Vatrostalna auspuh folija

Cezar89

Member
Pozdrav ljudi,
Imam problem sa auspuhom na Ninji jer je ispod suvozacevog sica. Stavljen je remus te su vjerojatno one folije maknute, tj nema nicega osim plastike.
Problem je kad vozim curu duze vrime sjedalo se zagrije i zna se dogoditi da joj mjehur popusti :)
Sada me zanima gdje da nabavim takvu foliju koja ce izolirat tu temperaturu, sve sam pronjuskao i guglao al nisam nasa.
Hvala unaprid =)
 
U Arbanasima ti je brodski mehaničar ADI , on odnekud nabavlja ( nema kupit u nijednom dućanu) izolaciju za brodske motore .
Jedna strana je ljepljiva , pa jedno 3cm debljine protupožarnog neoprena ( testirao ga upaljačem i neda se zapaliti ) a s vanjske strane je dosta jaka aluminijska folija .
Kad mi treba kupim komad od njega , to sam koristio na više motora , nedavno i jedan prijatelj na Ducatiju 999 .

Mob ti je 0915356237 - Adi 
 
jota said:
U Arbanasima ti je brodski mehaničar ADI , on odnekud nabavlja ( nema kupit u nijednom dućanu) izolaciju za brodske motore .
Jedna strana je ljepljiva , pa jedno 3cm debljine protupožarnog neoprena ( testirao ga upaljačem i neda se zapaliti ) a s vanjske strane je dosta jaka aluminijska folija .
Kad mi treba kupim komad od njega , to sam koristio na više motora , nedavno i jedan prijatelj na Ducatiju 999 .

Mob ti je 0915356237 - Adi
Hvala ti jota, to sam trazija. Puno hvala =)
 
Jota, aj ga pitaj jel ima nešto da je tanko, treba mi za Husaberga jer mi je malo mjesta od cijevi auspuha do rezervara. Umjesto podriugše plaćam poli. :mrgreen: Ako je Arbanas onda mu odmah dam adresu u susjedstvu gdje da ostavi. :mrgreen:
 
mate said:
Jota, aj ga pitaj jel ima nešto da je tanko, treba mi za Husaberga jer mi je malo mjesta od cijevi auspuha do rezervara. Umjesto podriugše plaćam poli. :mrgreen: Ako je Arbanas onda mu odmah dam adresu u susjedstvu gdje da ostavi. :mrgreen:

Mislim da ti tanje nebi valjalo , pošto je neopren stiska se . Ja sam to stavio na mjesta gdje ga stisne i stvarno nije debelo , prijatelj na 999 monoposto između sica i auspuha da mu ne grije jaja .
Adi nije arbanas ali se tamo rodio , živi i radi , ajmo reći ko da je ali ipak nije ( nezna Arbanaški  :mrgreen:) .
Uglavnom to nabavlja iz Slovenije ako sam dobro razumio direktno od proizvođača rekao je da 1m2 košta cca 250kn , pitao sam ga bi li mi prilikom sljedeće naruđbe mogao naručit 1-2m2 , kaže da može . On toga troši na bale po brodovima .
Dakle kome god treba materijal je izvrstan a cjena mi se čini razumna , pozovite se na mene jedino ako mu kažete JOTA vjerovatno neće znati na koga mislite zato mu recite da ste frendovi od Romea .
 
jota said:
.
Adi nije arbanas ali se tamo rodio , živi i radi , ajmo reći ko da je ali ipak nije ( nezna Arbanaški  :mrgreen:) .
         
Nisan ni ja od tamo ali malo san zna arbanaški (samo porkerije).Čuja san od ujca Tome Stipčeviča i dida Šime ,poštara.
 
barba said:
         
Nisan ni ja od tamo ali malo san zna arbanaški (samo porkerije).Čuja san od ujca Tome Stipčeviča i dida Šime ,poštara.
a ča oče reč da si i ti barenko napola Arbanas  :misli:,ala koliko vas ima  :misli:  :shock: ,a sad če se i Bibinjci javjat  :jesus: :police:
 
rus said:
a ča oče reč da si i ti barenko napola Arbanas  :misli:,ala koliko vas ima  :misli:  :shock: ,a sad če se i Bibinjci javjat  :jesus: :police:

Lako za arbanase to se još i da razumit , čekaj da se jave kaljani da vidiš što je jezik nijh ni zagorci ne razume .
 
rus said:
a ča oče reč da si i ti barenko napola Arbanas  :misli:,ala koliko vas ima  :misli:  :shock: ,a sad če se i Bibinjci javjat  :jesus: :police:
         
Ljubo ,nisan.A nisan ni kriv šta su se igrali sa sper...... (nije ovo firma reglera !  :LOL:)pa je jedan dio familije živija tamo drugi na Hvaru. Sričon ja se rodija u Ši. :misli:                 
Viš ti sad koja sriča a grad je ima sprovod prije par dana.Koje san ja .určeve sriče a . :LOL: :LOL:
 
Cezar89 said:
Pozdrav ljudi,
Imam problem sa auspuhom na Ninji jer je ispod suvozacevog sica. Stavljen je remus te su vjerojatno one folije maknute, tj nema nicega osim plastike.
Problem je kad vozim curu duze vrime sjedalo se zagrije i zna se dogoditi da joj mjehur popusti :)
Sada me zanima gdje da nabavim takvu foliju koja ce izolirat tu temperaturu, sve sam pronjuskao i guglao al nisam nasa.
Hvala unaprid =)
mala svrsava na motore...doslovno  :mrgreen: :mrgreen: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: