Vozite se sami?

Meni ne smeta hodanje po krcmama i kafenisanje, ali me nervira čekati nekog svakih 5-10km da se priključi u grupu… ( najčešće poznanici)
Ali kad se vozim sa svojom ekipom, znamo si tempo i navike i to pretežito bude dost dobro :)
 
Vecinom mi je đir od 100-150km i to bude jedno stajanje od 10ak min, protegnem noge i vidim dal pusta sta na apriliji...a kad sa frendom onda je to stajanje od cca 20ak min za kavu i provjera dal sta pusta na apriliji i dukatiju
Samo mali ispravak... "provjera gdje pusta..."
 
  • Sad
Reactions: ODST
Ako je dogovor kretanje u 10 onda nije u 10:30 ili 11:00 👎👎.Ukoliko ekipa reče da je kava na zbornom mistu u 10 onda nije problem da netko "kasni" jer ja evo prvi ne pijen kavu i to mi je gubljenje vrimena pa mogu na miru neke stvari ujutro obaviti prije kritanja...
Uz dvoje manje dice i obiteljske obveze itekako gledan uru vrimena iskoristiti u vožnji nego ka debil čekati nekog.
Masu ekipe je otpalo iz igre baš zbog toga,ukoliko ne idu oni s kojima baš guštan onda iden sam 👍
Na kraju krajeva di god dođen iman s kim sisti na piće 😃
Bija je jedan u bivsoj ekipi…..kasnija je uvik pola sata….dr Marendol…..ali uvik…..
Tokom vremena se ekipa iskristalizira……
09:30 znaci 09:30……
I manje vise se postuje…..max cekanje 10 min……..
 
Bija je jedan u bivsoj ekipi…..kasnija je uvik pola sata….dr Marendol…..ali uvik…..
Tokom vremena se ekipa iskristalizira……
09:30 znaci 09:30……
I manje vise se postuje…..max cekanje 10 min……..
Znaci 9:40
Kristalno jasan, kao i uvijek
 
Znaci 9:40
Kristalno jasan, kao i uvijek
Pa da
Mora se doc do 09:30
Koga nema do tada aj ca….zbogom i dovidenja
Tolerira se doalzak u 09:29 i tocenje goriva
Nema price i duvana…..
Naravno taj na dolasku na destinaciju placa pice svima……….
 
Nemas krila 😁

e tu sam te čeko..
počela mi malo rast..

20200408_113016_2.jpg
 
Vozim se sam i mislim da će tako i ostati.Bio sam par puta sa drugima ali nije mi napeto jer uvik nešto,neki se zagube po putu ,neki voze kao babe 50 po magistrali ,vozu se 20 km pa kava ura vrimena i onda kreu priče itd.
Vozim se uglavnom radnim danom jer mogu a vikend možda kava i nazad jer kamikaza po cesti koliko očeš a pogotovo ako idem prima Ma jbt koji pacijenti ,pristižu u zavoju užas sad bi ja triba voziti ka oni da bi bija faca.Znači idem uglavnom di nema prometa i to mi najviše paše jer sam 100 posto opušten i vozin se kako mi paše.Ja sam ipak u zrelim godinama i nemam baš volje za neke kompromise.:mrgreen:
 
Kakva drama... Ako je dogovor u 10 pusenje tankanje I pokret u 11, a ti ga popusis ranije i natankan te neda ti se cekat, zasto jednostavno ne dodjes u 11?

Nitko nije rekao da je pokret sat kasnije. Ako je dogovor u 10, onda je i pokret u 10. Naravno, pristojno i poželjno je doći bar frtalj sata ranije, to je dosta za pljugu, rukovanje, par riječi oko novosti koje bi mogle poremetiti prijašnji plan i prilagodba, i pali pilu... doći nenatankan, bez popijene kave, bez obavljenog sranja i sličnih osobnih bolesti nisu nikakvi izgovori i dozvola da se zajebava sve ostale koji su se pripremili i koji se drže dogovora. Ekipa koja se prepoznala u takovom nepoželjnom ponašanju jer su i sami najvjerojatnije takovi, njima je to menzis, PMS i ne znam što, no bolje da pizde oni nego mi koji se držimo dogovora. Jer vola se drži za rogove, a čovjeka za riječ. I osobno sam vrlo osjetljiv na pizdune i šupke koji ne drže do dogovora.
 
