Vjetar i buka

Ne kuzim ove cepice za usi, je vi neki imate pilotsku vozacku...
 
  • Haha
Reactions: diesel power
skuzio bi na bilo cemu, samo izgleda da jos nije probao

ja sam bio istog misljenja, i onda kad sam probao bilo je 🤯
 
nemam neku kacigu ultra silnence, doduše ni ne vozim 150kmh, mislim bruji dok se vozimo, al da je to za čepiće stavljat...ne znam o kojem intenzitetu buke pričate... ja komunikaciju sa ženom čujem pri svoj toj buci.... mene iritiraju i izbiju mi koncentraciju visoki tonovi, i oni oštećuju sluh... ovo je više doli u basu... ne znam koliko je gušt "zaglušit", kako motor "čut"...
 
Ne kuzim ove cepice za usi, je vi neki imate pilotsku vozacku...
Ma ja ih stavim ako vozim solo I pogotovo kad je vjetrovito a idem zaobilaznicom (preko 120 kmh). Probaj jednom dir 130-140 kmh bez pa onda s cepicima .
 
Ma ja ih stavim ako vozim solo I pogotovo kad je vjetrovito a idem zaobilaznicom (preko 120 kmh). Probaj jednom dir 130-140 kmh bez pa onda s cepicima .
Sta ce mi,imam pravu HJC kacigu...vozim penzzione Stroma...kakva buka...potegnem i 180,i nema buke...ne kuzim...
 
😂
 

Attachments

  • IMG_20230703_210758_edit_89916349008674.jpg
    IMG_20230703_210758_edit_89916349008674.jpg
    1.2 MB · Views: 0
cepici su cudo. no ja imam s njima 2 problema. prvi jer ih u 90% voznji zaboravim i drugi sto nemas osjecaj brzine jer je sve tiho. i da, ne postoji tiha kaciga. prije/poslije cepica shvatis da su sve kacige zapravo glasne bez obzira na cijenu.
 
Jel je netko probao:
Navodno su super.
jesam ja uzeo ali samo ove high race čepiće i vrhunski su smanjile su mi buku vjetra 20-30%dok svi drugi zvukovi su na 5-10% na adv-u i u Shark kacigi i tek se sad vozim komodno na brzinama od preko 120
vrhunska stvar i jos dobiješ štapić za guranje u usni kanal i malu kutijicu za ne pogubit jer su stvarno mali
preporuka velika
 
  • Like
Reactions: chandler and BigMac
Uzeo sam ja komplet race i tour. Probao i jedne i druge i ne svidja mi se osjecaj nekako. Nemam vise onaj pojam brzine pa prebrzo vozim, a i stalno se okrecem oko sebe jer me strah da necu nesto cuti sto bih trebao cuti.