vespa meeting ZG

@nte

New member
jel ima zainteresiranih vespaša (a i budućih vespaša) iz Zagreba da se nađemo u nedjelju popodne npr. ispred Pit Stopa na staroj samoborskoj? na čašici razgovora  :blahblah: :bananapivo:
 
Ja sam bez vespe iza 17h u Pitu u nedjelju na party-ju forumaša
 
Moze, gdje je taj Pit-stop? :)

takodjer zamolio me domagoj da i njega "prijavim" :)
Od nas znaci dolaze dvije vespe! :)
 
ok, onda u 17 sati u Pit Stopu ( to beetleman: na početku stare samoborske)
 
a možemo se nać malo ranije negdje na jarunu, pa da idemo zajedno do Pit Stopa. moj prijedlog je u 16:30 kod crkve Sv. mati slobode na jarunu.

a, beetleman (i svi ostali)?
 
@nte said:
ok, onda u 17 sati u Pit Stopu ( to beetleman: na početku stare samoborske)
Samoborska 213, tj. Pit Stop baš i nije na početku Samoborske (kvragu ipak je na br. 213). Od križanja sa Šavrićevom iliti po novom Škorpikovom još kojih 300-400 metara prema Podsusedskom mostu. S lijeve strane. Točno preko puta salona rabljenih autiju Anglo-Trade.

A taman ćete upast na našu štafetu i slet!  :mrgreen:
 
Upute za party:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,20954.0.html
 
Hrvoje said:
Samoborska 213, tj. Pit Stop baš i nije na početku Samoborske (kvragu ipak je na br. 213). Od križanja sa Šavrićevom iliti po novom Škorpikovom još kojih 300-400 metara prema Podsusedskom mostu. S lijeve strane. Točno preko puta salona rabljenih autiju Anglo-Trade.

A taman ćete upast na našu štafetu i slet!  :mrgreen:

istina...malo sam fulao  :mrgreen:
 
Kolko vas se onda skupilo na kraju?
 
I kako je bilo? :)

meni je zao ko cucku kaj nisam zavrsio s poslom.. naime sj. me VIP odbojka na pijesku, racunao sam da cu biti gotov oko 13 sati, pa na rucak kod staraca od cure  :oops: :klopa: :gace: i onda sam mislio sjest na vespicu s malom i ne meeting.. a kad ono... doslo do komplikacija i ostao sam do sest sati :(
 
jebaga, i ja sam odustao u zadnji čas...a i kiša je omela planove + morao sam učit cijelo popodne jer sam imao ispit u ponedjeljak u 8:00  :(

al sljedeći vikend bi se mogli nać i napravit đir  :D