Vožnja bez tablice uskoro znači isključivanje iz prometa

danas ne moraš biti nikakav "racer", objesni vozač i sl.
za potrebu maknuti tablicu,

možeš sasvim sigurno se voziti i biti već u prekršaju,
na snimku i sl. (n)


dovoljno je samo malo zamisliti se
i već si iskusio što znači regulacija prometa kao
da smo u 70tim godinama i s autima/motorima iz
nekih prošlih vremena :mrgreen:
 
Evo sad situacija npr vozim bez tablice idem s posla znaci naseljeno mjesto u ogranicenju sam,a sa druge strane djete na el romobilu pici po sred ceste i ima mozda 10-11 god.... i sad sam opet ja opasan jer nemam tablicu a kladim se u lijevo jaje da bi roditelji tog djeteta sigurno isto tako tvrdili divljak se vozi bez tablice a tog klinca pustili da sudjeluje u prometu a jos mu i kupili taj romobil.. ali mi bez tablice smo opasni i divljaci.... ma krasno....
Ne, nisi ti kriv, a ni dijete, nego debilni roditelji
 
  • Like
Reactions: Octane and Dene
Pravi muškarac sa ponosom nosi tablicu na svom motoru, kad ga zaustave ili snime sa guštom plati kaznu i sa osmjehom na licu ponovno sjeda i udara po gasu.

Za ove jazavce i mimozice plašljive što se boje svoje sjene i ko pičkice skidaju tablice nemam komentara.
 
Pravi muškarac sa ponosom nosi tablicu na svom motoru, kad ga zaustave ili snime sa guštom plati kaznu i sa osmjehom na licu ponovno sjeda i udara po gasu.

Za ove jazavce i mimozice plašljive što se boje svoje sjene i ko pičkice skidaju tablice nemam komentara.
Jbg nisu svi ulični huligani kao ti.
Za ove jazavce koje su vozile i voze motore bez mjenjača jedan savjet,neka si rađe priznaju da su pederi nego što s tim motorima pokušavaju zavarati sebe i druge da nisu
 
Last edited:
Pravi muškarac sa ponosom nosi tablicu na svom motoru, kad ga zaustave ili snime sa guštom plati kaznu i sa osmjehom na licu ponovno sjeda i udara po gasu.

Za ove jazavce i mimozice plašljive što se boje svoje sjene i ko pičkice skidaju tablice nemam komentara.
Ne pada mi napamet financirati vladajucu kastu....ali svatko ima svoje guste.. i ako netko voli adeze ja ga ne kritiziram nego samo pogledam sa osmjehom :mrgreen:
 
:unsure: ja osobno ne pamtim kad sam vozio motor preko 200km/h,
iako mogu, pa čak bi i možda kupio nešto totalno ludo po tom pitanju :mrgreen:

ali samo zbog nekih bi volio da im ugrade čitače znakova/limitatore na motor
pa nek' "uživaju" :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Village and Dene
:unsure: ja osobno ne pamtim kad sam vozio motor preko 200km/h,
iako mogu, pa čak bi i možda kupio nešto totalno ludo po tom pitanju :mrgreen:

ali samo zbog nekih bi volio da im ugrade čitače znakova/limitatore na motor
pa nek' "uživaju" :mrgreen:
Na žalost,mislim da je to nešto što dolazi,i to ne toliko daleko.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Ovo skidanje tablica mi nije jasno…..
U cemu je stvar…
Radi Presretaca?
Radi patrola sa multinovon……
Jedino mi to pada na pamet ali to onda znaci bizanje policiji….

Jer ako neko skida tablice radi Gatso ili bilo kojih drugih stacionarnih kamera onda je to debilana samo takva
Mob+Radar bot+komunikacija
Apdejtas sve prije voznje i vozis se ka covik
Jednom ja i preuvazeni clan ovog foruma se isli vozat i tamo 10tak km prije Knina mala skupima racera nas odere samo tako……kontan bar 180-200 kmh
I nakon par minuta eto nas pred Kninom a ta ista mala skupina racera sa strane puta vidaje tablice na motore
Mi dosli do kruznog toka…..parkirali motorice na najbolja mista…..narucili kavu(bez slaga naravno)….poceli pit istu kad eto ti male skupine racera……
 
  • Like
Reactions: Feis123
djeca u africi su gladna, hdz je na vlasti već skoro 30 godina, milijuni civila umiru u ratovima zbog interesa nekoliko svjetskih moćnika, ekipa u kini radi za 50 dolara i živi u faveli bez vode i struje da bi ti mogao tipkati po mobitelu...ali TA PROKLETA TABLICA pod sicom svake godine ubije tisuće nedužne djece u lijepoj našoj
Prodaj motor i mobitel i komp pa šalji dole ima da naraniš polak Afrike
 
I dalje ne razumim zasto "stručnjak" ima problem sa motorima. Jesu ga zajebavali da skuter nije motor, jel sjeba osmicu na ispitu, boji li se preko 50 na sat vozit ili mu se žena pali na motore pa ga podjebava zasto on ne zna vozit. Ovo je vec za proucavanje
 
Nikad ne vozim objesnom vožnjom a kako s tim što sam bez tablice ugrožavam ostale sudionike u prometu je valjda jasno samo tebi

Pa da se ne voziš objesno ne bi ni skidao tablicu. A da li ugrožavaš promet svojiim ponašanjem, ti si tu zadnji da o tome sudi.

Osobno nisam vidio nikoga da je bez tablice a da nije srao opako po cesti.

Možeš odmah to etiketiranje povezati općenito s etiketama za vozače motora. Znači,vozač motor= divljak,darovatelj organa.... Kad se desi najgore,onda ide,tko ga jebe, sigurno je divljao....

Za takovo etiketiranje su zaslužni upravo takovi kao ti.

Da ne sereš po cesti i da nisi svjestan toga, ne bi ni skidao tablicu.
 
Pa da se ne voziš objesno ne bi ni skidao tablicu. A da li ugrožavaš promet svojiim ponašanjem, ti si tu zadnji da o tome sudi.

Osobno nisam vidio nikoga da je bez tablice a da nije srao opako po cesti.



Za takovo etiketiranje su zaslužni upravo takovi kao ti.

Da ne sereš po cesti i da nisi svjestan toga, ne bi ni skidao tablicu.
Glavno da ti možeš etiketiraju sve po forumu bez da ikoga poznaješ. Ajde živi svoj život i pusti mene i moj na miru 👍
 
Pa da se ne voziš objesno ne bi ni skidao tablicu. A da li ugrožavaš promet svojiim ponašanjem, ti si tu zadnji da o tome sudi.

Osobno nisam vidio nikoga da je bez tablice a da nije srao opako po cesti.



Za takovo etiketiranje su zaslužni upravo takovi kao ti.

Da ne sereš po cesti i da nisi svjestan toga, ne bi ni skidao tablicu.
Moze opet neko suvislo objasnjenje bez prosipanja pameti i moždanih izdrkotina sta koga boli kurac tko se vozi sa a tko bez tablica? Ali molio bih objasnjenje a ne seruckanje
 
ali svatko ima svoje guste..

Nije problem u guštima, nego u osobnom stavu što je gušt. I prakticirati to na krivom mjestu. No ne mislim da je imati pravo na išta što je protuzakonito ikakvo pravo - jer to nije. Jasno je da protuzakonito ponašanje ima u sebi brdo rizika, koje subjektivno ekipa bez tablice shvaća kao njihovo pravo (iako to nije), a daleko su od shvaćanja da time ugrožavaju druge. I kada se dogodi sranje, onda ajmo kolektivno ripati u temi, iako nije zaslužio ništa više nego da velimo "i neka". Temeljni problem je u precjenjivanju sebe i mišljenju da im se ništa ne može dogoditi i da ne griješe.

Glavno da ti možeš etiketiraju sve po forumu bez da ikoga poznaješ. Ajde živi svoj očito usrani život i pusti mene i moj na miru 👍

Nije to problem. Problem je što će nakakav majmun tvojih uvjerenja u grob otjerati nevinog, i onda koja korist?? Ti nisi vrijedan toga. A to se dogodilo previše puta.

