Večeras na ARTE-u - "obični" građani i buka motora

meni ne smeta glasan auspuh ako kulturno vozi...drkosi sto lete po gradu ke zivciraju
 
Meni ne smetaju motori i auti sa glasnim auspuhom,al mi smetaju krkani kojima iz auta trešte cajke dok prolaze kroz kvart
A u kojem to kvartu nema netko koga Djani pogodi u dusu 😂 😂
 

Kako je lijepo vidjeti da iz Sarajeva odlično znaš trenutnu situaciju u Makarskoj.

Petar Pan je zatvoren već dvije godine i izgradnja hotela na tom mjestu je u fazi, narodnjački klubovi koji su svojevremeno bili puni su se lagano prenamjenili u restorane/burger barove.

Ali eto, bitno je nešto napisati i ubiti vrijeme, kao i u većini tvojih postova.

Šteta što to nije objavljeno na nekoj njemačkoj stranici, tek tad bi balkanski malograđanski mentalitet proradio pa bi se možda i nova tema otvorila. Jer ipak je Hans s istoka Njemačke koji je oženio rodicu Helgu iz prvog koljena sinonim za kulturu, motociklizam, buku, ma što ti god srce zaželi.
 
Kazu Rdjavom kurcu i dlake smetaju.
 
Kako je lijepo vidjeti da iz Sarajeva odlično znaš trenutnu situaciju u Makarskoj.

Petar Pan je zatvoren već dvije godine i izgradnja hotela na tom mjestu je u fazi, narodnjački klubovi koji su svojevremeno bili puni su se lagano prenamjenili u restorane/burger barove.

Ali eto, bitno je nešto napisati i ubiti vrijeme, kao i u većini tvojih postova.

Šteta što to nije objavljeno na nekoj njemačkoj stranici, tek tad bi balkanski malograđanski mentalitet proradio pa bi se možda i nova tema otvorila. Jer ipak je Hans s istoka Njemačke koji je oženio rodicu Helgu iz prvog koljena sinonim za kulturu, motociklizam, buku, ma što ti god srce zaželi.
Ja situaciju na Makarskoj rivijeri (i u Splitu) normalno odlično znam jer svake godine idem tamo na odmor, ali sam tamo bio u 9 mjesecu 2019. na odmoru i onda tek u 7. i 9. 2021. - zbog nesretne Corone nisam se maknuo iz Sarajeva 2020., nije se moglo za Hrvatsku. To više sam čežnjivo čitao portale Slobodne i Makarskog primorja...

Inače izbjegavam samu Makarsku upravo zato što ne volim buku i gužvu oko sebe (i na odmor idem najradije u 6. ili 9. mjesecu, kad je mirnije), prije u Podgoru ili još manja mjesta sa 300ak duša, Drašnice, Igrane, Živogošće - da te uvečer ne smeta ni buka prometa ni buka iz kafića i diskoa
 
Makarska riva, par mjeseci prije nego je Corona zeznula sve :(

holida14.jpg
 
Ja k'o Churchill, pojma nemam o sport :ROFLMAO:
 

Attachments

  • Churchill No Sports 1.jpg
    Churchill No Sports 1.jpg
    45.1 KB · Views: 0
  • Churchill No Sports 2.jpg
    Churchill No Sports 2.jpg
    22.2 KB · Views: 0
  • Churchill No Sports 3.jpg
    Churchill No Sports 3.jpg
    19.3 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: elektricar86