Vožnja bez tablice uskoro znači isključivanje iz prometa

ova rasprava možda priliči forumu zadovoljna.hr ili diva.hr (iako je nivo konverzacije pojedinaca negdje u rangu indexa i 24sata), ali da je na motori forumu 75 posto ljudi cijepljeno protiv zabave i adrenalina mi je totalno neshvatljivo

kupite si električne romobile i pletite goblene, a zabave izbjegavajte jer budete se još lošije osjećali
Da se nadovežem,i ja sam mislio da je ovo moto forum,a ono svako toliko netko svoju superiornost na moto forumu dokazuje s tim što druge proziva koliko su knjiga pročitali,kao da je ovo klub čitatelja knjiga,samo čekam kada će početi književne večeri
 
svako toliko netko svoju superiornost na moto forumu dokazuje s tim što druge proziva
drotovi su pretežito čudna sorta ljudi, nesretni u životu, grcaju u kreditima i dugovima (a vole živjeti na visokoj nozi debelo iznad mogućnosti), većina ih ima nekoliko propalih brakova, dobar dio njih luta u sivoj zoni da zakrpaju kraj s krajem, a glavni hobi im je filozofiranje i svi su im nešto krivi osim njih samih..profesionalna deformacija koja se na žalost odražava u svim sferama života, nisu naravno svi takvi da se ne uvrijede ovi normalni kako to na forumu obično biva

i da se odmah u startu ogradim, nemam ništa protiv tog zanimanje ni provedbe zakona, legalist sam po prirodi, ali nemoj jebote u krčmi za šankom ljudima govoriti da alkohol šteti zdravlju
 
Jebalo vas skidanje tablca.
Po meni pitanje je u tome, jeli svaki prekršaj prekršaj.
Evo upravo došao doma iz kafane sa 7-8 piva doma. Max 40/50 na sat pomalo do doma. Držim pravac i nikoga ne ugrožavam. Sretno došao doma nakon par kilometara u garažu, nikoga nisam ugrozio, ni sebe. Dal sam ja takav kriminalac da mi zbog tih 7-8 piva treba uzet dozvolu na 6 mjeseci i opalit kaznu od par tisuća kuna?
Nisam za skidanje tablica, ali zašto stavljati znak od 30 km na pravcu (ulaz u DBK iz Kaboge) i ćučati sa radarom, kad sa 60 bez kočenja prolaziš bez problema.
Stojim iza toga, da ako si uzrokovao nesreću zbog alkohola ili brzine, zakolji ga do jaja (novčano i zatvorom), ali ako čovjek vozi uredno i ima pivu viška ili 10/20 preko ograničenja, pusti ga na miru.
7-8 piva je ca. 1.5 do 2 promila alkohola u krvi za muzjaka od oko 80kg tjelesne tezine.
Kod nas je nazalost najnormalnije otic u gostionu, slozit 7-8 piva i sjest za volan dok je na zapadu ta praksa svedena na minimum.
Svi smo mi vozili pod gasom, i sam vise puta i nisam ponosan na to ali pisati javno kako je to uredu i opravdavati isto jer eto vozio sam 40-50kmh do kuce je van pameti.
Decki cuvajte sebe i druge, vrag ne spava.
 
Malo me sramota, ali ja nakon 8 piva ni hodati ne mogu. Muzjak, 120 kila, 195cm, bradat 😄
 
Malo me sramota, ali ja nakon 8 piva ni hodati ne mogu. Muzjak, 120 kila, 195cm, bradat 😄

Ajd, nisam prvi da priznam :mrgreen: : 95kg, 192cm, alkohol mi nije stran, ali ako bi u izlasku popio preko 5-6 piva, drugi dan se mrzim. 7-8 mi je SF, nije da nisam, al, bilo gadno drugi dan (takav nebi vozio ni auto, 4-5 piva - vozim auto do doma, jbg, nije za pohvalit se, al tak je kak je. Ako sam sa motorom, ne cugam, eventualno jedno pivo, al i to je jaaaako rijetko) :mrgreen:


btw, jedna velka piva je cca 2 kratke zestoke cuge. Taman mi i ispada tako: 5 piva podnesem ko i 10 zestica i takav sam jos OK - sve preko mi je previse (pricam o konzumaciji unutar 3-4 sata)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Luke
Đuro je naš poznati pivopija i njemu je pola gajbe do podne goli pišo za popit
 
