VESPA GTS 300 Super - General Topic

Quasar 250/300je dokazan agregat, znam osobno za nekoliko primjeraka s preko 100t km, a master 492(noviji model) bi trebao napravit barem duplo i više.
Problematičan je bio 460 na počecima.

https://youtu.be/5ImLr8uP7mU

Ovaj novi 330 se tek mora dokazat...
 
ja imam 184 i 100kg...

na vespi 250gts sam proputovao crnu goru, tjedan dana na njoj, zenica i ja ...

imam samo pohvale za taj motoric  (y)

u glavi se pomiris da ti je putna brzina 100, taman se lipo vozi, a imas force za priticanje.

prednji kraj je ok, zadnji malo nabija (u dvoje), ali za neko normalno djiranje jako dobar motoric!
 
stipe_zd said:
ja imam 184 i 100kg...

na vespi 250gts sam proputovao crnu goru, tjedan dana na njoj, zenica i ja ...

imam samo pohvale za taj motoric  (y)

u glavi se pomiris da ti je putna brzina 100, taman se lipo vozi, a imas force za priticanje.

prednji kraj je ok, zadnji malo nabija (u dvoje), ali za neko normalno djiranje jako dobar motoric!
ovo zenica znaci da je ispod 50 kila.. :mrgreen:
ja s kumom do omiša na njegovoj 300..najgore suvozacko iskustvo ikad..cilim putem borba za zivot, za ostat na sicu..mista nista, noge naprid, a rukohvati.. tragedija..za vozaca ludilo, za normalnog do veceg suvozaca ajme..
 
Jebiga, suvozački sic na Vespi ima ograničenje 25/50. 25 godina i 50 kila, sve više od toga nix.


Katastrofa je za suvozača, malo mista, nema ni r od rukohvata. I najveća mana, stopala od suvozača/ice smetaju prilikom zaustavljanja na semaforu, poludin na to.
 
Bullet1275 said:
Jebiga, suvozački sic na Vespi ima ograničenje 25/50. 25 godina i 50 kila, sve više od toga nix.


Katastrofa je za suvozača, malo mista, nema ni r od rukohvata. I najveća mana, stopala od suvozača/ice smetaju prilikom zaustavljanja na semaforu, poludin na to.
reka sebi, znaci nikad vise..rade split-omiš pjeske nego ka suvozac na vespu..jbg.,mozda da sam graden ka kanarinac, al ovako sa 115 kg..nikako
 
ko se vozi na vespi u dvoje :shock: ne kužim. nisam znao da je ovo gay friendly forum :mrgreen:

btw. odlična je vespa....onak posebna i dalje, na njoj se i najmanje vidi pad kvalitete piaggio proizvoda u zadnjih 10 godina :?
 
Za sic sam već rekao u prvom postu - Boze sacuvaj za nas malo vise. Suvozacko da ne spominjem. Ne sjecam se da mi se ikad suputnik/suputnica zalio na Beverly,X9,Leonardo.

Vespa? Ajme Boze

 
LALA3 said:
ovo zenica znaci da je ispod 50 kila.. :mrgreen:

180cm i 70tak kg  :mrgreen:

ne znam, nije se bas nesto pretjerano zalila... imala je naslon i bila je opustena, tako da joj je bilo ok

a ovo za bocne nozice je ziva istina, svako malo zapnes u njih...
 
liberty said:
....onak posebna i dalje, na njoj se i najmanje vidi pad kvalitete piaggio proizvoda u zadnjih 10 godina :?
Bas zbog toga gledam iskljucivo Vespu, jer mi je dosta odvidavanja vida, padanje boja i takvih "sitnica" sa Beverlya", naravno uz kvarove koje sam imao na 350ccm.
Jedino me brine ta voznja u dvoje. Nije da krstarimo u dvoje ali barem jednom mjesecno bi isao sa zenom nekakvih 100km.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mate said:
Nabijem i onoga tko se sjetio bika od 115kg sjesti iza na Vespu. :mrgreen:
a jbg.,..osta mi TuDuM na vikendici, a kum da ce me on pribacit..dalje smi isli u djir,al ko je konta da na vespu nemozes sist..jos je vespa dobro i isla s obzirom na opterecenje,prisli smo svako auto na koje smo naletili..al nece vise, ne ne..
 
Lo Juventino said:
Bas zbog toga gledam iskljucivo Vespu, jer mi je dosta odvidavanja vida, padanje boja i takvih "sitnica" sa Beverlya", naravno uz kvarove koje sam imao na 350ccm.
Jedino me brine ta voznja u dvoje. Nije da krstarimo u dvoje ali barem jednom mjesecno bi isao sa zenom nekakvih 100km.

mislim da suvozačici neće odgovarati što su joj nogare previše naprijed i udaraju o tvoje noge, što su relativno skliske i što će imati osjećaj da visi prema natrag
u svakom slučaju mislim da to nije skuter za vožnju u dvoje izvan grada

za kvalitetu spram bev 350 si u potpunosti u pravu - ono što sam vidio kod prijateljevog 350 nakon 1 godine korištenja (izgled pojedinih plastika, kvaliteta završne obrade itd.) me u potpunosti razočaralo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
... sve šta ti je liberty reka mogu ti i ja potvrdit, kad si iza imaš osjećaj da ćeš ispast svaki čas... :mrgreen:
 
Dobro da se ne vozim ja iza :) Svakako bi vozio sa kuferom ali jbg ako se i tih kratkih 100km moras guzvati.
Jos ako je zastita vjetra losa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lo Juventino said:
Dobro da se ne vozim ja iza :) Svakako bi vozio sa kuferom ali jbg ako se i tih kratkih 100km moras guzvati.
Jos ako je zastita vjetra losa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
u odnosu na ono što si vozio - tmax, je loša
za nekoga tko je vozio skutere koji nisu GT orijentacije nije ni loša i meni je djelovalo da su noge dobro zaštićene. prsa, glava....po meni tu ne pomaže mali vjetrobran/spojler....tek onaj jako veliki ali sad....nije onda to-to. super 300 j3 nekako minimalistički, ne pašu mi na njega mnogi dodaci koji su mi pasali na GT.u ili GTS.u, a kofer mi nekako ne ide na super ...on mi je baš onako...ne znam kako da se izrazim, što esencijalniji i minimalističkiji to oku draži