Uvoz oldtimer motocikla

Koji je to model.Zx750a,tzv.unitrack.
Ili serija prije s dva amortizera,modificirani z750.👍😎
 
Koji je to model.Zx750a,tzv.unitrack.
Ili serija prije s dva amortizera,modificirani z750.👍😎
Unitrack je u pitanju, prvi vlasnik, 36 000 km u super stanju. Možda malo ušminkat zbog godina i stajanja ali je zdrav primjerak. :)
 
Super stroj tog doba.
Imao sam ga prije 25 godina .
Za danas lijep klasik.👍Imam negdje samo jednu jedinu klasičnu fotografiju.Moram pronaći pa zakvačim.👍
 
  • Like
Reactions: Kraljević Junior
Super stroj tog doba.
Imao sam ga prije 25 godina .
Za danas lijep klasik.👍Imam negdje samo jednu jedinu klasičnu fotografiju.Moram pronaći pa zakvačim.👍
Obavezno zakvači da vidim :mrgreen:
Ma meni odlično izgleda, volim Kawasakije iz tog doba. Šteta što nije GPZ900 ali će poslužit za lokalne đireve, svakako koliko god imam ks ispod sebe nisam neki trkač pa mislim da ćemo se dobro slagat. (y)
 
Evo ,da ne ostanem dužan.Fotku na mogu pronaći ,ne znam gdje je,ali evo iz Motopulsa dok sam ga prodavao ,za par dana odveo sam ga u Karlovac.
 

Attachments

  • 20240204_133449.jpg
    20240204_133449.jpg
    1.1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Octane
Jedino nisam uspio lijepo izvesti ispušni dio između izvoda spoja grana i topa ,jednostavno nisam mogao u to vrijeme pronaći adekvatno koljeno u inox izvedbi.Stabilizator vilice,amortizer volana ,muzzy ispuh,nove gume ,veći uljni hladnjak,lakirung elr u to doba.Eto.jedan od i prvi kojeg sam stavio tu na forumu.Možda i zadnji.😎👍
Usput, težak ko sam đavo,koliko god se ovjes stvrdne ,kratke zavoje ne voli .jedina prednost je 18cola prednji kotač pa se ne vozi toliko okruglo kao ovi s 19cola naprijed.Kočnice dobre za to doba,instrumenti pregledni ,a na špici pokaže mislim oko 225 po satu.
 
Last edited: