valvoline sprej za lanac

Koristio prije Castrol ali nakon što sam prešao na Valvoline felga mi više nije zašpricana pa prema tome sve 5 za Valvoline
 
manco said:
Koristio prije Castrol ali nakon što sam prešao na Valvoline felga mi više nije zašpricana pa prema tome sve 5 za Valvoline
Ako nekog interesira ima u Obi Varaždin castrol sprej po 97 kn.
 
Nitko ne spominje shell? Meni se čini ok. Jedino ako ideš vozit odma kako si pošpricao, onda ga imaš i po kacigi!
 
snajper said:
Ja trenutno koristim Silkolene Titanium Chain Gel,rekoh,da probam i nekako nisam baš najzadovoljniji.
Bijeli je,gust,ne drži lanac kako treba i kad ga perem s miniwashom(lanac) bez problema
se skida.Koštao 84kn.
Morati ću probat nešto drugo.

3 godine na tom spreju...čudim ti se jer sam ja prezadovoljan.......kako ne drži lanac, što to zapravo znači  :misli: :misli:

jedini sprej po mom iskustvu koji odlično prijanja, i ne prlja ama baš ništa

PS ako će ti pomoći...ja najmanje 20 minuta imam vožnje tako da je stvarno zagrijan i onda špricam..i naravno navečer  (y)
 
ostala bez spreja vecer prije puta, kupila MA-FRA sprey u Plodinama, nekih 50ak kn, crveni je i dobar je. bitno da nekaj ima na lancu, nekako mi se neda raditi umjetnost od spricanja lanca. na koji sprej naletim za ok pare, moj je za tu sezonu  :mrgreen:
 
Ja koristio DID sprej. Malo (pre) skup, ali nije bio los.
Potrosio i sada cu probati Motoul Factory Line.
Naravno, zagrijati dobro lanac i ostaviti preko noci (ako je moguce)  :mrgreen:
 
Erm s cim ocistit gumu ak se zasere sa sprejom za lanac? Malo mi je pobeglo sastrane, nis strasno par kapljica, al je grdo za vidjet. Koristim Motul factory line i minimalno sprica po felgi.
 
Meni najbolje pocisti wd40 i felgu i ostalo,naspricaj na krpu pa pobrisi (y)
 
hrle said:
Meni najbolje pocisti wd40 i felgu i ostalo,naspricaj na krpu pa pobrisi (y)

Felgu cistim sa wd40 i fakat sve skida fino, al po gumi bas i nebi mastio sa wd-om :misli:
 
Pozdrav!
Zna li netko tko sve u Splitu drži Valvolineov sprej za lanac? Nov sam na motoru i neman pojma gdje što tražit  :mrgreen:
 
Hvala na info! Javio mi se čovjek i kaže da treba naručiti iz ZG  :shock: jer u ST nema maloprodaje... Zna li još tko?
 
Ja sam ga kupovao u Intersparu, ali vec neko vrijeme ga nema. Na kojim mjestima u ZG bi ga se moglo nabavit?
 
ja sam ga kupio u emezzeti stavili su novu etiketu kao novi proizvod a ustvari sav se pijeni neostaje na lancu katastrofa izgleda ,kao da si sirom namazo lanac  :LOL: :LOL: :LOL:    izgleda da im je proso rok pa su bubnili novu etiketu  :palacdolje: