Vožnja bez tablice uskoro znači isključivanje iz prometa

složiš par lijepih krivina (pravilno izvedenih-nadvožnjak)
na koje si napokon naišao u ravnoj Slavoniji, :mrgreen:
isto dosta preko 50km/h i potom kulturno usporiš u idućoj selendri,
...pa mogao si ih pocastit u donjim andrijevcima mozda bi ti progledali kroz prste
 
ma jok - nema teorije :mrgreen: (pokazali snimak i kažu: nema brisanja)

a evo; ovo nisam sad napisao, ali negdje u nekoj temi, :unsure: davno, možda već i jesam
u prometnoj prije uvijek "Mažuranić" i hop, naravno i tada; gle čuda "ispadne" :mrgreen:

lik samo: :cool: što je ovo? – neka zayebancija, hoćeš sad odmah da…


rekoh: :eek: ma nije čovječe to mi je tu za gorivo, ako je na licu mjesta za platiti
kaznu, ako se može i tako...
:mrgreen:


…inače, keša nosim samo za kavu i eventualno počastiti piće – siča :)


JBGa - nije to BiH, (iako je i tamo tarifa porasla), a sad će kod nas na karticu
i za ove što prolazi za plaćanje - ako ćeš odmah pola do 1000kn (y)
 
Last edited:
ma jok - nema teorije :mrgreen: (pokazali snimak i kažu: nema brisanja)

a evo; ovo nisam sad napisao, ali negdje u nekoj temi, :unsure: davno, možda već i jesam
u prometnoj prije uvijek "Mažuranić" i hop, naravno i tada; gle čuda "ispadne" :mrgreen:

lik samo: :cool: što je ovo? – neka zayebancija, hoćeš sad odmah da…


rekoh: :eek: ma nije čovječe to mi je tu za gorivo, ako je na licu mjesta za platiti
kaznu, ako se može i tako...
:mrgreen:


…inače, keša nosim samo za kavu i eventualno počastiti piće – siča :)


JBGa - nije to BiH, (iako je i tamo tarifa porasla), a sad će kod nas na karticu
i za ove što prolazi za plaćanje - ako ćeš odmah pola do 1000kn (y)
Ali priznaj kako sam otkrio poziciju, OZNA sve dozna, ali ja prije 😁
 
  • Like
Reactions: GROM
Pod nosac tablice se podrazumijeva okvir za tablicu? Ili zavidana prolazi?

Pod nosac se misli na tvornicki (ili zamjenski atestirani ( :mrgreen: ) nosac, okvir je nesto drugo.

Mozda bi i prosla zaserafljena ona stara koja ima rupe ako bi ju na nosac zaserafio bez samog okvira tablice (samo ne vidim zasto bi to tako izveo), ali ove novije ne jer nemaju rupe, a busit ih ne smijes.
 
Pod nosac se misli na tvornicki (ili zamjenski atestirani ( :mrgreen: ) nosac, okvir je nesto drugo.

Mozda bi i prosla zaserafljena ona stara koja ima rupe ako bi ju na nosac zaserafio bez samog okvira tablice (samo ne vidim zasto bi to tako izveo), ali ove novije ne jer nemaju rupe, a busit ih ne smijes.
Moja je probusena,a sarafim ju jer sam jednu izgubio zbog sugavog okvira..a i sam okvir je ruzan ko hurac 😂😂😂
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Moja je probusena,a sarafim ju jer sam jednu izgubio zbog sugavog okvira..a i sam okvir je ruzan ko hurac 😂😂😂
Stavi malo silikona na okvir da se tablica zaljepi i to je to...al onda nema skidanja
 
Nebu prošlo još puno vremena kad je bute skidali samo zbog prodaje ili odjave, postoji i opcija kad bu vam netko rekel skidaj jer si tehnički neispravan. 😂
 
  • Like
Reactions: Volcabar