VERONA-Motor Bike Expo 2020-Polazak iz Slav.Broda

Ima li netko informacija hoće bit sajma na kraju i kako će to izgledat ako uopće bude. Ekipa koja je organizirala prosle godine put jel zna šta?
 
Pomjeraju datume svaka 2 tjedna, nadaju se popuštanju mjera pa će valjda biti nešto,samo je pitanje kad
 
 
  • Like
Reactions: diesel power
Mi planiramo autom,samo s obzirom na trenutnu situaciju u italiji bojim se da nebu od toga nista,na stranici od sajma,za sada nema nikakvih obavijesti da se odgađa,ako ko isto prati situaciju,neka javi promjenu
 
"nužno je imati covidsku superpotvrdu, koja uključuje treću dozu cijepljenja. Njezin rok trajanja sada je ograničen na šest mjeseci."

Superpotvrda 😂😂
Dobro to imam,vidim da treba imat i ovu jacu masku,ni to nije problem,samo ptanje sta ce biti sa događanjima gdje je puno ljudi u zatvorenom
 
  • Like
Reactions: Dene and pikacu79
idem na Booster u 3 mj...taman za dalje ...
 
jel ide netko? što na kraju trreba za upad?
koliko sam ja shvatio samo ovaj qr kod sa naše covid aplikacije. dakle da si se cijepio 2 puta
 
jel ide netko? što na kraju trreba za upad?
koliko sam ja shvatio samo ovaj qr kod sa naše covid aplikacije. dakle da si se cijepio 2 puta
Idem ja,sve ti pise na stranici...jedino ne pise da trebas test za ulazak u it i ispuniti obrazac vezan za boravak u it,sve najnovije ti je na face stranici
 
  • Like
Reactions: xkovax