VODICE MOTO SUSRET 04-06.06

Nike

Active member
TKO DOLAZI?????

plakat.jpg
 
Ak ti kaj znači, dolazimo nas nekoliko Black Ghost već danas pa ak nas oćeš počastiti pivom na raspolaganju smo..
 
Mi idemo sutra poslje ručka, negdje oko 14-15h.
 
Sa Firula :mrgreen:
 
Yea.
Išlo nas je samo četvero, ali je bilo zakon... Slike uskoro
 
Ja krenija oko 15:30 baš kad je počela padat kiša.
Ima prišu i proša kišu. :chainsaw:
Bija san s ekipom iz "KAKO DA NE" :gitara: , Tino je svira davno sa mnom.
Vidija san ti "motor" parkiran isprid picerije na rivi, jer san iša oko ponoći učinit đir do mosta ( da uvatim malo zraka :mrgreen: )
Kada san se vraća, kod F1 je bilo jedno 50m plesa na motoru ( još mi nije jasno kako nisam otresa :shock: :misli: :?: )
Vratija san se oko ~5:30 u jutro.
Motor mi sad izgleda ka da san vozija moto cross.
 
Gemich said:
Ja krenija oko 15:30 baš kad je počela padat kiša.
Ima prišu i proša kišu. :chainsaw:
Bija san s ekipom iz "KAKO DA NE" :gitara: , Tino je svira davno sa mnom.
Vidija san ti "motor" parkiran isprid picerije na rivi, jer san iša oko ponoći učinit đir do mosta ( da uvatim malo zraka :mrgreen: )
Kada san se vraća, kod F1 je bilo jedno 50m plesa na motoru ( još mi nije jasno kako nisam otresa :shock: :misli: :?: )
Vratija san se oko ~5:30 u jutro.
Motor mi sad izgleda ka da san vozija moto cross.

Ja san krenija u 05.30. Moji su ostali spavat u šatorima, a ja san mislija da ću izdržat do Splita. U Vrpolju me uvatija plusak taman kad sam išao isprobati neizgrađenu dionicu autoceste Vrpolje - Dugopolje. Nažalost jedan most nakon 2 Km vožnje nije bija dovršen pa sam se morao vraćat nazad. Uvatilo me spavanje malo prije Trogira pa san digao motor na centralnu nogaru i odspavao sat vremena :mrgreen: Sretno sam stigao doma oko 7.30 ujutro
 
:vidiga:
Nike said:
... Uvatilo me spavanje malo prije Trogira pa san digao motor na centralnu nogaru i odspavao sat vremena :mrgreen: Sretno sam stigao doma oko 7.30 ujutro
:bonk: :bonk: :bonk: :bonk:

dobro si skratija put kad te uvatilo spavanje :mrgreen:
 
Gemich said:
:vidiga:
Nike said:
... Uvatilo me spavanje malo prije Trogira pa san digao motor na centralnu nogaru i odspavao sat vremena :mrgreen: Sretno sam stigao doma oko 7.30 ujutro
:bonk: :bonk: :bonk: :bonk:

dobro si skratija put kad te uvatilo spavanje :mrgreen:

Prošle godine sam izdrža par kilometara više pa sam spavao na zidiću kod "F1" :mrgreen: . Greška mi je bila šta nisam krenija doma u 4-4.30 kao ti nego sam u 5 utlačija Peku da popijemo po još jedno pivo prije spavanja i onda odlučija ne spavat :mrgreen:
 
Gemich said:
Pazi di liježeš po cesti da te netko ne popiša :mrgreen:

Pa neka proba... Uvik spavam u kišnom odijelu :mrgreen:
 
Nike said:
Gemich said:
:vidiga:
Nike said:
... Uvatilo me spavanje malo prije Trogira pa san digao motor na centralnu nogaru i odspavao sat vremena :mrgreen: Sretno sam stigao doma oko 7.30 ujutro
:bonk: :bonk: :bonk: :bonk:

dobro si skratija put kad te uvatilo spavanje :mrgreen:

Prošle godine sam izdrža par kilometara više pa sam spavao na zidiću kod "F1" :mrgreen: . Greška mi je bila šta nisam krenija doma u 4-4.30 kao ti nego sam u 5 utlačija Peku da popijemo po još jedno pivo prije spavanja i onda odlučija ne spavat :mrgreen:

zašto si išao doma tako rano ??
manja gužva :) ?

mi smo išli i vratili se po kiši, najteži dio je dok se ne smočiš cijeli, dalje je lako, i za ne falit na povratku pukne mi guma iza makarske, i onda od pumpe do pumpe.
al se isplatilo.
 
Dahon said:
mi smo išli i vratili se po kiši, najteži dio je dok se ne smočiš cijeli, dalje je lako, i za ne falit na povratku pukne mi guma iza makarske, i onda od pumpe do pumpe.
al se isplatilo.

ja sam ka pravi penzioner u petak uzea slobodno, pa u Vodice. putem me dobro opralo, cak je padala i krupa 10-ak km. zato je subota bila bonbon, cijeli dan vozikanje uz more do Zadra i obilazak svih mjesta, u nedjelju sa mojima do Knina pa obilazak unutrasnjosti... u Kninu mi je nekakva mala zmija ispala sa motora???!!!... bas sam cuo kako je nesto puklo, gledam u retrovizor, vidim Alfu kako koci i daje zmigavac, parkiram sa strane da vidim sto mi je ispalo, parkira i vozac auta, izvinjava se...da nije namjerno pregazio ono sto mi je ispalo sa motora, misli da je bio mobitel, ovo ono.... ja jos ne shvacam sto je to pregazio, silazim sa motora, idem pogledati, i vidim pregazenu bjelousku.... nevjerojatno....
cijelo vrijeme sam bjezao od kise, ali me uhvatila taman u Otavicama, pa posto mi se nije dalo navlaciti kisno, lijepo smo sjeli u nekakvu kucicu, bacili nesto u kljun, pa krenuli dalje kad je kisa stala..
u Vodicama je bilo odlicno, jedino mi muzika nije bas sjela. ali jebiga, ne mozes zadovoljit svaciji ukus...
 
Dahon said:
Nike said:
Gemich said:
:vidiga:
Nike said:
... Uvatilo me spavanje malo prije Trogira pa san digao motor na centralnu nogaru i odspavao sat vremena :mrgreen: Sretno sam stigao doma oko 7.30 ujutro
:bonk: :bonk: :bonk: :bonk:

dobro si skratija put kad te uvatilo spavanje :mrgreen:

Prošle godine sam izdrža par kilometara više pa sam spavao na zidiću kod "F1" :mrgreen: . Greška mi je bila šta nisam krenija doma u 4-4.30 kao ti nego sam u 5 utlačija Peku da popijemo po još jedno pivo prije spavanja i onda odlučija ne spavat :mrgreen:

zašto si išao doma tako rano ??
manja gužva :) ?

mi smo išli i vratili se po kiši, najteži dio je dok se ne smočiš cijeli, dalje je lako, i za ne falit na povratku pukne mi guma iza makarske, i onda od pumpe do pumpe.
al se isplatilo.
Pa da sam ostao spavat u kampu ostao bi u Vodicama cili dan i ne bi pogledao MotoGP ;)