VICEVI I ZAHEBANCIJA

.
 

Attachments

  • Screenshot_20220702-033808_Facebook.jpg
    Screenshot_20220702-033808_Facebook.jpg
    545.1 KB · Views: 0
Na vratima javne kuće se pojavljuje elegantan, njegovan čovik 50-ih godina. Madam, vlasnica bordela ga pita:"Mogu li Vam pomoći?"
"Tija bi do Valerije!"
"Poštovani gospodine, Valerija je naša najskuplja cura! Želite li možda neku drugu divojku?"
"Ne, oću baš Valeriju!"
Madam poziva Valeriju, koja silazi niz stepenice i objašnjava mu da je cjena 5.000 EUR. Čovik nije ni trepnija, vadi novčanik iz džepa i predaje tražene šolde.
Oboje odlaze u gornje prostorije. Poslije nekih uru vrimena silazi gospodin, vidno olakšan i zadovoljan. Idućeg dana se čovik opet pojavljuje i opet traži Valeriju.
Valerija mu objašnjava: "Do danas još niko nije dva puta zaredom doša kod mene, jer sam očigledno preskupa! Popusta nema, cjena je opet 5.000,- EUR." Gospodin plaća bez riči i odlazi sa Valerijom. Posle nekih sat vrimena napušta bordel, zadovoljan ko i prošli put.
Iduće noći se gospodin opet pojavljuje. Svi u bordelu su u čudu jer opet traži Valeriju. Opet sve isto, on plaća i odlazi sa Valerijom.
Posle burnog doživljaja, Valerija ne može izdržati i pita ga: "Niko još nije bija 3x kod mene, a ti dolaziš treću noć zaredom! Odakle si?" upita ona.
"Iz Splita"
Ona: "Stvarno, pa to je nevirovatno! I ja san odatle!"
On: "Znan! Umrla ti je sestra, ja sam njen advokat! Ostavila je u testamentu da ti za života predam njeno nasljedstvo od 15.000.- EUR"!!!!!
POUKA:
3 stvari na ovom svitu su ti sigurne:
1.) smrt
2.) porez
3.) I da će te advokat izjebati!!! :))
😂😎😂