V4 is coming : )

Predstavljanje novih Ducati modela za 2018. je 5.11. u 21.00 naravno direct na internet stranici! (y)
 
Panigale V4 Speciale je bolestan! :slinavac: :naklon: :peace:
164 kg i 226 KS! (y) :0648: Naravno ograničena serija. :wink:
 
Ludilo.
be0a8be0b43765e10dcf0069123bcb6a.jpg
4fbf7e2e9d7ea0a19a24bfd3c8eb9838.jpg
b570a86326278445e76592ea428d4205.jpg
0913d2dd1ec08f9058e9548d64629796.jpg
0766173f58072ab42da47de66a2ef91f.jpg
73078a5b6f2467ec0c36ae84792c2f87.jpg


Sent from my MI 5 using Tapatalk

 
opet će bit bubrega na tržištu :mrgreen:




Srki
 
https://www.asphaltandrubber.com/bikes/ducati-panigale-v4-no-fairings/

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
triple_9 said:
Opet su sjebali Speciale s talijanskom zastavom :LOL:
A šta ti smeta taljanska zastava? Da li bi ti draže bilo da su stavili kinesku ili rusku? :LOL:
Zanima me ko će kupit japanski motor pokraj ovakvog dragulja?  :misli: Možda jedino oni koji nemaju love! :? :(
 
Dje nestade onaj duh i karakter male talijanske tvornice, nidje vodovodnih cijevi nidje tolko karakteristicne L masine vec konfekcijska V  :mrgreen:
 
Sutra 7.11. je predstavljanje DUCATIA na Eicmi u Milanu u 16.30! :wink: :)
 
mve said:
Nemreju ga sjebat taman ga u rozo ofarbali...
Potpisujem, motor je remek djelo industrije... (y)
 
Sinna said:
A šta ti smeta taljanska zastava? Da li bi ti draže bilo da su stavili kinesku ili rusku? :LOL:
Zanima me ko će kupit japanski motor pokraj ovakvog dragulja?  :misli: Možda jedino oni koji nemaju love! :? :(

Talijanskoj zastavi je mjesto na tanku uz lovorov vjenac ili na repu uz natpis campione del mondo... Svaki Tricolore je ružniji od obične crvene.Ako meni ne vjeruješ pitaj Matu  :jesus:
 
triple_9 said:
Talijanskoj zastavi je mjesto na tanku uz lovorov vjenac ili na repu uz natpis campione del mondo... Svaki Tricolore je ružniji od obične crvene.Ako meni ne vjeruješ pitaj Matu  :jesus:
Pa na V4 Speciale je samo 6 zelenih diskretnih crta. Nije pretjerano kao na prethodnom modelu. :wink:
 
Sinna said:
A šta ti smeta taljanska zastava? Da li bi ti draže bilo da su stavili kinesku ili rusku? :LOL:
Zanima me ko će kupit japanski motor pokraj ovakvog dragulja?  :misli: Možda jedino oni koji nemaju love! :? :(

Ti si jedan obicni talijanski fasista :LOL:
 
Ducati ,pogotovo ove zadnje serije ,uključujući i V4 speciale su dizajnerski mrak mrakova .Nisam poklonik Ducatia ,ali po tom pitanju nema konkurencije . 8)
                    Ducati= Sophia Loren  (y)
 
http://amcn.com.au/editorial/ducati-panigale-v4-breaks-cover/

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
infinity said:
Ti si jedan obicni talijanski fasista :LOL:

Vozit vozilo s talijanskom zastavom po dalmaciji je ko da po vukovaru vozis juga obljepljenog cetnickom zastavom :mrgreen: :no::no: