Vozite oprezno

Žuta svitla su na motoru super, iman ih već 15 godina (naša dva komada u jednoj staroj garaži/radioni u Parizu, originalna.. još se sličan kako se kaže - ampoule jaune) i niko mi od tad nije uzea prednost. Jedina mana je da je noćna vožnja doslovno naslipo, ništa se ne vidi :LOL:
 
Ma OK.,sve ima svoje,ja sam iznio da su maglenke sasvim dobra stvar i da gore cili dan, i da bude sve zute boje, jer bi se tako razlikovao motor od auta, a ovi sto podignu te maglenke, pa tuku u zrak, to stoji, to treba kazniti. Ja sam svoje spustio ispred prednjeg točka, ne blica mi nitko nikad...,a isto tako ljudi sami mjenjaju žarulje u farovima auta, jer nije ih problem promijenit, zašto bi plaćali majstora...jedino sto je stave naopako u dosta slucajeva...pa na kratkom jedno je OK., a drugo tuce kao dan...
 
Po ne znam koji put sam se nadao da ću naučiti nešto novo, kao netko inferioran, koji ne prati zakonske odredbe ni njihove izmjene, od okorjelog legaliste koji ne dozvoljava manipulaciju zakonskim odredbama. Međutim opet se pokazalo da lupeta bezveze... Kome je ovo dosadno, može samo otvoriti att. F3. I ne, nema izuzeća za motocikle.
 

Attachments

  • F1.jpg
    F1.jpg
    94.3 KB · Views: 0
  • F2.jpg
    F2.jpg
    59.1 KB · Views: 0
  • F3.jpg
    F3.jpg
    154.6 KB · Views: 0
  • F4.jpg
    F4.jpg
    79.4 KB · Views: 0
Po ne znam koji put sam se nadao da ću naučiti nešto novo, kao netko inferioran, koji ne prati zakonske odredbe ni njihove izmjene, od okorjelog legaliste koji ne dozvoljava manipulaciju zakonskim odredbama. Međutim opet se pokazalo da lupeta bezveze... Kome je ovo dosadno, može samo otvoriti att. F3. I ne, nema izuzeća za motocikle.
Ne vidim bas za motocikle neku odredbu o dodatnim svjetlima,ali OK., ovdje je rjec samo o boljoj uocljivosti motoriste,i vecinom maglenke imaju Bajkeri i motori malo veci... bicikletama sigurno ne trebaju i sumskim motoricima...pa ni jurilicama,koje jure bezVez...toliko godina meni svitle svaki dan po cili dan...i za one vladavine,a i za ove...ni preko granice nikad ni upita niko ,zasto to gori...tako da neka one gore i dalje...
 
Last edited: