VFR/VTR generalni topic

Sta rec, a ne pretjerat, HONDA, toci pali vozi, vozi se vise nego odlicno, vidi zavoj prije tebe, motor ide kao katapultiran, naravno bez gresaka i nus pojava. Mozda nisam u pravu i primam kritike
Tnx
Znaci samo mi preostaje da prodam bubreg i mogu na njuskalo😕
Bas mi je prekrasan motor
 

Attachments

  • sp.jpg
    sp.jpg
    205.4 KB · Views: 0
Cijene idu samo na gore... ja da sam stavio i parsto eura vise mislim da bi bez greske prosao...

U par dana kako sam bio oglasio bilo 5-6 poziva i prvi koji je dosao pogledat ju je i kupio

Nema ih ni vani vise za kikiriki 😁
 
Cijene idu samo na gore... ja da sam stavio i parsto eura vise mislim da bi bez greske prosao...

U par dana kako sam bio oglasio bilo 5-6 poziva i prvi koji je dosao pogledat ju je i kupio

Nema ih ni vani vise za kikiriki 😁
Ima jedna na marketplejsu, vrti se vec par tjedana
Link

Ali nije mi to to sa svim tim sponzorima.
 
Daj jos koju sliku 😀

Imas ju duze vec ?

Vozio 3 godine..isto otisla u prvom mjesecu.
Bio je dobar motor, nešto ispod 32000km, jedino što sam ga kupio bez orginalnog nosača tablice, al tu priču svi znamo 😁
 

Attachments

  • IMG-af6c80f63afb38881f4cb4438984e9af-V.jpg
    IMG-af6c80f63afb38881f4cb4438984e9af-V.jpg
    215.8 KB · Views: 0
  • IMG-c3d958b461930e310c0ffcfd7d0d45fa-V.jpg
    IMG-c3d958b461930e310c0ffcfd7d0d45fa-V.jpg
    183.5 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Spori
Ima neko da moze napisat nesto o vfr1200f? Kakve su opcenito, kako ih je vozit i tako to...
motor je krava, ide dobro, kočnice solidne, imaju problema s stražnjim amortizerom i na većini koje znam je bio mijenjan ili za zamjenu
samo za one koji nisu na vrijeme preboljeli honditis

Ima jedna na marketplejsu, vrti se vec par tjedana
Link

Ali nije mi to to sa svim tim sponzorima.
za razliku od karađolove mint za koju mi je žao što nisam imao trenutne mogućnosti da je udomim, ervinova čunga lunga edition ne vrijedi ništa osim ako nađe nekog pacijenta koji drka na njega i njegove uratke
 
Vozio 3 godine..isto otisla u prvom mjesecu.
Bio je dobar motor, nešto ispod 32000km, jedino što sam ga kupio bez orginalnog nosača tablice, al tu priču svi znamo 😁


Koliko si uspio dobit ako se smi znat da vidim jesam li svoju podcjenio ili precjenio 😁
 
motor je krava, ide dobro, kočnice solidne, imaju problema s stražnjim amortizerom i na većini koje znam je bio mijenjan ili za zamjenu
samo za one koji nisu na vrijeme preboljeli honditis
Zakaj krava?
A kardan, je bilo kaj o tome da su neki imali problema?
 
ove koje ja znam nisu imali problema s kardanom, a imali su km, ipak nije to bemve :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: sanchez
Zakaj krava?
A kardan, je bilo kaj o tome da su neki imali problema?
Zato jer filozofi ne voze ništa čemu do 200 triba priko 3 sekunde. Pusti glupe priče, probaj pa vidi. Ti koji kake voze samo ovo doli

screen cap

A kako se često radi o vidovitom likovima, teško im je parirati.
 
  • Like
Reactions: Freesty
Pozdrav;

ponudio bi motor ako nekog zanima možda za kolekciju.. 400rr NC30
Motor je u odličnom stanju, dosta popratne dokumentacije...
Cijena je 8500 eura.
(znam, nije malo za stari motor, stoga ako nekog zanima neka se javi porukom).
 

Attachments

  • 9.jpg
    9.jpg
    758.9 KB · Views: 0