Vjetar u kosi - Stanković

a evo sinoć bija dokumentarac isto na omraženom HRTu, ona mala šta ide po otocima pa nešto livo desno... bogati pozlilo joj na barci, a bonaca, ne zna da se sve iz mora (+ janjetina) jede rukama, pa pita kako će jastoga ist...ok, ja ga ne znan ni naručit...i onda će meni o Kornatima i Žirju...a ja se rodija u kašeti od srdela...
 
  • Like
Reactions: JosipS
Ima puno više youtubera manje poznatijih koji kvalitetnije sadržaje rade za 0 EU nego jedan novinar Stanković iza kojeg stoji cijela ekipa hrt-a
Yutuber može raditi kako hoće i šta hoće, na javnoj televiziji ne može tako.
Yutuber može pokazati kako ide 200 preko grada, na javnosj tv to ne može, itd
 
a evo sinoć bija dokumentarac isto na omraženom HRTu, ona mala šta ide po otocima pa nešto livo desno... bogati pozlilo joj na barci, a bonaca, ne zna da se sve iz mora (+ janjetina) jede rukama, pa pita kako će jastoga ist...ok, ja ga ne znan ni naručit...i onda će meni o Kornatima i Žirju...a ja se rodija u kašeti od srdela...

vidi se..
 
Yutuber može raditi kako hoće i šta hoće, na javnoj televiziji ne može tako.
Yutuber može pokazati kako ide 200 preko grada, na javnosj tv to ne može, itd
Je može, ali on živi od gledatelja/pratitelja te se trudi osmisliti/snimiti kvalitetan sadržaj (y)

Nek proba, ima i MUP svoj inf. odjel pa ćemo vidjeti ide li 20.000 kn ili 30.000 kn kazna!
 
Je može, ali on živi od gledatelja/pratitelja te se trudi osmisliti/snimiti kvalitetan sadržaj (y)

Nek proba, ima i MUP svoj inf. odjel pa ćemo vidjeti ide li 20.000 kn ili 30.000 kn kazna!
Valda znaš, da yutuberi prave većinom fake sadržaj.
 
Sta prosjecan motorist radi po Bosni? Vozi se, uziva u prirodi i klopi, zabiljezi neku zanimljivost i tu i tamo porazgovara s nekim domacinom. Znate ako pratite putopise, mada ja bas i ne, ali dojam mi je takav. A sta je Stankovic drukcije napravio?😄
 
  • Like
Reactions: ptf and pikacu79
lipo je jučer reka, 125 kubika, 9 konja, 70-80 na sat, što će mi brže...

lip je Vrbas. a i nisam u Jajcu bija ima sigurno 4-5 godina, idem dogodine na početak ljeta. preduga pauza, Stanković me podsjetio, hvala mu :)
 
Si ti gledao tu epizodu? S babom i djedom se ljubio te pio rakiju, 7 min reportaža :ROFLMAO: Za jednog ozbiljnog novinara smješno.

Sličnu rutu sam prošao ove godine :mrgreen:, punooo toga ima za vidjeti i običi!
 
  • Like
Reactions: Dene
Možda većina ovdje očekuje da stanković stavi veći fokus na moto dio, pokaže mjesta gdje je možda prikladno doći samo motorom (ima pogrešan motor) i pokazuje više vožnje, ali kako se meni čini to nije format emisije. Format ovog putopisa je izgleda fokusiran na gradove/mjesta/ljude/hranu, a motor je tu ništa drugo nego prijevozno sredstvo do tih lokacija. Veći naglasak na moto dio priče znači udovoljavanje manjoj grupi gledatelja HRT-a.

Ono što ljudi ovdje možda očekuju je da ovaj domaći "youtuber" ima ekipu snimatelja sa sobom i da se to prikaže na HRT-u. Iako se nama to čini 100x bolje od "vjetar u kosi", nebi se čudio da bi ukupna gledanost bila manja.

 
Budimo realni, koga briga za još jednu budalu na GSu i njegova istraživanja, odi se provozat oko Velebita i svaki vikend ćeš ih naći stotinjak. Sve pet, neka ljudi uživaju ali da je neka špica to gledat, meni baš i nije.