Vozi neko ovdje Triumph

IMG_20220504_195300_281.jpg
 
  • Like
Reactions: rkrosl1
Danas malo poliranja na Bonnville
 
to si sa vodobrusnim ili si koristio onu tekučinu koju prodaju u louisu?
Vodobrusni, nebi nista pomoglo ovo iz louisa jer je stavljena bila cerada na jos tople ispusne grane nazalost i zapeklo se
 
  • Like
Reactions: rkrosl1
Pozdrav ekipa. Jel ima ko iskustva sa Triumphom ST 955 2002. godište? Kolko vidim prilično su zahvalni motori.. jel se isplati dat 2 soma eura za to? Na što obratiti pozornost? Hvala unapred ^^
 
Pozdrav ekipa. Jel ima ko iskustva sa Triumphom ST 955 2002. godište? Kolko vidim prilično su zahvalni motori.. jel se isplati dat 2 soma eura za to? Na što obratiti pozornost? Hvala unapred ^^
Pozdrav,
nemam iskustva sa tim motorom al imam iskustva sa Triumphom. Mislim da dva soma stvarno nije puno za Triumpha. A šta gledati, ono što bi gledao da kupuješ bilo koji motor..dal je farban, dal je redovito servisiran, opće stanje motora, gume, diskovi, pločice, lanac... dal vuće u stranu, kako se ponaša pri koćenju...
Sretno s kupovinom!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: tommy71k and bebeli
Pozdrav,
nemam iskustva sa tim motorom al imam iskustva sa Triumphom. Mislim da dva soma stvarno nije puno za Triumpha. A šta gledati, ono što bi gledao da kupuješ bilo koji motor..dal je farban, dal je redovito servisiran, opće stanje motora, gume, diskovi, pločice, lanac... dal vuće u stranu, kako se ponaša pri koćenju...
Sretno s kupovinom!
Hvala al nažalost ništa od kupovine.. Sklepan je bio od 3 različita motora i lagao je frajer za godište tako da preskok..
 
Čestitke na novom stroju.
Prije nekoliko godina sam ga za dlaku kupio. Motor mi je perfektan osim te prednje maske koja mi nikako nije sjela.
Mislim da je to odličan motor.
 
  • Like
Reactions: tommy71k
Čestitke na novom stroju.
Prije nekoliko godina sam ga za dlaku kupio. Motor mi je perfektan osim te prednje maske koja mi nikako nije sjela.
Mislim da je to odličan motor.
Za sada sam zadovoljan, nije moj stil ali sam ga uzeo zbog udobnosti za ženu a i osjeća se malo sigurnije na njemu. Idem sutra malo po talijansko-švicarskim alpama pa ću vidjeti kako se ponaša.
 
  • Like
Reactions: rkrosl1
Pozz ekipa!
Vozi ovdje netko Tiger 1200? Evo nakon pauze od 7 godina vratio se tu na forum ( vodim borbu oko povrata starog profila,poslao par poruka.... admini javite se!! :) )
Uzeo bih Tiger 1200 Ex od 2015/16 pa nadalje iz Švabije. Ima ih povoljnih a vidim da ih dosta ljudi hvale.
Nemam love za BMW-a... :) Pa svi ljudi dobre volje i koji ponešto znaju ili su vozili/voze taj primjerak.....
Vidim nema zaseban thread o navedenom modelu...

Hvala! (y)(y):mrgreen:
 
Pozz ekipa!
Vozi ovdje netko Tiger 1200? Evo nakon pauze od 7 godina vratio se tu na forum ( vodim borbu oko povrata starog profila,poslao par poruka.... admini javite se!! :) )
Uzeo bih Tiger 1200 Ex od 2015/16 pa nadalje iz Švabije. Ima ih povoljnih a vidim da ih dosta ljudi hvale.
Nemam love za BMW-a... :) Pa svi ljudi dobre volje i koji ponešto znaju ili su vozili/voze taj primjerak.....
Vidim nema zaseban thread o navedenom modelu...

Hvala! (y)(y):mrgreen:
Iskreno, ne vidim baš neku veliku razliku u cijeni. Mislim da je samo stvar ukusa.BMW možeš lakše naći nego Tigera to godište
Screenshot_20220809_100610_it.moto.annunci.jpg
Screenshot_20220809_100918_it.moto.annunci.jpg
pa razmisli😉
 
Iskreno, ne vidim baš neku veliku razliku u cijeni. Mislim da je samo stvar ukusa.BMW možeš lakše naći nego Tigera to godište View attachment 750306View attachment 750307pa razmisli😉

Ovo "pa razmisli" je neko skriveno značenje ? :) Želiš mi nešto reci? :) Ma da, gledao sam i uspoređivao ali da se ne vracam na vjecnu temu koji maxi enduro odabrati...... Triumph je povoljniji i taman se može naći jeftiniji i uščuvaniji od BMW-a a i u okvirima je mog budžeta. A gledao sam samo Njemačko tržište, nekako ne vjerujem talijanima.....
 
Htio sam samo naglasiti da ima više bemvejca u prodaji nego Triumfa pa je veći izbor. Samo to. Što se tiče vjerivati talijanima ili ne, malo si u pravu iako ima i poštenih talijana
 
New Delhi, večeras. ;)
 

Attachments

  • Compress_20220924_222714_4853.jpg
    Compress_20220924_222714_4853.jpg
    142.2 KB · Views: 0
  • Compress_20220924_222715_5251.jpg
    Compress_20220924_222715_5251.jpg
    136.2 KB · Views: 0
  • Compress_20220924_222715_5685.jpg
    Compress_20220924_222715_5685.jpg
    140.1 KB · Views: 0
Pozdrav. Upravo uzeo triumpha. ZG i okolica. Jel ima živih u HR triumph zajednici ili samo outlawština?:mrgreen:
Momci na forumu ne vjeruju bez dokaza..... misle da si mučko djubre/provokator i vjerovatno vozis japanca a zaj...ovdje ove napacene forumase 😂😂😜😜

Čestitam na odabiru, što si uzeo?
 
  • Like
Reactions: tommy71k