V-Strom 650 za 2011.

jedimaster

Active member
Uskoro dolazi "mali" Strom za 2011. Uz crnu boju bit će i u novoj "pearl mirage" bijeloj boji , koja je ustvari i jedina novost.
 
:slinavac: jedva čekam
 
Ništa od žbicanih felgi ili kak se već piše  :mrgreen: , neko je bio bubnio pa ostao živ al sjećam se da je bilo priče o promjeni felgi...

inače strom kao strom, ni ne mora biti ljepotan kad te može odvesti na kraj svijeta, crna boja je ipak  (y)
 
jedimaster said:
Uskoro dolazi "mali" Strom za 2011. Uz crnu boju bit će i u novoj "pearl mirage" bijeloj boji , koja je ustvari i jedina novost.

Baš analiziram koji će mi biti sljedeći motor i najvjerojatnije je da će to biti V-Strom. Crni, naravno  :D
Pitanje za znalce. Gdje se to može vidjeti? U Eurorentu kažu da nema ništa. Jbmu, pa gdje da onda čovjek kupi novu Suzu?
Uzeo bih i 2009 ak je na akciji kao na stranicama Eurorenta.
 
spinner said:
Baš analiziram koji će mi biti sljedeći motor i najvjerojatnije je da će to biti V-Strom. Crni, naravno  :D
Pitanje za znalce. Gdje se to može vidjeti? U Eurorentu kažu da nema ništa. Jbmu, pa gdje da onda čovjek kupi novu Suzu?
Uzeo bih i 2009 ak je na akciji kao na stranicama Eurorenta.
HRC Dudo, mada nisam dugo cuo za njih...
 
Šteta očekival sam novi model!  :(
Za 2012 bude valjda kompletno novi model!!  :misli:
 
i ja...

odličan spremnik, najudobniji u klasi, nikad veći kvar... atributi koji stoje iza stromove mašinerije, ali očekivao sam barem masku, felge ili svijetla da će malo promjeniti

ali svima je jasno, naštancali su ih puno i to se mora prodati da dizajneri uzmu posao u svoje ruke
 
http://www.automotoportal.hr/2010/08/19/suzuki-v-strom-650-xp-dolazi-pocetkom-sljedeceg-mjeseca/

Kaj je s ovim?
Nije 2011 nego 2010, al pitaš zastupnika i oni neznaju ništ o tome!!??
 
Beast said:
http://www.automotoportal.hr/2010/08/19/suzuki-v-strom-650-xp-dolazi-pocetkom-sljedeceg-mjeseca/

Kaj je s ovim?
Nije 2011 nego 2010, al pitaš zastupnika i oni neznaju ništ o tome!!??

to je samo model opremljen za putovanja
ono sto smo skoro svi dodatno ugradili, oni daju sad serijski
samo sto su koferi aluminijski a ne plastika
 
Beast said:
http://www.automotoportal.hr/2010/08/19/suzuki-v-strom-650-xp-dolazi-pocetkom-sljedeceg-mjeseca/

Kaj je s ovim?
Nije 2011 nego 2010, al pitaš zastupnika i oni neznaju ništ o tome!!??
Opa pegica je na prodaju! Pa nije valjda da prelaziš u stromerijance?  (y)  :mrgreen:
 
Chimpa said:
to je samo model opremljen za putovanja
ono sto smo skoro svi dodatno ugradili, oni daju sad serijski
samo sto su koferi aluminijski a ne plastika
Vidim i ja da je opremljen VANserijski, al zovem zastupnike i nemaju pojma o ovom kakti "XP" v-stromu!!!
 
Beast said:
Vidim i ja da je opremljen VANserijski, al zovem zastupnike i nemaju pojma o ovom kakti "XP" v-stromu!!!

Moral bus malo pricekati da to dode u HR  :mrgreen:

Tak je i meni kad dolazim na tehnicki sa novim modelima automobila koji su kupljeni u Europi ...
Nasi ih jednostavno jos nemaju u svom sistemu  :mrgreen: