vakum ventil

I.D.I.O.T

New member
e ovako imam jednu ideju kako rijesit mistrij s karburatorom , znaci ugradio bih vakum ventil , no muci me kako napravit ulaz na rezervaru i od cega , mislio sam od smole ali nez oce li drzat ? , svi prijedlozi dobro dosli
 
Idiote ulaz za sto  :misli: Kakav problem  :misli: Od kojega je materijala rezervar  :misli:
 
imaš pipu goriva koja se montira direkt na crijevo ... ;)

eg_420-0400_file_243748.jpg


ali time nisi riješio nikakav misterij ...  :LOL: :LOL:

misterije ne postoji ... problem je taj što je gumica na pipici od karburatora od neadekvatnog materijala, pa ju benzin jednostavno pojede.... a dovoljno je složenog oblika da se ne ože napraviti ...  :wink:
 
strasilo said:
imaš pipu goriva koja se montira direkt na crijevo ... ;)

eg_420-0400_file_243748.jpg


ali time nisi riješio nikakav misterij ...  :LOL: :LOL:

misterije ne postoji ... problem je taj što je gumica na pipici od karburatora od neadekvatnog materijala, pa ju benzin jednostavno pojede.... a dovoljno je složenog oblika da se ne ože napraviti ...  :wink:

Ajde ne jebi.Pusti čovjeka da iznese nove ideje koje ti ne razumis  :mrgreen:
 
I.D.I.O.T said:
e ovako imam jednu ideju kako rijesit mistrij s karburatorom , znaci ugradio bih vakum ventil , no muci me kako napravit ulaz na rezervaru i od cega , mislio sam od smole ali nez oce li drzat ? , svi prijedlozi dobro dosli

E idiote o kojem je motoru riječ  :misli: :mrgreen:
 
strasilo said:
imaš pipu goriva koja se montira direkt na crijevo ... ;)


ali time nisi riješio nikakav misterij ...  :LOL: :LOL:

misterije ne postoji ... problem je taj što je gumica na pipici od karburatora od neadekvatnog materijala, pa ju benzin jednostavno pojede.... a dovoljno je složenog oblika da se ne ože napraviti ...  :wink:
da i sta ti predlazes da se to nekako rijesi ?
 
I.D.I.O.T said:
vickodu: rezervar je plasticni , ulaz za vakum ventil u rezervar kontas?

Poliester će ti se odljepiti od te plastike od koje ti je rezervar .Vakum ventil moze ići na crijevo od goriva .Kontas  :misli: Btw di mislis spojit crijevo od vakuma  :misli:
 
vickodu said:
Poliester će ti se odljepiti od te plastike od koje ti je rezervar .Vakum ventil moze ići na crijevo od goriva .Kontas  :misli: Btw di mislis spojit crijevo od vakuma  :misli:
           
Vicko               
Ne misliš da bi njemu moga odgovarat onaj ventil od Silverstona šta je zavidan na rami umisto na rezervaru ?
 
barba said:
           
Vicko               
Ne misliš da bi njemu moga odgovarat onaj ventil od Silverstona šta je zavidan na rami umisto na rezervaru ?

Zanima me kako je on to zamislio staviti na minibike  :wink:
 
vickodu said:
Zanima me kako je on to zamislio staviti na minibike  :wink:
zašto ti misliš da je on nešto mislio :LOL: :LOL:
meni je njegov nick super :mrgreen:

ontopic...stavi neku špinu od tomosa :mrgreen:
 
Možda čovik oče bit u korak sa vrimenom.Je da je malo kompliciranije (i manje traje )ali takva su vrimena.Zašto jednostavno kad može komplicirano. :mrgreen:
 
oracle said:
ontopic...stavi neku špinu od tomosa :mrgreen:
znaš kako izgleda rezervar od minija ? .... a znaš kako izgleda špina od "nekog" tomosa... ?!? u svakom slučaju bi mu bilo lakše staviti ono što je on zamislio nego špinu od Tomosa..  :jesus: :LOL:

jedino rješenje gdje pita nije skuplja od tepsije je ono što sam napisao ...  :jesus:
 
vickodu said:
Poliester će ti se odljepiti od te plastike od koje ti je rezervar .Vakum ventil moze ići na crijevo od goriva .Kontas  :misli: Btw di mislis spojit crijevo od vakuma  :misli:
pa izbusit rupu na karburator pri usisu i stavit prikljucak za crijevo i zalit ga tekucim metalom