Viking Biking Tour 2016. - NordkappA do poda!!!

DiAbLeRo

Well-known member
Ovo u naslovu je izjavio jučer moj frend kad je čuo gdje smo bili posljednjih 18 odnosno 19 dana (moja malenkost).
Vratili smo se sretno i sigurno u svoje domove, doživjeli nezaboravnu avanturu, pregazili skoro 9000 km, snimili moooore videa i fotografija, pa ćemo s vama ponešto od svega toga i podijeliti.

:evil:
 
Bravo temaksaši.

using Tapatalk

 
DiAbLeRo said:
Ovo u naslovu je izjavio jučer moj frend kad je čuo gdje smo bili posljednjih 18 odnosno 19 dana (moja malenkost).

Ajde stavi par slika, puca me nostalgija.  (y)
 
Jeste li ih bar vidili u barkama ili u nekom selu? :misli: :misli:
 
Dečki molim Vas za malo strpljenja, sad razmjenjujemo foto i video materijal, snimala su 2 mobitela, jedna normalni fotić, jedan "profi" fotić i 2 kamere na motorima, ima tona materijala iz kojeg ćemo pokušati izvući najbolje i najljepše, a to će biti jako teško jer je stavrno jaaaaaaakoooo puno toga prekrasno. Norveška je izuzetna, nikada još nisam bio u zemlji takvih prirodnih ljepota, ne može se riječima opisati, ko Alpe ali su na dnu rijeke, jezera, more i fjordovi neopisive ljepote, uz to smo glavninu puta imali lijepo vrijeme, pa je doživljaj još jači. Bilo je svega i kiše i potopa, i magle na Trollstigenu i olujnog vjetra, ali od 11 dana do Nordkappa mi smo imali samo dan i pol kiše. Povratak je zato bio kišovit. Sretali smo puno Njemačkih bikera sa kojima sam razgovarao i jedna mi je grupa rekla da je putovala 15 dana do Nordkappa iz Njemačke a imali su samo 2 suha dana, sve ostalo kiša, tako da smo mi imali izuzetno dobro vrijeme dio puta koji je ujedno bio i najljepši.  :D
 
Odlično...  (y) s nestrpljenjem čekam putopis...  :D
 
Odlično što je sve prošlo ok šta se tiče kvarova i vremena. Čekamo prvi teaser. (Y)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ono kad dođeš na zavojitu planinsku cestu duž Jotunheimen nacionalnog parka, gore traje natjecanje u skijaškom trčanju, oko tebe plava jezera rastopljenog snijega, tu i tamo koja nezainteresirana ovčica koja spokojno pase travu, sunce piči a mi laganini silazimo u dolinu...

:0648:
 
...ili kad se bezbrižno voziš po fjordovima pa te iza ćoše dočeka ledenjak Svartisen koji se nehajno kliže prema moru...