Vozite se sami?

ja se provozan isključivo radi adrenalina i iživljavanja, ne vozin na nož jer san doživija da mogu u sranju završit i u jako banalnim situacijama, ali kakvo opuštanje i uživanje u vožnji, vozikanja u koloni i razgledavanja, rekreacija, ja san napet na motoru ka iljadu pušaka, ali san zato i maksimalno skoncentriran i vozin se da me opere taj trip i onda san miran, oden kući i ćao đaci, pa ako mi se vozika sidnen na skuter pa se vucaran po cesti bezbrižno. nema smisla opet ić priko svojih granica i izazivat vraga po cesti i dovodit se baš u opasnost, ali ako vožnja motora nije adrenalin i akcija, ne statika, šta je onda?? ka da ideš žensku koja ti je masu napeta mazit i balit samo a ne kresnit ju za svoj i za njen gušt naravno. ima da se jauče, cvili, a ne eh eh eh..tako i sa motorom, ima da cvili i pati, al opet sve u granicama normalnog fetiša naravno
jedan od naj jacih komentara na ovom forumu
 
  • Haha
Reactions: leCo
ja se provozan isključivo radi adrenalina i iživljavanja, ne vozin na nož jer san doživija da mogu u sranju završit i u jako banalnim situacijama, ali kakvo opuštanje i uživanje u vožnji, vozikanja u koloni i razgledavanja, rekreacija, ja san napet na motoru ka iljadu pušaka, ali san zato i maksimalno skoncentriran i vozin se da me opere taj trip i onda san miran, oden kući i ćao đaci, pa ako mi se vozika sidnen na skuter pa se vucaran po cesti bezbrižno. nema smisla opet ić priko svojih granica i izazivat vraga po cesti i dovodit se baš u opasnost, ali ako vožnja motora nije adrenalin i akcija, ne statika, šta je onda?? ka da ideš žensku koja ti je masu napeta mazit i balit samo a ne kresnit ju za svoj i za njen gušt naravno. ima da se jauče, cvili, a ne eh eh eh..tako i sa motorom, ima da cvili i pati, al opet sve u granicama normalnog fetiša naravno
deriiiii ga , da daaaaaaa
 
Treba netko napravit Tinder za bikere izgleda

Slika motora i preferencije:
- vozim se: radnim danom (do kad radiš), vikendom
- trajanje: do 2 sata, do 4 sata, 6, 8, dan, dva...
- lokacija vožnje
- stajanje na kave, ručak, da/ne..
- cesta ili off
- ako cesta, priložit fotku potrošene gume na zadnjoj zamjeni
- ako off, priložit fotku trenutne gume i sliku motora nakon tipične vožnje
- misliš li u pauzama pričat o vaxerima/antivaxerima, ljevici/desnici

I onda swipanje
 
Treba netko napravit Tinder za bikere izgleda

Slika motora i preferencije:
- vozim se: radnim danom (do kad radiš), vikendom
- trajanje: do 2 sata, do 4 sata, 6, 8, dan, dva...
- lokacija vožnje
- stajanje na kave, ručak, da/ne..
- cesta ili off
- ako cesta, priložit fotku potrošene gume na zadnjoj zamjeni
- ako off, priložit fotku trenutne gume i sliku motora nakon tipične vožnje
- misliš li u pauzama pričat o vaxerima/antivaxerima, ljevici/desnici

I onda swipanje

Oprosti, ali zadnja guma je passe, gleda se prednja.
Kilometraža od izmjene do izmjene. Prosječna potrošnja (za talijane se umanjuje za 20% jer oni toliko bezveze rasipaju).

Plus, struganje sliderima, pa nismo neki stifferi.
 
A fotka ručka?
 
  • Like
Reactions: Nero
jedan od naj jacih komentara na ovom forumu
posa sam procitati,mislia sam da se radi o curi...ljubavnici oli zeni,a ono tamo o nekom skuteru ...
 
  • Haha
Reactions: Feis123
posa sam procitati,mislia sam da se radi o curi...ljubavnici oli zeni,a ono tamo o nekom skuteru ...
misli glavon, nije ti samo za kacigu.. ruku na srce, grupne vožnje su za čoperaše i enduraše, ne za erovce..ovi spomenuti smrtnici, s erovcima mogu samo sist pa ih počastit. i naravno ,uvik prvi pozdravljat po cesti
 
Treba netko napravit Tinder za bikere izgleda

Slika motora i preferencije:
- vozim se: radnim danom (do kad radiš), vikendom
- trajanje: do 2 sata, do 4 sata, 6, 8, dan, dva...
- lokacija vožnje
- stajanje na kave, ručak, da/ne..
- cesta ili off
- ako cesta, priložit fotku potrošene gume na zadnjoj zamjeni
- ako off, priložit fotku trenutne gume i sliku motora nakon tipične vožnje
- misliš li u pauzama pričat o vaxerima/antivaxerima, ljevici/desnici

I onda swipanje
sve si reka... jedino ako je ljevičarka, odma ju škartat u startu.najbolje još da drži govore o partizanima i kako su oslobađali narod od famoznih okupatora.
 
  • Like
Reactions: Village
Jednom bio s choperasima u djiru jbt easy ride 60km/h poslje stali par puta u kafiće, ovi po pivi 5,6kom i za nazad gas koliko ide... oderali me na ravnom :D
 
  • Wow
Reactions: Xj6_2013