Vozim se sam i mislim da će tako i ostati.Bio sam par puta sa drugima ali nije mi napeto jer uvik nešto,neki se zagube po putu ,neki voze kao babe 50 po magistrali ,vozu se 20 km pa kava ura vrimena i onda kreu priče itd.
Vozim se uglavnom radnim danom jer mogu a vikend možda kava i nazad jer kamikaza po cesti koliko očeš a pogotovo ako idem prima Ma jbt koji pacijenti ,pristižu u zavoju užas sad bi ja triba voziti ka oni da bi bija faca.Znači idem uglavnom di nema prometa i to mi najviše paše jer sam 100 posto opušten i vozin se kako mi paše.Ja sam ipak u zrelim godinama i nemam baš volje za neke kompromise.:mrgreen:

Tako i ja već neko vrijeme, vikendi su fakat postali krkljanci . Ja još moram proć granicu u Neumu i primijetio sam da su graničnici postali neurozni vikendom pa su me jednu nedjelju (tada je vrijeme dopustilo) 4 puta legitimirali .
 
Vozim se sam i mislim da će tako i ostati.Bio sam par puta sa drugima ali nije mi napeto jer uvik nešto,neki se zagube po putu ,neki voze kao babe 50 po magistrali ,vozu se 20 km pa kava ura vrimena i onda kreu priče itd.
Vozim se uglavnom radnim danom jer mogu a vikend možda kava i nazad jer kamikaza po cesti koliko očeš a pogotovo ako idem prima Ma jbt koji pacijenti ,pristižu u zavoju užas sad bi ja triba voziti ka oni da bi bija faca.Znači idem uglavnom di nema prometa i to mi najviše paše jer sam 100 posto opušten i vozin se kako mi paše.Ja sam ipak u zrelim godinama i nemam baš volje za neke kompromise.:mrgreen:
Meni se cini da sam te pristiga prosli vikend...jer se stvarno vuces po cesti :mrgreen:
Mene to ne brine,kako se vozi...mene je aprilia pegaso obrijala...na jedvite jade...dobro nije otresa isprid mene.
Nisam tia forsirat,neka prica ekipi da me je skinia:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Nikad mi nije bilo jasno to samodokazivanje na cesti.
Ne kužim u čemu je stvar.
Vozim se motorm više nego autom, vozim se sam uglavnom, sa ekipom znam otić na eto lani točno tri jednodnevne vožnje od 300-400 km, ovisi kamo se zaputimo, i to tri motora max. Sve preko toga odustajem zbog već gore navedenih razloga koje su kolege navele.
No zapravo stvar je jednostavna, više ne zovemo ljude koji ne poštuju druge, kako na cesti tako i oko vremenskog okvira i sličnih stvari.
Ako je dogovoren raspored tko ide prvi onda se tako vozimo do sljedećeg odredišta, i za to postoji razlog.
Jednom je kolega iza mene popizdio jer sam stao iza dva auta u nekom selu, i lik iza mene po gasu i prestigne mene i prvi auto, drugog nije stigo obić nego ga sastavio u blatobran, pa hitna pa policija, pa puhanje svih nas, pa izjave, i ode prekrasan dan za vožnju u propast, zbog čega?, zbog kretena koji je htio pokazati kako sam glup što sam stao umjesto da dodam gas i obiđem ih sa 130 na sat.
Kad je izašao iz bolnice, samo sam mu rekao, eto sad i ti imaš više iskustva.
Ljudi dragi, odite na trkalište i tu se dokazujte pod kontroliranim uvjetima i štopericama i svime što pista sadrži.
 
Upravo radi toga se ja preferiram voziti sam i opcenito izbjegavam grupne voznje. Uvijek naleti neka budala zeljna dokazivanja koja misli da je prometnica staza i onda meni unisti dan i ubije zelju za motorom na kraju.
 
  • Like
Reactions: Luke
Upravo radi toga se ja preferiram voziti sam i opcenito izbjegavam grupne voznje. Uvijek naleti neka budala zeljna dokazivanja koja misli da je prometnica staza i onda meni unisti dan i ubije zelju za motorom na kraju.


U potpunosti se slazem jer se i ja osjecam tako kad je netko brzi od mene, mrzim ih i ja isto jer kako se usude :mrgreen: