V4 is coming : )

U svojih 35 godina voznje nisam jos naisao na firmu koja nije barem jednom zeznula stvar

Inace danas kada su sve informacije neusporedivo dostupnije sve izadje na vidilo a nekad su sakrivali svoje gafove
kao zmija noge.

Ugodno nije pogotovo na stroju koji kosta dva vagona novaca ali da je nesto pretjerano zabrinjavajuce pa i nije 
 
Poštenije je napraviti opoziv i ispraviti grešku, nego se praviti blesav i zarađivati na kvarovima. Nema razloga da se na opozive gleda u negativnom smislu.
 
Moram priznati da ova moto GP kombinacija boja uživo je dobra  (y),da sam vlasnik dotičnog motora iste bi sekunde nabavio ovu kombinaciju oklopa  (y)
Slike se loše kvalitete zbog lošeg mobitela i action kamere

SLIKA S MOBITELA

CfIBRdi.jpg


SLIKA S KAMERE

MbxzoWH.jpg

 
znaci sad imamo obicni v4, pa S, pa R ,pa superkuglager,pa sad SP..ustvari isto sranjedrugo pakovanje..miksaj djelove i valjaj kolekcionarima :mrgreen:
 
Pa barem nisu ka honda najprije izbacili sp verziju pa ispalo da je odjednom njihova litra ponajbolja, a zaraženi svi pali u delirij. Dok nisu pokazali normalnu verziju i stvari sjele na svoje mjesto 🤣
 
Nebi se iznenadio da ide u Sisak, ima jedan lik koji ih ima već nekoliko primjeraka u kolekciji
 
Bio sam baš tamo pa sam ga pogledao malo. Lijepo izgleda, a uskoro istom kupcu dolazi SP što me zapravo puno više zanima jer na fotkama je impresivan.