posebno ženske. Baš nme zanima u čemu je razlika :misli:
 
Sayock said:
Kad sam ih ja kupovala rekli su mi da ih imaju malo. A imali su isti tip rukavica posebno muške, posebno ženske. Baš nme zanima u čemu je razlika :misli:
razlika je u veličini...drugačiji su brojevi...nečudi me da ih više nema,za te novce zbilja vrijede...