Vignette Holder - korisna stvarčica

sid said:
eto moover dao odgovor na moje  :misli:




Mene su ljetos na povratku iz Češke djelatnici DARS-a umalo srušili s motora zbog vinjete, a što se tiče ovog držača, siguran sam 100% da isti kod njih ne prolazi!
Ko želi nek proba!
 
maredm1 said:
Mene su ljetos na povratku iz Češke djelatnici DARS-a umalo srušili s motora zbog vinjete, a što se tiče ovog držača, siguran sam 100% da isti kod njih ne prolazi!
Ko želi nek proba!
Onda ne prolazi ni na vilici ili blatobranu. Jel piše i za onu od teh.tako i vinjetu na prednjoj strani na vidljivom mjestu. Nevidim di je problem.
Di bi se po tebi trebalo onda naljepit.?  :misli:
 
skuco said:
Onda ne prolazi ni na vilici ili blatobranu. Jel piše i za onu od teh.tako i vinjetu na prednjoj strani na vidljivom mjestu. Nevidim di je problem.
Di bi se po tebi trebalo onda naljepit.?  :misli:

skuco, nije u pitanju na koji dio motora se stavlja, problem je sto taj vignette holder ne predstavlja dio motora, pa ga teoretski mozes, puno lakse nego napr. vilicu, premjestiti na drugi motor.
 
sid said:
skuco, nije u pitanju na koji dio motora se stavlja, problem je sto taj vignette holder ne predstavlja dio motora, pa ga teoretski mozes, puno lakse nego napr. vilicu, premjestiti na drugi motor.
A jebiga možeš i vizir maske ili blatobran.
Šta na vilici onda prolazi.?  :misli:
Bio sam vani al me nisu nikad zaustavili pa neznam.
 
male stvari koje život olakšavaju  :)
 
skuco said:
Onda ne prolazi ni na vilici ili blatobranu. Jel piše i za onu od teh.tako i vinjetu na prednjoj strani na vidljivom mjestu. Nevidim di je problem.
Di bi se po tebi trebalo onda naljepit.?  :misli:


Naprijed na vizir, a ako ga nemaš onda na neko vidljivo mjesto!
 
ja sam planirao staviti pločicu od poliranog inoxa kao holder za naljepnice. oslobodio bi neko mjesto na rami i postavio zakovicama. to bi bilo i za tehnički i za vinjete. mislim da bi to trebalo proći  :misli:

još nisam odlučio kamo ću to staviti, ali do toga ću doći kako bude išlo slaganje motora. jednostavno mi se to ne stavlja nigdje na farbu.
sada je naljepnica tehničkog na jednom plastičnom deklu koji se lako skida, ali još nisam imao problema zbog toga
 
skuco said:
Onda ne prolazi ni na vilici ili blatobranu. Jel piše i za onu od teh.tako i vinjetu na prednjoj strani na vidljivom mjestu. Nevidim di je problem.
Di bi se po tebi trebalo onda naljepit.?  :misli:

Meni je prošlo na vilici kod slovenaca.

Pred A granicom su usporili promet i gledali svako pojedino vozilo.
Malo mu je trebalo da skuži gdje je, ali nije imao prigovora.
 
Azriel said:
Nisam sve procital, ali slovensku vinjetu nisam kupil NIKAD . . . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stvarcica ionako nije namjenjena onima koji ne izlaze motorom iz svog sela...  :jesus: