VERONA-Motor Bike Expo 2020-Polazak iz Slav.Broda

Za ulazak u većinu ili sve zemlje triba ispuniti obrazac,za pojedine države npr.Španjolska ne vridi naša Covid potvrda nego tribaš u njihovoj aplikaciji skenirat našu Covid potvrdu i onda dobiješ njihovu...
Ludnica je kako god okreneš i triba pratiti koji su uvjeti ulaska.Talijani su čak najavljivali da će i uz valjane Covid potvrde tribati test.Jesu li usvojili ne znam jer nisan ima u planu ići 👍
 
Što je pojačana covid potvrda?
 

Attachments

  • Screenshot_20220109-222557_Brave.jpg
    Screenshot_20220109-222557_Brave.jpg
    560.9 KB · Views: 0
Ma nije istina. Green pass-test,cijepivo,prebolio. Super green pass-cijepivo,prebolio. Naravno dvije doze ili djonson.
Booster mozes primit 6 mjeseci nakon druge doze. To bi doslovno znacilo da 6 mjeseci ne mozes uci u italiju.
Problem je sto je sve to dosta nejasno. Isto tako nigdje ne govore gdje mozes nabavit siper green pass. Jel to neka potvrda koju treba nabaviti ili sto. Na kraju to je i ova nasa covid go aplikacija jer su svi oni umrezeni i to bi trebalo proci skeniranjem qr koda.
 
U IT imaju taj “Pojacani” green pass. On je u sustini regularni GP, tj. Qr kod koji dobijes poslije vakcinisanja (ukratko)

“Obični” green pass je fakticki pass sa ogranicenim trajanjem (Kada se osobe testiraju u apoteci, dobijes green pass koji vrijedi 48 sati) i njega moraš imati da bi ušao u restoran, javni prevoz Ili manifestacije, a nemas ovaj iznad.
 
Od 10. siječnja do 31. ožujka 2022. godine, pristupdopušten je samo osobama koje posjeduju “pojačanu Covid potvrdu” - Green Pass Rafforzato (dobivenu nakon cijepljenja, oporavka ili jedne doze cjepiva nakon oporavka).
 
...sve u svemu ugodan vikend u veroni,da sajam je po mojoj procjeni bio barem 30 posto manji,tojest ispunjen sta se tice izlagaca od 2018 kad sam zadnji puta bio...nije bilo honde,bmwea,kawasakia...ali je bilo onog zbog cega nas vecina ide,veliki popusti na moto opremi...kupilo se kaciga,revita,cizmi,po odlicnim cijenama,vecinom na 50 posto,tako da je sajam zadovoljio moje potrebe,a i verona je zanimljiv grad,da se dobo pojest i popit,zaružit...
 
Druženje i sve je bilo super ali sajam kao sajam je bio kud i kamo manji nego 2020.
Opreme jako slabo_Od proizvođača jedino je yamaha rasturila,ducati je bio dobar,royal enfield dobar,bmw tako tako,benelli dobar.Kawasaki,honda,ktm,husqvarna,suzuki,triumph,aprilia...ništa ili skoro ništa.

Na ducati deser x već hrđa počela izbijat.Pa di će im duša