'vako sad na brzaka..

Bandit

Administrator
Znači...svaka tema koja nije moto susret/party, ili winter party - spada u ovaj forumček.
Isto tako, neka se svaka rasprava vezano za klubove (kao i ove dvije prebačene) vodi ovdje.

Ono kaj treba je cilj..."Moto klubovi i susreti neka ostanu tematski usko vezani uz naslov...da ne bude više kao do sada čušpajz postova o svačemu.

Ovo je samo ugrubo.
Za detalje bu se pobrinula Iwa. :mrgreen:

Kad skuži kaj sam napravil :mrgreen:


A sada mogu pitanja...ali molim neka budu konstruktivna.
 
Bandit said:
Za detalje bu se pobrinula Iwa. :mrgreen:

Kad skuži kaj sam napravil :mrgreen:

detalji budu tijekom tjedna  :mrgreen:
pogotovo oni koji se odnose na teme u glavnom dijelu, di ćemo se trudit da teme ostanu maksimalno informativne, sa idejom vodiljom da su sve teme o susretima vezane uz kalndar na stranici i da to čita jako puno ljudi koje zanimaju detalji susreta a ne intimni odnosi učesnika teme  :LOL: i interni chatovi i postovi tipa "vidimo se" i "ja nebum došel" i meni najdraži postovi tipa " (y)  " i sl. a od tih i takvih postova je jako teško doći do relevantnih podataka o samom susretu.
namjeavamo biti malo flexibilniji nakon susreta zbog slika i doživljaja, ali to bi bilo više manje to.


sve će biti uskoro u novim pravilima podforuma  8)
 
care  :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
 
Bandit said:
Znači...svaka tema koja nije moto susret/party, ili winter party - spada u ovaj forumček.
Isto tako, neka se svaka rasprava vezano za klubove (kao i ove dvije prebačene) vodi ovdje.

Ono kaj treba je cilj..."Moto klubovi i susreti neka ostanu tematski usko vezani uz naslov...da ne bude više kao do sada čušpajz postova o svačemu.

Ovo je samo ugrubo.
Za detalje bu se pobrinula Iwa. :mrgreen:

Kad skuži kaj sam napravil :mrgreen:

A sada mogu pitanja...ali molim neka budu konstruktivna.


Sam ti lepo neki dan rekel da treba "konjušnicu" otvorit. :mrgreen:
 
HIGHLANDER said:
Sam ti lepo neki dan rekel da treba "konjušnicu" otvorit. :mrgreen:

Ne, nego Q-forum. Nekak osjećam da bi bil pun :mrgreen:
 
Bandit said:
Ne, nego Q-forum. Nekak osjećam da bi bil pun :mrgreen:

Isti qrac, drugi celofan. :mrgreen:
 
danas sam dobila jedan zanimljiv komentar  :LOL: na prijedlog novih pravila za susrete a ide  ovako :

"nemoj majke ti branit ljudima da pišu gdje će ić, onda ja ne znam koji susret moram izbjegavat  :LOL: ovako bar znam gdje su  :shock: "

:LOL: :LOL:
 
Iwa said:
danas sam dobila jedan zanimljiv komentar  :LOL: na prijedlog novih pravila za susrete a ide  ovako :

"nemoj majke ti branit ljudima da pišu gdje će ić, onda ja ne znam koji susret moram izbjegavat  :LOL: ovako bar znam gdje su  :shock: "

:LOL: :LOL:

moram priznat da postoji neka univerzalna mudrost u tim rijecima :LOL:
 
Iwa said:
danas sam dobila jedan zanimljiv komentar  :LOL: na prijedlog novih pravila za susrete a ide  ovako :

"nemoj majke ti branit ljudima da pišu gdje će ić, onda ja ne znam koji susret moram izbjegavat  :LOL: ovako bar znam gdje su  :shock: "

:LOL: :LOL:

Dobro i sa smislom,jer to razumije onaj, kojem tako nešto odgovara.  :vaga:
 
Sve mi se čini da su Kinezi preuzeli vlast u ruke,mislim da bi prvo trebali preupitati organizatore susreta da li vole vidjeti okvirno tko im najavljuje dolazak a ako i netko ne dođe to je mislim mali broj takvih,neka pišu novosti na prvoj stranici.Postovi se ionako već duže ne broje u ovakvim temama pa ne znam zašto uvodite ovakva rigorozna pravila,tjerate ljude od sebe ili se varam!
 
djekomax said:
Sve mi se čini da su Kinezi preuzeli vlast u ruke,mislim da bi prvo trebali preupitati organizatore susreta da li vole vidjeti okvirno tko im najavljuje dolazak a ako i netko ne dođe to je mislim mali broj takvih,neka pišu novosti na prvoj stranici.Postovi se ionako već duže ne broje u ovakvim temama pa ne znam zašto uvodite ovakva rigorozna pravila,tjerate ljude od sebe ili se varam!

varaš se.

ljudi se već duže vremena bune upravo zbog chatova po temama. moraš biti svjestan da kalendar i teme koje su vezane uz njega ne čitaju samo članovi foruma, već i ogroman broj ljudi koji nisu na forumu.
kalendar i vezane teme uz svaki susret su upravo zato ovdje da pruže informacije, da se traže iste i da se pogledaju slike i dojmovi nakon susreta (a što je također vrsta informacije), a ne da se ljudi dopisuju po temi bez ikakvog smisla i reda. jer se tako bitne informacije gube i to mjesecima unaprijed se sve pogubi u internim pričama par ljudi koji se na kraju na susretu ni ne pojave.

ideja sa objavljivanjem informacija na prvoj stranici ne stoji, jer dosta klubova nije na forumu, niti ima namjeru biti. a ja ne mogu biti dežurni i provoditi 24 h dnevno na korigiranje postova i ubacivanje novih informacija i odgovora na neka pitanja koje je neko postavio na 9-toj stranici. nemoguće za pratiti.



 
Iwa said:
varaš se.

ljudi se već duže vremena bune upravo zbog chatova po temama. moraš biti svjestan da kalendar i teme koje su vezane uz njega ne čitaju samo članovi foruma, već i ogroman broj ljudi koji nisu na forumu.
kalendar i vezane teme uz svaki susret su upravo zato ovdje da pruže informacije, da se traže iste i da se pogledaju slike i dojmovi nakon susreta (a što je također vrsta informacije), a ne da se ljudi dopisuju po temi bez ikakvog smisla i reda. jer se tako bitne informacije gube i to mjesecima unaprijed se sve pogubi u internim pričama par ljudi koji se na kraju na susretu ni ne pojave.

ideja sa objavljivanjem informacija na prvoj stranici ne stoji, jer dosta klubova nije na forumu, niti ima namjeru biti. a ja ne mogu biti dežurni i provoditi 24 h dnevno na korigiranje postova i ubacivanje novih informacija i odgovora na neka pitanja koje je neko postavio na 9-toj stranici. nemoguće za pratiti.
Iwa ti si stvarno kraljica ali bih volio znati da li ćeš doći do nas,evo ja ti nudim apartman a za Bandita bumo videli a Hrvoje bi trebao doći da malo more učini svoje njegovom oporavku  :mrgreen: a ostala ekipa nek se dogovori ko će držati forum,Strašilo ili Sledge  :misli:



I sad nakon duže vrimena kad vidim što sve neki baljezgaju po forumu ja sam pitao gentlemensko,frendovsko pitanje : Molim odgovor ali tu  :wink:
 
Iwa said:
varaš se.

ljudi se već duže vremena bune upravo zbog chatova po temama. moraš biti svjestan da kalendar i teme koje su vezane uz njega ne čitaju samo članovi foruma, već i ogroman broj ljudi koji nisu na forumu.
kalendar i vezane teme uz svaki susret su upravo zato ovdje da pruže informacije, da se traže iste i da se pogledaju slike i dojmovi nakon susreta (a što je također vrsta informacije), a ne da se ljudi dopisuju po temi bez ikakvog smisla i reda. jer se tako bitne informacije gube i to mjesecima unaprijed se sve pogubi u internim pričama par ljudi koji se na kraju na susretu ni ne pojave.

ideja sa objavljivanjem informacija na prvoj stranici ne stoji, jer dosta klubova nije na forumu, niti ima namjeru biti. a ja ne mogu biti dežurni i provoditi 24 h dnevno na korigiranje postova i ubacivanje novih informacija i odgovora na neka pitanja koje je neko postavio na 9-toj stranici. nemoguće za pratiti.

:misli: interesantno............> a, zašto?
 
DADO+ said:
:misli: interesantno............> a, zašto?
 :misli: a što misliš  :uff:
 
Iwa said:
detalji budu tijekom tjedna  :mrgreen:
pogotovo oni koji se odnose na teme u glavnom dijelu, di ćemo se trudit da teme ostanu maksimalno informativne, sa idejom vodiljom da su sve teme o susretima vezane uz kalndar na stranici i da to čita jako puno ljudi koje zanimaju detalji susreta a ne intimni odnosi učesnika teme  :LOL: i interni chatovi i postovi tipa "vidimo se" i "ja nebum došel" i meni najdraži postovi tipa " (y)  " i sl. a od tih i takvih postova je jako teško doći do relevantnih podataka o samom susretu.
namjeavamo biti malo flexibilniji nakon susreta zbog slika i doživljaja, ali to bi bilo više manje to.


sve će biti uskoro u novim pravilima podforuma  8)

Nemoj mi reć da se ukida i 16 stranica pohvala mukte grahu i kuharu... :misli:
:mrgreen:
 
...i u koliko je sati defile  :mrgreen:
 
Iiiii...jel se vide promjene  :misli:
Primijeti se da se vrlo suptilnije prilazi temama  :mrgreen: i striktno ih se drži  8)
 
Najbolje onda admini da okace datume u kalendaru uz jedan kraci opis i sto bi rekli fajfunt-zakljucat temu.
Ali,postoji ono ali....po diskusijama i makar i posalicama,kasnije fotkama i pohvalama i pokudama vidim uvijek o cemu se radi.
Ako netko iz nekog MK ne moze se registrirati na forum(njegov problem) voditi temu susreta na svoj nacin,najgore mi je kad vidim da je admin objavio temu i datum moto susreta i nistaa vise.
Susreti se ranije objavljuju i u međuvremenu se informacije nadopunjuju.
Ja sam si dao oduska i dosta preko ovoga foruma i drugih napravio za svoj MK dobru promidžbu i na tome Vam hvala. (y)
Pozzz