Vožnja i druženje vlasnika Kawasaki Versys i Er6-n/f - Fužine 2011

moover

Active member
Kad neće nitko, evo ja ću.  :jesus:

Slobodan sam ovaj vikend, pa nije problem dogovoriti vožnju i susret za subotu...

Dakle, ova subota, 21.5.2011., ide se u Fužine.

http://www.tz-fuzine.hr/view.asp?p=58&c=3

Nema nekog posebnog plana zasad, osim da se ekipa koja kreće iz Zagreba sastaje na OMV pumpi Lučko, neposredno nakon ulaza na autocestu.... uuuuu, recimo, 9h... kavica, tankiranje i pokret u recimo pola 10...

Autocestom do Karlovca, Duga Resa, pa je moj prijedlog da se ide za Josipdol, Vratnik, Senj, Crikvenica, Gornje Jelenje, Fužine. Čik pauza u Josipdolu, kavica i odmor u Senju ili Novom Vinodolskom...

Usput možemo u Senju pokupiti razdrkanog, Garfilda i ostale iz južnijih krajeva.

U Fužinama se nađemo oko 13h sa ekipom iz ostatka svijeta, ručak, zajebancija, rasprave o uljima i gumama te da li je KMS najbolji... Ostale teme strogo zabranjene. Eventualno će se dopustiti rasprava o tome koliko je loš ovjes na er6...

Za one koji vole protegnut noge nakon ručka, može se odvesti do špilje Vrelo.
http://www.tz-fuzine.hr/view.asp?p=14&c=14

Fajrunt kad nam dopizdi.

Prijave kreću.... sad....  (y)

1. Moover
2. Super Jura
3. Robit
4. Nexus
5. Adventurer
6. Zapru
7. legajuana
8. picasso
9. Law
10. Igopola
11. Bajker51
12. Pazdrkan
13. Tananda
 
Molim da se na dnevni red ubaci i tema o auspusima  :LOL:

Znat cu tek u petak jesam li slobodna ili ne.
Moze li meeting point u Fuzinama za one koji nece kretati s kolonom iz Zagreba?
 
Joooooj!!!! :x

Vrlo rado, ali u ponedjeljak i utorak pišem državnu maturu. Dobio sam na poslu 3 dana slobodno da se pripremim pa bih trebao vikend iskoristit ono... Maximalno!

Svaki datum nakon 31.6. mi je ok, osim onog 16. ili 18. pa sve do 24. kada sam u Rumunjskoj :mrgreen:
Iskreno mi je zao, stvarno bih volio ic, podruzit se, upoznat vas ali eto... Neke stvari su ispred zabave (y)
 
Tananda said:
Molim da se na dnevni red ubaci i tema o auspusima  :LOL:

Znat cu tek u petak jesam li slobodna ili ne.
Moze li meeting point u Fuzinama za one koji nece kretati s kolonom iz Zagreba?
Nema rasprave o auspusima. Bit će organizirano klanjanje Kucelju u 15h. Dolazak obavezan.

Meeting point... hm, ovisi kad planiraš doći... ako dođeš prva, odabireš restoran i zauzimaš mjesta za sve nas... u svakom drugom slučaju baci pogled na parkiralište za bicikle, mi ćemo biti tamo...  :mrgreen:
 
Od mene vjerovatno ništa, draga ne može, ja imam prije zakazano nešto, a i 27. idem u Rijeku...

Zabavite se ;)
 
Ne vidim nekaj kaj bi me moglo sprečit da dođem...računajte na mene


Dakle...

1. Moover
2. Super Jura
3. Robit
4. Nexus
 
Hmm.... zvuči primamljivo, ali tu subotu je susret na Krku i to na mojoj općini.
Sad je pitanje da li biti na susretu ili raspravljati o ovjesu i gumama  :LOL:
Provjerim s dragom na što bi rađe išla pa javim. (y)
 
ako se uspijem riješiti obaveza poljoprivredne prirode dođem i ja ili se naknandno pridružim
pohvale za ideju  (y)
 
Law said:
Hmm.... zvuči primamljivo, ali tu subotu je susret na Krku i to na mojoj općini.
Sad je pitanje da li biti na susretu ili raspravljati o ovjesu i gumama  :LOL:
Provjerim s dragom na što bi rađe išla pa javim. (y)

Ali ako dođeš u Fužine imal buš priliku upoznat "test vozača"  8)
 
Law said:
Hmm.... zvuči primamljivo, ali tu subotu je susret na Krku i to na mojoj općini.
Sad je pitanje da li biti na susretu ili raspravljati o ovjesu i gumama  :LOL:
Provjerim s dragom na što bi rađe išla pa javim. (y)
Ček malo, ti planiraš od jutra biti na moto susretu? A jesi nadobudan...  :jesus: :mrgreen:

Ako nisi u organizaciji susreta, nemaš šta radit tamo prije defilea... znači, stigneš i špilju u Fužinama obići i doći do Krka prije defilea...  :wink:
 
nexus said:
Ali ako dođeš u Fužine imal buš priliku upoznat "test vozača"  8)
Predlažem da u slučaju odaziva više od 8 ljudi formiramo dvije grupe... onu bržu ću ja predvodit, a ovu sporiju može nexus...  :mrgreen:

Damo vam 20 minuta fore u ZG, čekamo vas u Josipdolu...  :mrgreen: :jesus:
 
moover said:
Predlažem da u slučaju odaziva više od 8 ljudi formiramo dvije grupe... onu bržu ću ja predvodit, a ovu sporiju može nexus...  :mrgreen:

Damo vam 20 minuta fore u ZG, čekamo vas u Josipdolu...  :mrgreen: :jesus:

Može, obožavam izazove  :B:
 
daj mi recite jel netko od prijavljenih vozi kante iz naslova ? ...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
daj mi recite jel netko od prijavljenih vozi kante iz naslova ? ...  :LOL: :LOL:
to nisu kante, to su bicikli.... ti voziš kantu...  :jesus:

I ja znam da bi se ti volio prijavit, al se bojiš da će te netko morat šlepat nazad kući...  :jesus: