valvoline sprej za lanac

koristija san i ja taj valvoline i pokaza se odlican nema prskanja okolo ka sa sprejevima, ali je mana recimo sta ti se nakupi dosta gela pa se šporkica kupi u vecin slojevima (y)
i da mora bit bijel :mrgreen:
 
Ja trenutno koristim Silkolene Titanium Chain Gel,rekoh,da probam i nekako nisam baš najzadovoljniji.
Bijeli je,gust,ne drži lanac kako treba i kad ga perem s miniwashom(lanac) bez problema
se skida.Koštao 84kn.
Morati ću probat nešto drugo.
 
live-for-ride said:
....btw ipone ti je bezbojni.

ja koristim ipone i ostavlja mi bijelo isto...  :misli:
 
honda xr said:
koristija san i ja taj valvoline i pokaza se odlican nema prskanja okolo ka sa sprejevima, ali je mana recimo sta ti se nakupi dosta gela pa se šporkica kupi u vecin slojevima (y)
i da mora bit bijel :mrgreen:
mana silikonskih sprejeva sto se ljepi prasina i pijesak. hebi ga, moras ga cesce odmastit, isprat, i pa ponovo belo :mrgreen:
 
Prije koristio Valvoline, sada Castrol koristim, Castrol mi se cini bolji.

http://www.louis.de/_30d03be714b0033b298410ad97f628d3de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10038224

Lanas spricam samo sa unutarnje strane dok ga iz vanjske mazem masti (samo tanki sloj da ne hrda).
 
Ja kupio od D.I.D-a i isto je bjeli, i dosta dugo je na lancu! Jedino je malo skuplji, 150kn!
 
ja kupio elfovu pastu pred par tjedana
http://www.centroatv.it/accessori/moto%20chain%20paste.JPG
vidio sam to prvi puta u životu, čini mi se dosta dobra, samo kaj se nesmije pretjerati kao ja pa da ti pola toga zleti po rubu gume :LOL:
inače lanac totalno drugačije zvuči s tim čudom gore :)
 
Hrco said:
hvala raja, to se traži!  (y)

da, motul je oko 100 kn, ali mi je Jakopec rekao "ma za KLE ti je dobar i ovaj valvoline od 63 kune"  :mrgreen: nasao sam se duboko uvrijeđen  :mrgreen:

btw, bike ima 8000 km ali veli Jakopec da je lanac vec dosta rastegnut, pa bit ce da prijasnji vlasnik nije bas pazio na to. pa bi ja sad da to bude kak spada.

Bijel je i bit će dok ga ne opereš. Jedino ako ga takdugo nebudeš sprejao da pocrni i zahrđa. Meni se osobno bijeli ne sviđa jer kad negdje špricne ostaje sve bijelo...... :mrgreen:......i bez pederskih asocijacija.

Za KLE ti je dobar i npr. onaj iz Peveca za 12kn.

 
cijelo selo šmrče bijelo!  :LOL: 
ja koristim valvolineveč dvije do tri sezone.  sprej je odličan nebaca po felgi uopče,jedini minus bi mu dao sto se lanac usjaji prije nego sa ostalim sprejevima pa ga zato i češče podmažem.  i ja sam jedan od onih koji nevoli bijeli lanac (nejde mi uz estetiku motora)  :LOL:  pa ga svaki puta prebrisem samo sastrane krpicom... (y) 
sad u SPARU je bio na akciji  četrdeset i sitno kuna... (y)
 
kukac said:
cijelo selo šmrče bijelo!  :LOL: 
ja koristim valvolineveč dvije do tri sezone.  sprej je odličan nebaca po felgi uopče,jedini minus bi mu dao sto se lanac usjaji prije nego sa ostalim sprejevima pa ga zato i češče podmažem.  i ja sam jedan od onih koji nevoli bijeli lanac (nejde mi uz estetiku motora)   :LOL:  pa ga svaki puta prebrisem samo sastrane krpicom... (y) 
sad u SPARU je bio na akciji  četrdeset i sitno kuna... (y)
Meni isto super sprej.Izdrži mi na lancu cca 400 - 500 km. Zadovoljavajuće s obzirom na to da uopće ne prska po felgi i da košta 50 kn.
 
Koristio sam i ja Valvoline i stvarno je super jer ništ ne štrca, al mi se cini lanac dosta suh u odnosu na to kakav je kad ga podmazem nekim drugim sprejem. Tj. nekak se prebrzo zasusi to sve..
 
Pin9777 said:
Koristio sam i ja Valvoline i stvarno je super jer ništ ne štrca, al mi se cini lanac dosta suh u odnosu na to kakav je kad ga podmazem nekim drugim sprejem. Tj. nekak se prebrzo zasusi to sve..
u tome i je poanta, dok je hladan je suh a kad se zgrije ... pogledaj onda (y)
 
evo, ja koristim trenutno RENCO sprej za lanac, bezbojni, mješavina nekih ulja, tekući je 1 minutu i onda se stvrdne.
Platil sam ga 30kn i ništ posebno mi nije zamazal felgu. Mažem ga otprilike svakih 500km ili kad perem motor, i lanac je uvijek dobvoljno masni
 
Lovro Vz said:
evo, ja koristim trenutno RENCO sprej za lanac, bezbojni, mješavina nekih ulja, tekući je 1 minutu i onda se stvrdne.
Platil sam ga 30kn i ništ posebno mi nije zamazal felgu. Mažem ga otprilike svakih 500km ili kad perem motor, i lanac je uvijek dobvoljno masni
Previše si ga platil. :jesus: Bilo ga je u pevecu i kod šilca na pumpi za mislim 12 ili 15 kn.Probal sam i njega, ali ipak sam se vratil na valvoline.
 
ja sam probao castrol s kojim sam zadovoljan, taj renco iz peveca sa kojim i nisam baš zadovoljan, valvoline mi je dobar,a sad trenutačno koristim motul off- road, koji mi je odličan ali je skup 117 kn 400ml (y)
 
ja sam s Rencom zadovoljan, pošprical sam se po ruki malo, slučajno, obrisal kak i inače, i za 2-3 minute mi je koža na tom dijelu di se pošprical postala ljepljiva nekak i počela se stezati lagano, i da, tak proziran i tekući sprej uopće ne ulijeva povjerenje ali za čas postaje ljepljiv...
pa da i ne valja nebum ga bacil, ali, ja sam ZADOVOLJAN :jesus:
 
Meni Renco odlično odrađuje posao.Ne štrca puno uokolo(ako ne pretjeras s podmazivanjem ili ako odmah ides vozit nakon mazanja ) i lanac uopće ne šuška nakon mazanja.Mažem lanac jednom tjedno i sve 5.
 
sunsplash said:
ja sam probao castrol s kojim sam zadovoljan, taj renco iz peveca sa kojim i nisam baš zadovoljan, valvoline mi je dobar,a sad trenutačno koristim motul off- road, koji mi je odličan ali je skup 117 kn 400ml (y)

Buduci u Louisu nije bilo Castrola, sestra mi kupila
S100 WEISSES KETTENSPRAY, malo je skuplji (400 ml = 14,95 e), bolji je i od Castrola  (y)
 
ipone bjeli što me živcira a čini mi se da šprica posvud(možda ga je previše) Zato sam sad kupil sprej za čišćenje lanca pa sve dobro očistil i onda ponovo lagano nasprejal , čini se bolje jedino primjećujem da se ono što pošprica na kup gelira.