Varenje plastike

M.K.

Member
Pozdrav svima,
otkrio sam danas da mi je u toku prošlog tjedna neki moron oštetio motor, bilo da ga je srušio sa nogare ili namjerno razvalio.
Jutros sam došao do njega i imao što vidjet, na desnoj strani polomljen retrovizor i bočne plastike - evo nekoliko slika u privitku.

Čudno mi je bilo što sam ga našao na nogari, ali očito da ga je netko kad je pao i vratio natrag.

U svakom slučaju, jeli mislite da bi se ovo sve (izuzev retorvizora) moglo variti i sanirati i imate li kakvu preporuku za isto na području Splita.

Hvala svima.
 

Attachments

  • thumbnail_IMG_8433.jpg
    thumbnail_IMG_8433.jpg
    153.1 KB · Views: 86
  • thumbnail_IMG_8435.jpg
    thumbnail_IMG_8435.jpg
    113 KB · Views: 84
  • thumbnail_IMG_8441.jpg
    thumbnail_IMG_8441.jpg
    113.3 KB · Views: 82
  • thumbnail_IMG_8442.jpg
    thumbnail_IMG_8442.jpg
    87.3 KB · Views: 85
  • thumbnail_IMG_8443.jpg
    thumbnail_IMG_8443.jpg
    104.1 KB · Views: 84
  • thumbnail_IMG_8447.jpg
    thumbnail_IMG_8447.jpg
    95.4 KB · Views: 82
  • Sad
Reactions: SpoRRi
Svasta, moga je bar i zakaciti papiric sa adresom,nebi niko nikog pojeo,sve se moze dogovoriti.,dobro da nije i gore ... :confused:
 
Odeš do autolimara, ili vare plastike ili imaju barem dva broja telefona ljudi koji to rade. Nakon varenja obično izgleda ružno i ide kod lakirera, čisto da se ne iznenadiš troškom da sve vratiš u prvobitno stanje. Opcija dva: možda naletiš negdje na neoštećenu plastiku u bespućima interneta pa te ispadne i jeftinije i s manje zafrkancije u obilasku majstora. Uglavnom, sretno!
 
Svasta, moga je bar i zakaciti papiric sa adresom,nebi niko nikog pojeo,sve se moze dogovoriti.,dobro da nije i gore ... :confused:

Ma da, naravno i sad kako je garaža pod video nadzorom, kada prijavim policiji i uhvate ga, prijava, bijeg sa mjesta nesreće itd.
U suprotnombi se dogovorili i osiguranje mu sve pokrije, bezveze,ali eto.