Vozačka, prvi motor i savjeti

ne mora značiti, neki mogu cijeli život voziti sklepane krševe pa onda iz inata kupe kartonsku socijalnu yamahu, jebeni karijeristi
 
I da osim gosp. Goran Stijepović nema nikakvih drugih prijedloga za instruktora i autoškolu?

Autoškola Špalj, otiđeš Kristini i kažeš da te poslao Fićo, nakon toga "witchcraft happens" :)

Ok. Znaci, vec izbor prvog motocikla usmjerava karijeru.

Racer je stanje uma za većinu nas.... To ti je isto kao kad sam ja upoznao Nives Celzijus i popio cugu s njom, reko to je to, a na kraju tjedna, imao sam samo dobar internet i veliki ekran..
 
Je. Kad razmislim, ja sam uvijek imao jedan motocikl za popravljanje. Mislim da i to ide uz motociklizam.

Munj, sto se ljutis i ja sam letio sa efice, 2 puta.
 
Je. Kad razmislim, ja sam uvijek imao jedan motocikl za popravljanje. Mislim da i to ide uz motociklizam.

Munj, sto se ljutis i ja sam letio sa efice, 2 puta.

kaj bi se ljutil, sam ti velim kak je, ne moraš izmišljati gluposti da bi se osjećao bolje
 
Za prvi motor bi sveo izbor na 2-3 modela i onda kupio prvi od ta tri koji naleti u dobrom stanju i cijeni. (y)
 
Pisao si sam kako si pljusnuo sa zenine efice.
Nema veze.
CB 500 x je isto preporuka.
Udobna pozicija sjedenja, zastita od vjetra. 48 konja je dovoljno, a motor je bullet proof, za obici svijet, a i shire
 
CB500X definitivno preporuka, na njemu sam polagal A2 kategoriju i stvarno je mrak motorek, a sebi sam kupil suzuki GS500 i stvarno nikakvih problema, a radili smo cura i ja na njemu po 200km u komadu i jedino kaj je malo neudoban ali ovak za ucit se vozit je mrak.

A sa FZ6S sam trenutno prezadovoljan al to je vec A kat. i buduce vrijeme.