Vjetar u kosi - Stanković

pogledam, al meni ta moto-serija sa Stankovićem nema bas nekog stilla...
 
E da, to i mene smeta. Prekratka je pa i rezani prilozi izgledaju nedoreceno. Danas preskok uzivo...😄
 
Mislim da sam prošao dobar dio vinarija u Istri. meni je to super ali sve skupa ni pod nokat didovom podrumu u tovarlendu. :mrgreen:
 
Mislim da sam prošao dobar dio vinarija u Istri. meni je to super ali sve skupa ni pod nokat didovom podrumu u tovarlendu. :mrgreen:
Ovisi sta piješ,ja crno ne,a u dalmaciji mi nema dobrog bijelog...ljubitelj sam kozlovica i bez njega u frizideru nemogu zamisli rucak doma
 
  • Like
Reactions: diesel power
Zadnjih godina samo crno. Što teže, to bolje. Merlot majka. Jedno vrijeme sam pio dosta Kozlovića i ne mogu reći ništa loše.
 
  • Like
Reactions: črnomerec
Mislim da sam prošao dobar dio vinarija u Istri. meni je to super ali sve skupa ni pod nokat didovom podrumu u tovarlendu. :mrgreen:
Jer vinarije u pravilu imaju,da tako kazem, industrijska vina, pa koliko god da ljudi cijene bas takav proizvod.
Moras provati bas domace vino,kega ljudi doma za sebe naprave, onda je to sasvim druga prica.
Podrazumjeva se da pijes dobro vino, a ne neki kiselis, kojeg isto tako ima u izobilju. 😁
 
Merlot je mrak, zimi mi posebno dobro paše.
Nabavljam ga iz okolice Oklaja, domace proizvodnje.
Probao sam iz tog kraja i Plavinu i Debit(bijelo), al to mi nije tak dobro ko Merlot.
 
IMG-20231123-WA0008.jpg
 
Počeo gledati ,i bezVez...,jedino mi se svidio tip, ka Bajaga... i muzej Stonessa...