Vozi neko ovdje Triumph

Sredju

Well-known member
Razmisljao sam o novom motoru, dao sam honde u oglas i nekako mi je Speed Triple opticki najugodniji od svih naked-a.
Apsolutno nista ne znam o motociklu, nisam cak nikad ni sjeo na njega, spremam se na probno sjedanje za vikend.


https://www.youtube.com/watch?v=1QXg9ZtZkvo
 
Evo našao sam i sliku. Neka djevojka je stala s njim pored mene na Passo Pordoi. Meni se jako sviđa, ali stvarno je mali.
 
Meni bi bio taman za moju visinu, tako mi se cini, moram probati.
Na testu kazu da vec od 2500 okretaja stoji 100 NM okretnog momnta na raspolaganju, za naked bike je to prednost.

 
ja sam nesto razmisljo o Streetu...koliko vidim (citam) on je top u svojoj klasi sto se bas i nemoze rec za Speeda uz ovog novog Tuona i ostale, ali da predobro izgleda (posebno ova mono vilica) to sigurno  (y)
 
gino_du said:
ja sam nesto razmisljo o Streetu...koliko vidim (citam) on je top u svojoj klasi sto se bas i nemoze rec za Speeda uz ovog novog Tuona i ostale, ali da predobro izgleda (posebno ova mono vilica) to sigurno  (y)
mislio sam na starog tuona 2009
 
gino_du said:
Ok. Usporedivao si velicinu... ja opcenito
pa i velim, ne mogu se usporedivati, street i speed. street je igracka, speed je motor  :mrgreen:

sve u svemu, da, street je jebeno dobra igracka. onaj koji sam vozio, bio je slozen do bola (akrap, siri volan, ovjes, R-fuzici, ...) ... jedino kaj je MALI :?
 
Zapru said:
pa i velim, ne mogu se usporedivati, street i speed. street je igracka, speed je motor  :mrgreen:

sve u svemu, da, street je jebeno dobra igracka. onaj koji sam vozio, bio je slozen do bola (akrap, siri volan, ovjes, R-fuzici, ...) ... jedino kaj je MALI :?

ili si ti veliki  :mrgreen: i kakvi su dojmovi, prvenstveno po pitanju razvoja snage. Jeli se moze rec da je pokupio najbolje od 2 i 4 cilindra?
 
gino_du said:
ili si ti veliki  :mrgreen: i kakvi su dojmovi, prvenstveno po pitanju razvoja snage. Jeli se moze rec da je pokupio najbolje od 2 i 4 cilindra?
185cm znaci skoro pa prosjek

odlican, mekano saltanje, lijepo vuce od podruma poludi na cca 7000 i tak do kraja, izuzetnolako se rusi u zavoje...

a daytona je totalno ludilooooooooo  :0648: :0648: :0648: :0648: :0648: :0648:
 
Dosao mi kupac za VTR i kad sam je upalio nakon skoro godinu dana i cuo onaj zvuk, nisam je mogao prodati.
Izvadio sam je iz oglasa.
Nista od Tripla.
 
  • Like
Reactions: svjetli
Sredju said:
Dosao mi kupac za VTR i kad sam je upalio nakon skoro godinu dana i cuo onaj zvuk, nisam je mogao prodati.
Izvadio sam je iz oglasa.
Nista od Tripla.
U prijevodu:
Došao je lik, motor nije htio upaliti i rekao ti da će ti jebat mamu zbog lažnog oglašavanja.

Dobro da si ga posluša i maka iz oglasnika.
 
lesli eldridž said:
U prijevodu:
Došao je lik, motor nije htio upaliti i rekao ti da će ti jebat mamu zbog lažnog oglašavanja.

Dobro da si ga posluša i maka iz oglasnika.


Gusim se od smijeha.  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Ja e.
Narucio sam Durbahn airbox, power comander i dizem joj zadnji kraj, Akra 2 u 1.
Cekam odgovor tipa za BST karbon felge, ak da za kilo i po eura i one dolaze na nju.