Varaždin

Joj, aj ne seri
Znači, to se desilo 200 metara od moje kuće, pilot je doletio sa 200km/h sigurno. Kroz naseljeno. Taman sjedio jučer na terasi, znači preletio je ko mlažnjak. A 60 ograničenje. A "penzić" je inače isto motorist
ja gledam iz svoje perskektive koliko mi se puta dogodi na dnevnoj bazi tih laganih izlijetanja bilo da sam s autom ili motorom....tako da joj aj ne seri i sta se palis
 
  • Like
Reactions: Luke
Moj stari ima 73g. Vozac od svoje punoljetnosti. Imao je zadnjih par godina par situacija gdje je ogrebao auto ne neki zid (retrovizor), u rikverc pokupio stupic koji nije vidio iako je trebao znat da je tamo jer je trebao zapamtit kad se parkriao, barem pogledat prije sjedanja u auto prije isparkiravanja, zadnje nedavno voznjom u rikverc sa 5 kmh razjebo lijevi prednji blatobran i branik. Vidi se da fali koncentracije, ocito, ali, nije u zivotu napravio prometnu gdje bi bio u sudaru sa drugim vozilom (bio je u sudarima, ali nikad svojom krivnjom). I dalje bi dopustio da me vozi gdje treba, ili ga pustio samog ili sa mamom da vozi, samo ta jebena isparkiravanja ga jebu zadnjih 2-3 godine :D
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Nema tu perspektive
Doletio je ko gluha svinja, nema teorije da ga itko vidi jel je most dignut u odnosu na cestu... Da je umjesto "penzića" bio bilo tko drugi, rezultat bi bio isti.
e jbg onda se nema puno za reci (y)
 
to provjereno da je imao toliku brzinu? 200 (ili blizu) je ipak neoekivano bez obira ko vozio auto koji oduzima prednost, pogotovo se motor ne percipira jer je mala silueta da se krece tom brzinom. :(
 
  • Like
Reactions: BikerHR
pa ak veli da je proletio kao avion,kaj je 2glave?niš
 
pa ak veli da je proletio kao avion,kaj je 2glave?niš
a za avion je nis...... ak je nepregledno zbog prijevoja, onda je i 100 zajebano, mozda i 50 (jer ne vidis na vrijeme), doduse, ja sam sa 40-50 prezivio direktni udar u bocni dio auta (nepregledno za vozacicu koja mi je oduzela prednost da sam isao bitno brze, ali mene je trebala vidje na vrijeme jer nisam isao preko ogranicenja), polomljen, ali prezivio, pa ak je ovaj sraz bio mucan za vidit, onda je brzina motora bila bitno veca
 
Mozda je taj tvoj sudar ostavio ipak neke posljedice...kad ides na teh pregled,kao da si na sudu,sa biblijom ispod ruke.

Kunem se da cu govorit istinu i samo istinu...


Ko zna, al, barem onda imam alibi (jedino, ateist od kad znam za sebe, al zato pod rukom uvijek pravilnik o tehnickoj ispravnosti vozila) :D
 
to provjereno da je imao toliku brzinu? 200 (ili blizu) je ipak neoekivano bez obira ko vozio auto koji oduzima prednost, pogotovo se motor ne percipira jer je mala silueta da se krece tom brzinom. :(
A nisam mu mjerio, al u principu ispod 150km/h ne dižem pogled jel se uglavnom svi tak nekak voze. Ovaj je dosta brže preletio. Cesta je ravna i prema izlazu iz grada. Ograničenje je 60.
Tragova kočenja nema, prepilio je skoro Partnera.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
A nisam mu mjerio, al u principu ispod 150km/h ne dižem pogled jel se uglavnom svi tak nekak voze. Ovaj je dosta brže preletio. Cesta je ravna i prema izlazu iz grada. Ograničenje je 60.
Tragova kočenja nema, prepilio je skoro Partnera.
Ako je skoro prepolovio auto, onda sve jasno, vidio sam prije 20tak godina na sto lici auto gdje se motor skuco sa 150+ u bok na Maksimirskoj u ZG, motor skoro cijeli bio u autu :(
 
Ako je skoro prepolovio auto, onda sve jasno, vidio sam prije 20tak godina na sto lici auto gdje se motor skuco sa 150+ u bok na Maksimirskoj u ZG, motor skoro cijeli bio u autu :(
Osobno iskustvo. 1990te Kawom sa cca 120-130 direkt po sred Jugića bez kočenja (ista situacija, oduzeta prednost, a ja x3 od ograničenja u sred grada). Prošao doslovno kroz pola auta. Bez kacige i ikakve opreme (tada je nitko nije ni imao).
Tip u autu OK, jer sam probio njemu iza sica. Motor i moje stopalo ostali u autu. Dvije godine bolnice i rehabilitacije, do sada 17 operacija, nakon 300 šavova prestao brojiti (sad ih je sigurno preko 400 pa mi ne trebaju tetovaže), al i dalje neprekidno u sedlu i pain kilerima.
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Ako je skoro prepolovio auto, onda sve jasno, vidio sam prije 20tak godina na sto lici auto gdje se motor skuco sa 150+ u bok na Maksimirskoj u ZG, motor skoro cijeli bio u autu :(
Da, pogodio je Fiću koji se polukružno okretao preko pune crte. Vidio sam iz daljine rezultat sudara, motor zabijen bočno u auto..
 
  • Like
Reactions: 3alfa3