Vilice u foliju

Bruno1

Member
Prednje vIlice su mi u zlatnoj boji volia bi ih stavit u crnu, pituravanje mi je zadnja opcija, je li neko radia sa folijom i kako to ispadne?
 
Ja imam slicnu dilemu.. Isto zlatne felge (bijeli Fazer8).
Folija mi se cini dobra opcija, radio sam neke stvari sa njom i lako to ide i lako se skine.
Medjutim postoji i opcija da ih jednostavno prespricas sa "Plasti dip" sprejom.
Guma u spreju koja se lako moze skinuti ako ih ikada pozelis vratiti u zlatnu.
 
plasti dip ti je dobra opcija. u mene su vilice i felge odrađene u plasti dip na suzukiju prije 12 godina i sve se dobro drzi. na zadnjoj felgi ima par mjesta gdje je ogreban od promjena guma ali jbga uvijek se može popravit za sitnu lovu
 
plasti dip ti je dobra opcija. u mene su vilice i felge odrađene u plasti dip na suzukiju prije 12 godina i sve se dobro drzi. na zadnjoj felgi ima par mjesta gdje je ogreban od promjena guma ali jbga uvijek se može popravit za sitnu lovu
Ako ti nije teško da uslikaš izbliza baš me zanima
 
Ja stvarno neznam sta se vi cudite tome...ljudi cjeli auto stave u foliju, pa zasto on nebi vilice...vani sasvim normalna stvar
 
Kak bi rekel Strašilo "o kru* ti *ebem masni ! S čim se ljudi zamaraju.Koje su to šeme,komplikacije s plasti dipom i slična veselja. Ma skidaj te vilice dolje ,razmontiraj ,opjeskari tubove do čistog metala ,polakiraj .Lupi metalik bazu po želji ,zatvori kvalitetnim bezbojnim lakom ,sklopi .Amen .Ili je to čisti SF.?😆🍷
 
Mora biti jeftino a da izgleda ko ovo gore kak si napisal 😁😁. A i kad ga bude prodaval da može napisati da je to jedini takav na Balkanu i šire.
 
Provea san malo duže vrijeme na ovom forumu al kakvih debila ima to samo motori.hr mogu skupit čak ni indexovi komentatori nisu ovako ograničeno ko hokejaški golman
 
Taj zahvat nije skup ako si iole znaš nešto napraviti i sam.Ako ne znaš bar elementarne stvari bolje ništa ,onda opičiš sve u taj *ebeni plasti dip.,i vilice i felgu i kliješta i blatobran i sve vijke .Usput malo prođeš po mašini ,okviru i sicu da budeš sto posto poseban.😁😁😁