V4 is coming : )

zadro_st said:
Koliko će ovo pjevat 50 000e il san malo i reka... :cool:
Ja bi reko da si vrlo blizu tocne cifre.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Pa nije to tako ni strašno s obzirom da su 998R i 999R bili isto tako pedesetak milja eura. A ovo je ipak space shuttle za te bajkove.
 
Ako je Speciale Mg 350000 kn, R će bit više!  A još dodatni Akrap i grane će bit više od 5000 eura!  (y)
Neki će reć da za tu lovu možeš kupit dobrog Merđana! :LOL: :jesus:
 
Ode to predaleko sto se cijena tiče. Sad ce svi pocet dizat

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
piljun said:
Ode to predaleko sto se cijena tiče. Sad ce svi pocet dizat

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Ducati diže jer može i zna se zašto diže. Ako ovi drugi budu dizat, a za ništa dobiveno dobro će proć na tržištu! :wink:
 
triple_9 said:
Pa nije to tako ni strašno s obzirom da su 998R i 999R bili isto tako pedesetak milja eura. A ovo je ipak space shuttle za te bajkove.
Slaba ti je matematika.
R-ovi su se kretali oko 30 kila maraka, kasnije eura. 1098r je bio oko 40 kila € koliko se sjecam.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
O čemu mi pričamo ljudi Božji. R1 je 2001. godine koštao 94 000 HRK, danas je duplo.

Vulgaris 999 je koštao 20 000eura u 2004. a danas dobiš V4 Panigale za 24000 koji je svemirski brod za taj bicikl s motorinom.

Poanta priče je da sve cijenu idu gore, Ducatijeve su definitivno opravdane. (ili su prije bile neopravdane :mrgreen:)
 
s2r said:
Slaba ti je matematika.
R-ovi su se kretali oko 30 kila maraka, kasnije eura. 1098r je bio oko 40 kila € koliko se sjecam.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ma isti klinton, dok mu staviš Termi i par điđi to je 50  :mrgreen:
 
Tesko je usporedivati jer su marke vrijedile puno vise. SPS je bio 48.500DEM a 998R 36.000EUR.
 
Par godina nakon prelaska na Euro, vrijednost mu je bila jednaka Markama.
Cijena benzina je 2001 iznosila 5 kuna. Koliki vam je bio dohodak?
40000 Dem u 90ima je puuuno više od 40000 Eura danas.
 
Prelaskom na eure doslovno smo u par mjeseci izgubili pola love. Živio sam tad vani i nemoćno gledao... :mrgreen:... ali i visio u Ducatijevom salonu i razmišljao tko si može priuštiti taj jebeni SPS koji je koštao kao pristojan stan u centru Zagreba.  :mrgreen:
 
Cijene za 2019. su:
V4 = 189000 kn
V4S = 230000 kn
V4S Corse = 240000 kn
V4R = 319000 kn
V4 Speciale = 320000 kn
V4 Speciale Magnesium = 349000 kn

Ovo su baš solidne cijene! :wink: :mrgreen:
 
https://www.asphaltandrubber.com/recall/ducati-panigale-v4-recall/?fbclid=IwAR2nywRonrx3HBqMPNv5XlkNO3IIzm5XnZ-UArXDgcMYEWa4MzX5NfKbD4o  :jesus:
 
Jao, jel te to čini sretnim? Jel ti dan ispunjen? Ducati napravio opoziv. Veliki zločesti kvarljivi Ducati. Kme, kme, kme.

 
triple_9 said:
Jao, jel te to čini sretnim? Jel ti dan ispunjen? Ducati napravio opoziv. Veliki zločesti kvarljivi Ducati. Kme, kme, kme.

Niti najmanje, pogotovo ne za V4 koji mi je bomba od motora. Svi imaju opozive i to je žalosno, al jbga takva su vremena.