VFR/VTR generalni topic

bitno da su tebi utičnice ko nove, a to kaj je motor spokrpani spofarbani drek je manje bitno
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Oklop je imao pukotinu samo kod vijka iznad svjetla.
Osim toga ja poznam 8 drugih vtr sp kao i njihove vlasnike, tako da ih vecina rekla da je moja motorno bolja od njihovih.
E sad plastike, ja nisam narcisoidan.
Uglavom su profesipnalno lakirane u nekoj bosanskoj shupu od covjeka koji krechi vagone u bosanskoj zeljeznici.
:)
 
Puno i previse posla .

a gle... kad sam uzeo VTR bila je pali i vozi... i nekom prosjecnom mlatimudanu bi to tako vozilo jos dugo...

Al ja sam u startu imao za nju neku drugu viziju... i uvijek sam htio tu Vtr al iskljucivo u cim blize original stanju...

ovu Vtr sam gledao tamo cca 2012 al sam bio cigan i nisam htio dat toliko para... tad je bila u top top stanju kod forumasa Bmw m5...

on ju je prodao mislim 2015 za Rovinj nekom njegovom kolegi koji je odma odpilio rep i stavio undertail

kasnije je motor otisao negdi oko bjelovara, pa Baji ( moto 55) u bjelovar, posle njega je otisao kod Alena Vrdoljaka u Split... svima je bio fora al su svi napravili sitno km i prodali dalje...posle Alena je motor otisao Toniju u Makarsku on je prominio ulje i filter, stavio nove gume i registrirao ga. Odvozio jednu sezonu i eto ga k meni...

ja sam vidio vise manje sto ce trebat al reko ajd nije losa lova a i baza Vtr je bila s obzirom na godine u vise nego dobrom stanju a za sve drugo je tu cash i Tibor.

da se razumimo mogao sam ja tad uzet i novu 10-ku al reko kad je naletila ta Vtr reka sam Tiboru ili sad ili nikad :mrgreen:
 
Motor dok je bio kod Gorana a bio je od 2006- 2015 je bio u top stanju... on je bio drugi vlasnik i motor ima servisnu povijest do 55 tkm s koliko ju je on prodao ... kasnije od tih km i tri godine sto je motor lutao pa do 64-65 tkm sto sam ju ja uzeo je niko bas nije nesto specijalno obadirao al je nisu ni unistili toliko da se ne moze u reziji mene i Tibora sve to dovesti u red
 
  • Like
Reactions: diesel power
B158A33B-D186-4EBF-966D-2A862757C592.jpeg
 
kad ćeš pofarbati felge?? :mrgreen:

e vidis zanimljivo pitanje... i s Goranom sam se cuo pa kaze ajd pofarbaj felge, ja sam na kraju htio al nisam stigao... :D

A sta ja znam... pricali ja i tibor vec od tome al reko nek za sad ostanu crvene... felge su farbane jos 2004-2005 i kvalitetno napravljene s obzirom kako se boja drzi sve te godine...

a i onako jos su mi cak fora crvene... tako da za sad do nekog sljedeceg zahvata necu dirat;)
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD
Čemu se uopće opravdavati, motor je odličan i vjerujem da bi ga mnogi voljeli imati ;)
Palac gore za pedantnost i gazde i majstora (y)

Ma ne opravdavam se nego eto da ljudi vide od kud je sve krenulo (y):mrgreen:
 
a gle... kad sam uzeo VTR bila je pali i vozi... i nekom prosjecnom mlatimudanu bi to tako vozilo jos dugo...

Al ja sam u startu imao za nju neku drugu viziju... i uvijek sam htio tu Vtr al iskljucivo u cim blize original stanju...

ovu Vtr sam gledao tamo cca 2012 al sam bio cigan i nisam htio dat toliko para... tad je bila u top top stanju kod forumasa Bmw m5...

on ju je prodao mislim 2015 za Rovinj nekom njegovom kolegi koji je odma odpilio rep i stavio undertail

kasnije je motor otisao negdi oko bjelovara, pa Baji ( moto 55) u bjelovar, posle njega je otisao kod Alena Vrdoljaka u Split... svima je bio fora al su svi napravili sitno km i prodali dalje...posle Alena je motor otisao Toniju u Makarsku on je prominio ulje i filter, stavio nove gume i registrirao ga. Odvozio jednu sezonu i eto ga k meni...

ja sam vidio vise manje sto ce trebat al reko ajd nije losa lova a i baza Vtr je bila s obzirom na godine u vise nego dobrom stanju a za sve drugo je tu cash i Tibor.

da se razumimo mogao sam ja tad uzet i novu 10-ku al reko kad je naletila ta Vtr reka sam Tiboru ili sad ili nikad :mrgreen:
Doveli ste to vi u top stanje .dat ces đir ovo lito 😃
 
  • Like
Reactions: karadolo46
ovo spada u fondove eu za obnovu..

ovaj model bi bilo steta ne spasit... ta vtr meni izgleda dobro jedino u original stanju... sve ostale preinake taj motor ne trpi... nikakve dide mide, zamjenske gluposti od repa , zmigavaca i ostalih govana

Pa smo se potrudili da to bude kako treba...
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and kiki.o