Moj život nije usran, već je tvoj, jer imaš komplekse koje liječiš na krivom mjestu. I ne bih volio da bude jer će ga neka majmunčina koja misli da je bogomdana ubiti nekog nevinog, ili nedajbože i mene ili mojeg.

Moze opet neko suvislo objasnjenje bez prosipanja pameti i moždanih izdrkotina sta koga boli kurac tko se vozi sa a tko bez tablica? Ali molio bih objasnjenje a ne seruckanje

Takvima kao ti i Dene je sve seruckanje što nije tebi osobno u korist, trebali bi svi podržavati takove i onda bismo bili super, zar ne?

Volio bih čuti što je to za tebe "suvislo objašnjenje".
 
  • Like
Reactions: Luke
Moze opet neko suvislo objasnjenje bez prosipanja pameti i moždanih izdrkotina sta koga boli kurac tko se vozi sa a tko bez tablica? Ali molio bih objasnjenje a ne seruckanje
On još nikad ništa nije suvislo objasnio,samo se svima po forumu pravi pametan. Čovjek ima nekoliko uspješnih firmi,čita puno knjiga,ne vejrovatna inteligencija,samo ne znam kako pored toga svega uspjeva stalno biti na forumu i voditi rasprave sa svima
 
  • Like
Reactions: Octane
Nije problem u guštima, nego u osobnom stavu što je gušt. I prakticirati to na krivom mjestu. No ne mislim da je imati pravo na išta što je protuzakonito ikakvo pravo - jer to nije. Jasno je da protuzakonito ponašanje ima u sebi brdo rizika, koje subjektivno ekipa bez tablice shvaća kao njihovo pravo (iako to nije), a daleko su od shvaćanja da time ugrožavaju druge. I kada se dogodi sranje, onda ajmo kolektivno ripati u temi, iako nije zaslužio ništa više nego da velimo "i neka". Temeljni problem je u precjenjivanju sebe i mišljenju da im se ništa ne može dogoditi i da ne griješe.



Nije to problem. Problem je što će nakakav majmun tvojih uvjerenja u grob otjerati nevinog, i onda koja korist?? Ti nisi vrijedan toga. A to se dogodilo previše puta.
Cekaj malo tebe su ocito ucili u proslome sistemu u nekoj politickoj skoli kako puno pricati a nista ne reci... brines svoju brigu,platis svoju kaznu,zivis svoj zivot,ponekad budes malo manje pametan pa se i vise druzis sa ljudima i svi sretni (y)
 
Nije problem u guštima, nego u osobnom stavu što je gušt. I prakticirati to na krivom mjestu. No ne mislim da je imati pravo na išta što je protuzakonito ikakvo pravo - jer to nije. Jasno je da protuzakonito ponašanje ima u sebi brdo rizika, koje subjektivno ekipa bez tablice shvaća kao njihovo pravo (iako to nije), a daleko su od shvaćanja da time ugrožavaju druge. I kada se dogodi sranje, onda ajmo kolektivno ripati u temi, iako nije zaslužio ništa više nego da velimo "i neka". Temeljni problem je u precjenjivanju sebe i mišljenju da im se ništa ne može dogoditi i da ne griješe.



Nije to problem. Problem je što će nakakav majmun tvojih uvjerenja u grob otjerati nevinog, i onda koja korist?? Ti nisi vrijedan toga. A to se dogodilo previše puta.

Moj život nije usran, već je tvoj, jer imaš komplekse koje liječiš na krivom mjestu. I ne bih volio da bude jer će ga neka majmunčina koja misli da je bogomdana ubiti nekog nevinog, ili nedajbože i mene ili mojeg.



Takvima kao ti i Dene je sve seruckanje što nije tebi osobno u korist, trebali bi svi podržavati takove i onda bismo bili super, zar ne?

Volio bih čuti što je to za tebe "suvislo objašnjenje".
Majmun te napravio smeće jedno usrano. Odjebi od mene
 
  • Haha
Reactions: Octane and pikacu79
On još nikad ništa nije suvislo objasnio,samo se svima po forumu pravi pametan.

Suvislost je pojam koji zahtijeva inteligenciju i mogućnost shvaćanja, što je tebe očito zaobišlo kada je BOg to dijelio.