VFR/VTR generalni topic

RC46

New member
evo jedna tema o legendi,prvenstveno me zanima koliko nas tu ima koji vozimo taj motor,a onda problemi,i kritike, pohvale,i kako je tko zadovoljan s tim motorom,
 
VFR imam vec godinu dana...86 godina...savrsen motor....samo malo problemi s hladjenjem...drzanje na cesti dobro...sedi pali  i vozi...sad trenutno imam problema s reglerom...valjda...
 
The Gambler said:
VFR imam vec godinu dana...86 godina...savrsen motor....samo malo problemi s hladjenjem...drzanje na cesti dobro...sedi pali  i vozi...sad trenutno imam problema s reglerom...valjda...
to je normalno ,moj savjet ti je da stavis orginal,trajat ce cca 50 000,a ovo sa pripasivanjem od kawasakija,suzukija,ak ti neko preporuci nemoj ni pomisljati znam za 3 koja su se zaplila zbog toga,jedan meni pred ocima :palacdolje:
 
evo koja zanimljiva slicica :mrgreen:
 
nema tu kritika...osim ponesto za novu vfr 800 v- tec....ilitiga....povratak na lanac distribucije.... :(
 
uf ona bijela gore je baš dobra.

Ima tu jedan u blizini čovjek koji svoj vfr drži vani po svim vremenskim uvjetima - srce me zaboli kad vidim da ga kiša pere :(
 
liberty said:
uf ona bijela gore je baš dobra.

Ima tu jedan u blizini čovjek koji svoj vfr drži vani po svim vremenskim uvjetima - srce me zaboli kad vidim da ga kiša pere :(
i mene kad to cujem
 
bmw m 5 said:
nema tu kritika...osim ponesto za novu vfr 800 v- tec....ilitiga....povratak na lanac distribucije.... :(
jesi skuzio ovu bijelu kopiju vtr-a  (y) nije vtr ali joj te boje dobro stoje :D
 
RC46 said:
jesi skuzio ovu bijelu kopiju vtr-a  (y) nije vtr ali joj te boje dobro stoje :D
jesam...boje sp-2.....2002 godine...lijepo izgleda...i naravno..vozi..!!
 
Pozdrav svim CBR-ašima, evo gledam da su prijatelji s  ninjama otvorili svoj topic, bilo je i vrijeme da i mi otvorimo svoj. Znači svi oni koji imaju Honde i koji bi htjeli imati neka se uključe u ovu temu.Pozdrav!!! :drunk:
 
RC46 said:
to je normalno ,moj savjet ti je da stavis orginal,trajat ce cca 50 000,a ovo sa pripasivanjem od kawasakija,suzukija,ak ti neko preporuci nemoj ni pomisljati znam za 3 koja su se zaplila zbog toga,jedan meni pred ocima :palacdolje:

nisam ni mislio...nabavio sam original od honde....

evo moje...
 
izgleda da je u dobrim rukama,sve je na svom mjestu (y) pa nisi ju valjda vozio po stazi :mrgreen: :?
 
ja stavim svoje slikice cim ih uspijem malo smanjiti,ja to neznam,morm zicati curu :misli:,a do tad evo jos koji lijepi vfr (y)
 
The Gambler said:
nisam ni mislio...nabavio sam original od honde....

evo moje...
hoces radit naljepnice za nju,
 
bmw m 5 said:
jesam...boje sp-2.....2002 godine...lijepo izgleda...i naravno..vozi..!!
a crveni rc 36 sa upsidedown vilicom i ovim prekrasnim diskovima (y)
 
dečki imam tri nissinove disk pločice za neki od starijih modela VFR-a, novo, zapakirano samo stoji jedno 15-ak godina na polici :mrgreen: dajem u dobre ruke :LOL:
 
Incredible said:
dečki imam tri nissinove disk pločice za neki od starijih modela VFR-a, novo, zapakirano samo stoji jedno 15-ak godina na polici :mrgreen: dajem u dobre ruke :LOL:

di si bio dok sam ja cupala iz svog pripasane plocice od auta sto su decki namontirali  :LOL: :LOL:
 
*lady_750* said:
di si bio dok sam ja cupala iz svog pripasane plocice od auta sto su decki namontirali  :LOL: :LOL:

a gle ploćice stoje doma već 15-ak godina, trebala si me samo pitat :mrgreen:
 
Incredible said:
a gle ploćice stoje doma već 15-ak godina, trebala si me samo pitat :mrgreen:

e hebi ga, sad ce pomoci nekom drugom  :mrgreen:
 
Incredible said:
dečki imam tri nissinove disk pločice za neki od starijih modela VFR-a, novo, zapakirano samo stoji jedno 15-ak godina na polici :mrgreen: dajem u dobre ruke :LOL:
(y) (y) (y)meni ne treba ali nekom ce dobro doci,svaka cast (y) (y)