Vozite se sami?

Svi starimo, ali ja koliko god sam u teoriji mudriji, kad sjednem na motor brzo predem sve granice "normalne" voznje.
Najbitnija razlika je sta se vozim bitno manje, pa sam toliko i manje u opasnim situacijama.
 
  • Like
Reactions: Village
Mi se vozimo godinama u grupi nekad i više od 10 motora bude i nikad problema, idemo po 7 dana na putovanja po par tisuća km i opet nikad problema. Raspon godina od 30 do 64 mješana ekipa vozača muško ženska i opet nikad problema. Napravimo zajedničku kasu i sva hrana, piće, spavanje, trajekti, autoput... Sve se na kraju zbroji i podijeli po glavi i nikad problema. I uvijek ima netko novi koji se dođe vozit sa nama, objasni mu se kako stvari stoje i nikad problema.
 
  • Like
Reactions: TIS and Branko-ST
U potpunosti se slazem jer se i ja osjecam tako kad je netko brzi od mene, mrzim ih i ja isto jer kako se usude :mrgreen:
Daj molim te pojasni mi ovu rečenicu? Ne kužim fakat u čemu je problem ako te netko pretekne, ako ima bolje vozačke sposobnosti, ili bolji motor, ili lošiji motor, ne razumijem u čemu je tu problem?
Pa ne vozimo svi isto, tako je i sa autima, netko ima brži zuto i bolje i brže vozi, pa te pretekne i zašto bi to sad bio problem?
Svjedočio sam jednom neprilikom udesu koji se odigrao ispred mene kad smo išli na more sa obitelji sa autom, žena ispred mene vozi i neki lik sa nekim autom obiđe mene i nakon par zavoja na ravnici krene obilaziti nju, a ova po gasu i naravno ponestalo ceste pa kočenje, i žena koja je dala gas i nije propustila gospona koji je započeo obilaženje, izleti iz zavoja, lik je imao očito bolje gume pa je uspio dovoljno usporiti. Sve sam to promatrao sa distance, i isto dao izjavu policiji, stigli na more navečer i eto ti početka ljetovanja.
To se ne radi, to nije šoferski, a to nije ni po prometnim propisima.
 
Mene dekoncentrira u voznji kad se neko vozi iza ime….obicno san ja najsporiji pa san zadnji…..
Zasto me dekoncentrira….zato sta razmisljan kako lik nema blage veze o voznji kad mene ne moze prestic pa onda shodno tome nema blage veze kako koristit kocnicu….da da se ne zalipeta u mene
A ja cepin 90!!!!!…..na pravcu……
Onda max usporin(40 kmh) tako da me mora prestic…..
 
Obicno oni sa kompleksom.tj oni koji ne podnose da ih se pristigne...najebu.
Dokazano 100x
Oni su vec na granici da padnu dok gledaju tebe u retrovizor,kako ih stizes...a iduci kilometar,dok pokusavaju vratit izgubljenu poziciju.. zavrse na hitnoj ili ispod lancuna.
 
Moja blokada gasa 😆
 

Attachments

  • 1644961508206.jpg
    1644961508206.jpg
    1.2 MB · Views: 0
ja se provozan isključivo radi adrenalina i iživljavanja, ne vozin na nož jer san doživija da mogu u sranju završit i u jako banalnim situacijama, ali kakvo opuštanje i uživanje u vožnji, vozikanja u koloni i razgledavanja, rekreacija, ja san napet na motoru ka iljadu pušaka, ali san zato i maksimalno skoncentriran i vozin se da me opere taj trip i onda san miran, oden kući i ćao đaci, pa ako mi se vozika sidnen na skuter pa se vucaran po cesti bezbrižno. nema smisla opet ić priko svojih granica i izazivat vraga po cesti i dovodit se baš u opasnost, ali ako vožnja motora nije adrenalin i akcija, ne statika, šta je onda?? ka da ideš žensku koja ti je masu napeta mazit i balit samo a ne kresnit ju za svoj i za njen gušt naravno. ima da se jauče, cvili, a ne eh eh eh..tako i sa motorom, ima da cvili i pati, al opet sve u granicama normalnog fetiša naravno
 
ja cu ovu sezonu vecinom sam. par njih prodalo motore s kojima sam se vozio normalno a ovi ostali su oni koji ne sjedu na kavu nego gledaju gume a ja bas toliki spaner nisam
 
Last edited:
Meni se cini da sam te pristiga prosli vikend...jer se stvarno vuces po cesti :mrgreen:
Mene to ne brine,kako se vozi...mene je aprilia pegaso obrijala...na jedvite jade...dobro nije otresa isprid mene.
Nisam tia forsirat,neka prica ekipi da me je skinia:mrgreen:
Ako je 100 na sat vučenje onda je ne znam šta je.Ja sam cca 200 km od tamo to kuće i ne pada mi na pamet cilo vrime jurcati pogotovo di ne znan cestu.
 
Mene dekoncentrira u voznji kad se neko vozi iza ime….obicno san ja najsporiji pa san zadnji…..
Zasto me dekoncentrira….zato sta razmisljan kako lik nema blage veze o voznji kad mene ne moze prestic pa onda shodno tome nema blage veze kako koristit kocnicu….da da se ne zalipeta u mene
A ja cepin 90!!!!!…..na pravcu……
Onda max usporin(40 kmh) tako da me mora prestic…..
 
Vozim se sama a i u društvu od 10,12 pa i više motora. Nije mi nikakav problem jer je društvo prilično fleksibilno. Ima dana kad nisam previše raspoložena , ne poznam cestu ili sam umorna. Onda se parkiram na kraj i pomalo , gledam i pazim na one napred. Neki put me opauči pa odem ja . Nitko to nije nikad zamjerio , dogovorimo se gdje se nađemo i to je to. Nije svatko uvijek raspoložen , ne poznaju svi cestu i slično. I mene prolaze , dapače, volim kad me prođe netko ko zna dobro vozit a ocijenim da mi je tempo ok. Onda lagano krenem i vozim se za njim dok mi ne dojadi. A neki put i stanemo na piće. Neki put me neće ni pozdravit, al dobro , 100 ljudi 100 ćudi , meni odgovara sve.
Lažem ,ne odgovara mi samo ako netko nije za motor i time dovodi u opasnost i druge ;)