Nemam što ja učinit. Ti si se prvi nakučao na mene i moje postove.
Ja sam logiran sa svojom imenom i slikom, ispred svoje kuće i sa svojim motorom (jedini bijeli S10 u DBK). I moji su od vjeka vjekova u DBK, tj iz Župe došli u Gruž.
Znači svi iz DBK, znaju ko sam i da sam na motoru 40+ godina. U Roxya i Bikersa sam svaki dan (doduše sa Vespom, jer motor vozim samo na magistrali i na putovanja, a ne od kafane do kafane da me vide).
Nemam ništa protiv tebe, nego odjebi sa glupim komentarima na moje postove.
Ako hoćeš, slobodno mi se sutra obrati u Klubu Libertas Ridersa na dočeku karavane za Vukovar i popijmo pivu na moj račun, bez ikakvih sranja. Jednostavno da shvatiš da neki ljudi su u životu nešto prošli i iz toga stekli životno iskustvo ( 20 godina navegacije, 40 godina na motoru, 17 operacija nakon padova sa motorom i bezbroj kazna).

Potpisan sam imenom.
Sliku nemam jer sam ružan.
Vozim zeleni SX, pretežno od kafane do plaže i nazad.
Nisam nesto od moto klubova, ni organiziranih manifestacija, tako
da pivudvije popijemo dje drugom prilikom kad se trefimo.
 
  • Like
Reactions: DuroDu
Smatram ovu raspravu o popijenim pivama potpuno deplasiranom (n) - dok ne utvrdimo dali govorimo o 0,5 ili 0,33

Jer ako je 0,33 brišem profil
Mi na jugu smo šmekeri i u kafanama rijetko ima 0,5, tako da pričamo od 0,33.
Neznam, kad god napušem, uvijek bude oko 1,7 . :rolleyes: Valjda sam baždaren na 1.7.
 
ja nikad ne pijem alkohol kad vozim, jer

previše me opusti, pa sam tolerantniji na svakakva sranja i rizične situacije :mrgreen:


ono: 50%/50% može proći, a i ne mora :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD
Smatram ovu raspravu o popijenim pivama potpuno deplasiranom (n) - dok ne utvrdimo dali govorimo o 0,5 ili 0,33

Jer ako je 0,33 brišem profil
Evo mene su izabrali ispred forumskog povjerenstva da te obavjestim da ces na zalost morati pobrisati profil.
Cuj 0,5 x8... kakav saljivdzija, heeeej 😮‍💨
 
  • Wow
Reactions: bricksrheavy
Kaj se tablice tiće ,niti sam kao početnik vozio bez tablice ,niti sam to prakticirao kasnije,niti to radim danas .Jednostavno ,to nije moj način razmišljanja niti je moj obrazac ponašanja.To je u vezi tablice.A ova rasprava o famoznoj pivi ili sličnim napitcima je poražavajuća,bar s mojeg aspekta.Popijem jednu ,i to je previše kad sjednem na bajk,ne osjećam se sigurno.Druga ,treća četvrta i već su tu sposobnosti Supermana.Nisam više pouzdan samome sebi a kamoli za druge sudionike u prometu.Uglavnom ,kad se nešto desi,masa drugih stvari je kriva za to poput crte ,neravnine,šodera na cesti...Zato ,ak se nešto desiti mora,onda želim vidjeti pravu istinu u oči.Iz moje ekipe ,u toku mojih trideset pet godina na motociklima,četvorica mrtvi ,troje doživotni invalidi,dvoje paraplegičari i jedan tetraplegičar.Ne treba mi to .Zato ,skidajte tablice ,vozite pod pet šest sedam piva,gemišta i ne obazirite se na nikakve zakone ,propise niti odredbe.🍺🍻🍷🏁😎
 
  • Like
Reactions: Nino777 and Luke