VAŽNO !!! OBJAVE POST-KORONA SUSRETA

Iwa

Motorator
Dec 11, 2005
3,154
5
38
43
Zagreb
molim za svaki objavljeni susret od 01.06.2020. nadalje da se potvrdi održavanje istog, da ja ne moram svakog ponaosob vući za rukav. isto tako ako je susret otkazan, a zaboravili ste prijaviti, molim također javite na vrijeme.

malo je uprava poludila s forumom i kalendarom, pa dok se to ne posloži, molim strpljenja.

pićomkokit

New member
Apr 8, 2016
7
2
3
Vodice
molim za svaki objavljeni susret od 01.06.2020. nadalje da se potvrdi održavanje istog, da ja ne moram svakog ponaosob vući za rukav. isto tako ako je susret otkazan, a zaboravili ste prijaviti, molim također javite na vrijeme.

malo je uprava poludila s forumom i kalendarom, pa dok se to ne posloži, molim strpljenja.
MK OKIT-Vodice, 6.6.2020.-Vidimo se...

• Like
Reactions: Staky1987 and Iwa

Iwa

Motorator
Dec 11, 2005
3,154
5
38
43
Zagreb
Bilo bi dobro da se objavi nekakav popis after-korona susreta koji će se održati, jer osim korone, tu je i novo sučelje foruma i nije lako kopati po temama i tražiti tko je otkazao, a tko nije. Isto tako mislim da bi se i organizatori mogli javiti u svoje teme i dati malo više info. Hvala i pozdrav.
najlakše je direktno na kalendar. trudim se ovih dana ažurirati stanje sa - OTKAZANO, gledam po najavama pa onda provjeravam po fb.
da, sami organizatori ne javljaju na vrijeme, pa je malo problemčić, ali nije teško ni direktno nazvati pa pitati. zato objave i imaju kontakte. jebga, tako je kako je.

za sada u srpnju nisu otkazali Goranski Vukovi i Vukovar. možda i jesu al mi niko nije javio :mrgreen::eek:

• Like
Reactions: biker4life

ksmestar

New member
Jul 4, 2011
5
0
1
59
Mali Lošinj
Sad sam pogledao kalendar za kolovoz i ispada da niti jedan susret nije otkazan????? Čak i oni u Bosni i Hwercegovini. Nažalost nemam fejs pa moram pješke tražiti ili pitati nekoga da mi provjeri.
MOLIM VAS, ORGANIZATORE SUSRETA, DA OBJAVU O OTKAZU JAVE MODERATORU (MOTORATORU).
Pozdrav svima i vidimo se.