VN 2000 sajla kuplunga

Bruno1

Member
Zna li netko di ima kupit ili napravit ili neku drugu sajlu sa drugog motora da paše na kawasaki vulcano 2000 2004 godina.U kawasakiju je nema,na internetu jedino u americi a ovi priko aliexpressa mi je posla 40 cm kraću a prepirka s njin traje u nedogled.
 
Sigurno je mozes narucit u ovlastenom servisu, tjedan dva cekanja, barem  je tako u Markezu u Sv Nedelji (2 tjedna ako si taman fulao ponedjeljak kad narucuju i rok je tjedan nakon toga)


Tako sam kupio kuplung sajlu za svoj z750, bila je na stanju, zadnji komad, ali sam i narucivao preko njih neke sitnice i uvijek je sve bilo u roku tjedan dana, a cijena standardna ko i drugdje
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Probaj i tu  https://www.motorcyclespareparts.eu/en/kawasaki-parts/2004-vn2000-motorcycles/cables
 
Vjerovatno je moze covik (Zeljko) u Koresnici/Kamenu (tamo iza ledja TTTS-u) napraviti.
Doneses mu staru ili djelove stare i on ti napravi.

Radi sve vrste sajli i za motocikle i za aute.

Mosorska ul. 95, 21000, Kamen

Oli postoji HONDA VN 2000?  :mrgreen:
 
3alfa3 said:
Sigurno je mozes narucit u ovlastenom servisu, tjedan dva cekanja, barem  je tako u Markezu u Sv Nedelji (2 tjedna ako si taman fulao ponedjeljak kad narucuju i rok je tjedan nakon toga)


Tako sam kupio kuplung sajlu za svoj z750, bila je na stanju, zadnji komad, ali sam i narucivao preko njih neke sitnice i uvijek je sve bilo u roku tjedan dana, a cijena standardna ko i drugdje
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
To mi je za ćaću,on je zva kažu da će vidit pa na kraju ništa i zva je još negdi ovlaštenog isto tako javit će,neznaju,nemaju itd.

kk said:
Vjerovatno je moze covik (Zeljko) u Koresnici/Kamenu (tamo iza ledja TTTS-u) napraviti.
Doneses mu staru ili djelove stare i on ti napravi.

Radi sve vrste sajli i za motocikle i za aute.

Mosorska ul. 95, 21000, Kamen

Oli postoji HONDA VN 2000?  :mrgreen:
Puka san totalno ovih dana haha

Kiki_Rotten said:
Probaj i tu  https://www.motorcyclespareparts.eu/en/kawasaki-parts/2004-vn2000-motorcycles/cables
Nemogu virovat kad san tražia nigdi nije izbacivalo ovu stranicu,a šta je najgore ja san tu uvik gleda cijene plastika sebi za motor.