Vjetar u kosi - Stanković

mg749ie

Active member
ako je neko gledal sinjošnju teve emisiju - "vjetar u kosi" - bez komaraca na viziru, koju dela stanković uz financijsku pomoć HRT-a, tj nas pretplatnika
motorekom je putoval po slavoniji, imal je prilog o slavoncima tj MK Kuna, itd.. , pokazival je torzo, ostal je bez juhe, skakal iz avijona z padobranom i instruktorom, namještal si je jajca, neuspješno je spaval u indijanskom šatoru, jebal ga je dim i bilo mu je tvrdo, neznam kome se hoće dopasti nama ili propagira motorističku populaciju, nije baš nijedno pogodil, solidan pokušaj za izigravanje macho mena  :jesus:
 
mg749ie said:
ako je neko gledal sinjošnju teve emisiju - "vjetar u kosi" - bez komaraca na viziru, koju dela stanković uz financijsku pomoć HRT-a, tj nas pretplatnika
motorekom je putoval po slavoniji, imal je prilog o slavoncima tj MK Kuna, itd.. , pokazival je torzo, ostal je bez juhe, skakal iz avijona z padobranom i instruktorom, namještal si je jajca, neuspješno je spaval u indijanskom šatoru, jebal ga je dim i bilo mu je tvrdo, neznam kome se hoće dopasti nama ili propagira motorističku populaciju, nije baš nijedno pogodil, solidan pokušaj za izigravanje macho mena  :jesus:

http://hrtprikazuje.hrt.hr/vjetar-u-kosi
 
Gledao adnjih par minuta. Nije motor u pitanju nego kredenc  :mrgreen:
 
Vidio najavu, pogledat ću danas. Generalno nije moj đir ali ako je on uživao dok je radio tu emisiju, a po viđenom bih rekao da je, onda je cilj ostvaren. :mrgreen:
 
mogli su mu neki motor naci, a ne ovo



Srki
 
mate said:
Vidio najavu, pogledat ću danas. Generalno nije moj đir ali ako je on uživao dok je radio tu emisiju, a po viđenom bih rekao da je, onda je cilj ostvaren. :mrgreen:

Gubitak vremena, doslovno. Bolje da je ostao doma  :mrgreen:
 
mate said:
Vidio najavu, pogledat ću danas. Generalno nije moj đir ali ako je on uživao dok je radio tu emisiju, a po viđenom bih rekao da je, onda je cilj ostvaren. :mrgreen:

kad je repriza? (y)
 
pamzor said:
Upišeš u Google "emisije na zahtjev" pa kad ti otvori str. odabereš pod V.
Gledam, meni je zanimljivo. Prepoznatljiv Stankovićev stil i teme, priče iz života, motor je u principu samo prijevozno sredstvo.

Pozdravljam svako sjedanje u bilo koje prijevozno sredstvo i dokumentiranje putovanja.  (y)

Ne znam što su očekivali ovi koji negativno komentiraju emisiju.
 
taj vjetar u kosi bi trebal nekaj simbolizirat ...
nisam to uspoio vidit u prvoj epizodi ...

naime , meni je to kao neko putovanje u kojem je sredstvo prijevoza motocikl ... pih
 
Covjek besplatno napravio diric i jos biva placen za to... di ces bolje... spojio ugodno sa korisnim... a emisija ko emisija je gledljiva...
 
OldBoy said:
    ...jebote, čovjek je ćelav. O kakvom vjetru u kosi taj može pričati?

:LOL:

Vuce stari ote mi slova sa tipkovnice  :mrgreen: 

..a i taj celavi je ko selska kurva ja tom haerteju  :LOL: 
 
paranoid said:
Covjek besplatno napravio diric i jos biva placen za to... di ces bolje... spojio ugodno sa korisnim... a emisija ko emisija je gledljiva...
Plaćen iz naše zakonski obavezne pretplate. Veliki  faca Aca sigurno je ovu bljutavu putešestviju dobro naplatio HRT-u(odnosno nama) a pun je  priča o onima koji prazne državni proračun :LOL:
 
hellboy1974 said:
Plaćen iz naše zakonski obavezne pretplate. Veliki  faca Aca sigurno je ovu bljutavu putešestviju dobro naplatio HRT-u(odnosno nama) a pun je  priča o onima koji prazne državni proračun :LOL:
Pa bolje i on, nego da je Markićka to snimila.

:neznam:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Pa bolje i on, nego da je Markićka to snimila.

:neznam:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Ovako nekako sa vjetrom iz guzne pozadine :mrgreen:
 
Čim mu je kišnjak bio promočio na jajima (baš kao ona tema na forumu), znao sam da ću emisiju pratiti :mrgreen:
 
jeli motorek HRT-ov, ili od HD-a iz Oranica, ili Stankovićev pa naplaćuje benzin/km, tko će ga znati, ali popularizira izlete motorekom, a ima i dečece u terencu kaj mu dofuraju bengu ak mu fali, pa dojdeju po njega ak ga žulja koja letva ispod riti... interesantno, baš ko izviđači, čista sirova "avantura"  :mrgreen: