Vožnja i druženje vlasnika Kawasaki Versys i Er6-n/f - Fužine 2011

ajoj, ja em volim spavat ujutro em vozim jako sporo.... ako krenem u petak navecer onda sam u Fuzinama do 11  :LOL:  :LOL:
 
Tananda said:
ajoj, ja em volim spavat ujutro em vozim jako sporo.... ako krenem u petak navecer onda sam u Fuzinama do 11  :LOL:  :LOL:
Ajde ne zajebaj, moraš doći, treba nam u raspravi i glas razuma.  :LOL: 8)
 
sve ovisi o frendici... zadnji put sam ju otkantala zbog voznje, ne smijem i ovaj vikend... ako kaze da moram kod nje biti u subotu onda nemrem biti u Fuzinama  :?
i ne, frendica nema motor i ne vozi se, nemre sa mnom u Fuzine  :mrgreen:
 
Tananda said:
sve ovisi o frendici... zadnji put sam ju otkantala zbog voznje, ne smijem i ovaj vikend... ako kaze da moram kod nje biti u subotu onda nemrem biti u Fuzinama  :?
i ne, frendica nema motor i ne vozi se, nemre sa mnom u Fuzine  :mrgreen:

Pa n(s)exus je otkantao ženu i kofer, a ti frendicu spominješ..... :mrgreen: :mrgreen:
 
Tananda said:
sve ovisi o frendici... zadnji put sam ju otkantala zbog voznje, ne smijem i ovaj vikend... ako kaze da moram kod nje biti u subotu onda nemrem biti u Fuzinama  :?
i ne, frendica nema motor i ne vozi se, nemre sa mnom u Fuzine  :mrgreen:
pa ne mora s tobom  :LOL:
 
frendica nema motor i ne vozi se, nemre sa mnom u Fuzine  :mrgreen:


ak se zdogovorimo na vrijeme ja joj rijesim komplet obleku i idemo iz ZG zajedno
 
ako se uspijem izvući s posla-vidimose (y),ali danas mi je bio prvi radni dan nakon 22 dana godišnjeg,pa neznam hoću li moći biti toliko bezobrazan :D
 
ja imam dogovoren rostilj ali tek predvecer pa se moze nesto iskombinirat ali tocnu inf cemo znat tek na dan D....

rado bi prisustvovao ako nista onda zbog toga da rijesimo dilemu kucelj akrapovic :D
 
Neću se još upisivat jer imam već nešto dogovoreno, ali pokušat ću to prebacit i doć..

A jel možemo uopće mi sa poluproizvodima među vas? :LOL:
 
Evo, kao i obično ja tu klikam kasno i nadam se da nije prekasno  :D
Dobra ideja i rado bi se s vama vozil od početka, ali s 90 posto šanse mislim da bi mogel doći tek na ručak kad budete već dole.


picasso said:
frendica nema motor i ne vozi se, nemre sa mnom u Fuzine  :mrgreen:


ak se zdogovorimo na vrijeme ja joj rijesim komplet obleku i idemo iz ZG zajedno u Fužine

Picasso, siguran sam da si u svojoj susretljivosti ovo zaboravil napisati  :mrgreen: :mrgreen:
 
picasso said:
frendica nema motor i ne vozi se, nemre sa mnom u Fuzine  :mrgreen:


ak se zdogovorimo na vrijeme ja joj rijesim komplet obleku i idemo iz ZG zajedno

bas si susretljiv, ali "ne vozi se" znaci da zena ne zeli sjesti na motor pa je ponuda nepotrebna  :mrgreen:
 
ma nema frke sto se frendice tice

nego mene vise brine vremenska prognoza
kako se ispostavlja pod zadnje trebat ce ronilacko i boce
jedna za mene i jedna za motor jerbo izgleda opci potop
za subotu
 
kakav potop?! u Zgb dvije crtice sa suncem, a dalje po putu cak nijedna crtica kise  :mrgreen:
 
http://www.accuweather.com/en-us/hr/grad-zagreb/zagreb/forecast15.aspx

nije strasno al bi nas moglo i oprat pogotovo u kraju oko Delnica  :?