Vozi neko ovdje Triumph

ivan_m said:
Seki ti imaš neki fetiš na kufere?  :misli:
A slusaj......
Motor bez kufera je motor iskljucivo za gust onda znaci R motor 1000 ccm za pilotirat vikendom.sve drugo nema smisla
Ja recimo vec misec ipo a mozda i vise nisan vozia auto.jer auto sluzi za vozit zenu i dicu
A motor je za sve ostalo.......


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad ti tako kažeš, onda je to tako.
Ja samo ne znam, kako ja zadnjih 5 godina vozim motore, niti jedan nije bio R i nijedan nema kufera.
Koji sam ja glupan

Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk

 
Igor28 said:
Kad ti tako kažeš, onda je to tako.
Ja samo ne znam, kako ja zadnjih 5 godina vozim motore, niti jedan nije bio R i nijedan nema kufera.
Koji sam ja glupan

Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk
Neznan


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako si odrastao na skuteru, u potpunosti te razumijem.
Posto sam i sam 5 godina koristio fly 125 za na posao i ducan.
S motorom stalno shlepam rucksack i kacigu, a tek kad neke papire moram nosit negdje, padne mi mrak na oci.
 
Meni je kofer zakon, nebi više kupio vozio motor ni pod razno.
Nekad nisam htjeo ni pogledat kofer, ali doduše nisam ni gledao nikakve motore osim sportskih.
A imao sam čak i kofer na CBRu..tako da mislim da je sve stvar navike i želje/potrebe za komoditetom.
 
rkrosl1 said:
Pozdrav,
ovi bočni su od Triumpha a top case je od Kappe i krojem izgleda ko da je ista linija bočnih. Dobio sam ga stvarno povoljno u Mah Moto u ZG.

I bočni su ti Kappa, oni rade za Triumph. Bio sam u tvornici, pola skladišta je Triumphova roba
 
James1100 said:
I bočni su ti Kappa, oni rade za Triumph. Bio sam u tvornici, pola skladišta je Triumphova roba
Pozdrav,
moguće da jesu al je stvarno drugačjij taj aluminiji. Baš se vidi razlika u kvaliteti, debljini aluminija.. nekako su robusniji ti bočni..uglavnom pašu u kompletu a to je najbitnije. Ove bočne stvarno rijetko koristim...do Umaga, Lošinja ili kad idem na neko duže putovanje sa ženom..
 
Gospoda s fetišima za torbice i kuferiće, pogotovo da im stanu stvari “od žene” (koja sidne priko volje jedanput u dvi godine, a kufer in je na motoru cile godine), papirologija za kredit u Erste i slične pizdarije, molim otvorite svoju temu
 
Stvar navike. Kod mene je skuter kriv.
Sad opet, gdje hod dodjem, kaciga mi u rukama, guzva u lokalu, gurni je pod sto.
Ali sta sad, kufer ne dolazi u obzir na mt07, pogotovo ne topgejs.
 
rkrosl1 said:
Pozdrav,
moguće da jesu al je stvarno drugačjij taj aluminiji. Baš se vidi razlika u kvaliteti, debljini aluminija.. nekako su robusniji ti bočni..uglavnom pašu u kompletu a to je najbitnije. Ove bočne stvarno rijetko koristim...do Umaga, Lošinja ili kad idem na neko duže putovanje sa ženom..

Htio sam staviti sliku Kappa/Givi skladišta (ista firma), ali nemam je više u mobu.


alpine said:
Gospoda s fetišima za torbice i kuferiće, pogotovo da im stanu stvari “od žene” (koja sidne priko volje jedanput u dvi godine, a kufer in je na motoru cile godine), papirologija za kredit u Erste i slične pizdarije, molim otvorite svoju temu

:LOL:
 
James1100 said:
Evo me u centru epidemije  :mrgreen:

Prvi blokirani dio Italije, Codogno

prosetaj malo okolo i napravi koju sliku automobila znas nisu motori ali ipak se isplati pogledat  :mrgreen: makar i alfu od karabinjera


(y) tejk ker
 
alpine said:
prosetaj malo okolo i napravi koju sliku automobila znas nisu motori ali ipak se isplati pogledat  :mrgreen: makar i alfu od karabinjera


(y) tejk ker

Drek  :mrgreen:

Sve pusto, samo kamioni po cesti.
A ni carabinieri više ne voze Alfe  :LOL:
 
Moj Tigerić

524b1b2f701e6e4d612cbc0c76f46120.jpg
 
Moj skramblić
 

Attachments

  • IMG-20200412-WA0003.jpg
    IMG-20200412-WA0003.jpg
    245.1 KB · Views: 146
Kad već  kakate, moj i kolegin Speed Tripelić

 

Attachments

  • IMG-20200313-WA0008.jpg
    IMG-20200313-WA0008.jpg
    253.2 KB · Views: 139
  • IMG-20200313-WA0007.jpg
    IMG-20200313-WA0007.jpg
    204.6 KB · Views: 118