Vespa lx 50 2t- Malossi ili Polini termo grupa?

Status
Not open for further replies.

Bob Rock

Well-known member
Evo, trenutno sam bez motora, pa sam odlučio malo pojačati ženinu Vespicu koju trenutno vozim :021: .. Imam na njoj več malo lakše rule Polini od 6 grama, Giannelli Go auspuh, Malossi bijelu oprugu u kvačilu i sad bi ubacio neki kit od 70 cc..
Ne mogu se odlučiti koji da uzmem.. Vespica več sada dobro ide, pa se nadam još malo boljem ubrzanju i nešto večoj snazi.. Vjerujem da bi na krajnjoj brizni dobio oko 10-ak km/h ako ne mjenjam prijenoseni omjer.. Ne očekujem čuda.. Brine me i trajnost, mada ne vjerujem da tu ima nekih problema, osim što če radilica nešto krače trajati..
Ajde , savjeti  :)
 
Stavi malossi sport 8 ks cirka.. ili jos bolje vrati sve u original i ici ce najbolje.
 
Nero said:
UUU i mene zanima, cura ima istu takvu  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Di si kupija auspuh?

Kupija sam ga u Promot prije 3 godine.. Ami trade je uvoznik.. Moraš na njemu skinit blokadu u obliku prstena na ulazu u kolino ispod cilindra.. Moraš blokirat ulaz u kutiju filtera zraka tamo di ulaze plinovi iz tvorničkog auspuha. Motor puno bolje radi i puuno se manje grije nego sa tvor. auspuhom.
 
Bob Rock said:
Evo, trenutno sam bez motora, pa sam odlučio malo pojačati ženinu Vespicu koju trenutno vozim :021: .. Imam na njoj več malo lakše rule Polini od 6 grama, Giannelli Go auspuh, Malossi bijelu oprugu u kvačilu i sad bi ubacio neki kit od 70 cc..
Ne mogu se odlučiti koji da uzmem.. Vespica več sada dobro ide, pa se nadam još malo boljem ubrzanju i nešto večoj snazi.. Vjerujem da bi na krajnjoj brizni dobio oko 10-ak km/h ako ne mjenjam prijenoseni omjer.. Ne očekujem čuda.. Brine me i trajnost, mada ne vjerujem da tu ima nekih problema, osim što če radilica nešto krače trajati..
Ajde , savjeti  :)

Nikakvi Malossi,Polini...Dr.Evo je best buy,ja san ga kupia za Stalkera za drljanje po gradu...ima kvalitetan klip Asso Werke,kit je isti ka i Top Performances Trophy.
http://www.njuskalo.hr/moto-agregati/piaggio-ac-kit-70-top-dr-stalker-fly-zip-gilera-ice-sportcity-typhoon-oglas-13326925
 
Status
Not open for further replies.