Voznje i druzenja(off iz teme kawasaki versys)

moover

Active member
legajuana said:
ja sam dao...   Sanski most a može i Bihać, BiH, 12.6.
Meni sve odgovara osim tog vikenda  :mrgreen: al vi dogovorite neovisno o meni, ako većini odgovara, samo naprijed...  (y)
 
me 2; ak su drugi kawiji dobrodošli :wink:

taman tjedan dana prije godišnjeg; da se ufuram malo :D
 
strasilo said:
Placebo je sve dok svoj motor ne staviš na "stol" prije i poslije ...  (y)

mogao bi se (neugodno) iznenaditi..  :mrgreen:

Akrapovic, koji je jedan od rijetkih koji se usudi stavit mjerenja jer je isto
tako vjerojatno jedan od rijetkih koji uopce i zabiljezi pomak na bolje (a ne na gore)..
daje zanemarivih ~2ks.

Sorry, ali ako mislis da tu razliku mozes osjetiti, gadno se varas.
Ne kazem da motor na Grobniku nece biti sekundu brzi, ali subjektivno ti to neces
nista osjetiti.

Zamarate se nepotrebnim i nebitnim glupostima na motoru koji nije za to namjenjen.
 
Cortez said:
Akrapovic, koji je jedan od rijetkih koji se usudi stavit mjerenja jer je isto
tako vjerojatno jedan od rijetkih koji uopce i zabiljezi pomak na bolje (a ne na gore)..
daje zanemarivih ~2ks.

Sorry, ali ako mislis da tu razliku mozes osjetiti, gadno se varas.
Ne kazem da motor na Grobniku nece biti sekundu brzi, ali subjektivno ti to neces
nista osjetiti.

Zamarate se nepotrebnim i nebitnim glupostima na motoru koji nije za to namjenjen.

Zašto to meni govoriš .... pa ja govorim isto od samog početka...  :misli:
 
strasilo said:
Zašto to meni govoriš .... pa ja govorim isto od samog početka...  :misli:

Citirao sam tvoje da bi se mogao neugodno iznenadit.
Ja ne bi.
 
makazica said:
Oooo, da. Previše vlasnika je ushićeno investicijom u auspuh i otvorene filtere da bi uopće priznalo/primijetilo da im motor zapravo ide slabije....ako ne u cijelom području rada, onda sigurno u pojedinima.

Takoe.
 
Cortez said:
Citirao sam tvoje da bi se mogao neugodno iznenadit.
Ja ne bi.

Samo staviti filter i samo staviti akrapovića... hm ... i dalje smatram da bi se netko mogao neugodno iznenaditi .. ;)
 
strasilo said:
Samo staviti filter i samo staviti akrapovića... hm ... i dalje smatram da bi se netko mogao neugodno iznenaditi .. ;)

Ja ne diram originalni filter..
PCIII eventualno, Akrapovic kad i ako ikad izgori originalni ispuh.
 
bihać, jajce, sanski most ili neko drugo mjesto....
6. mjesec....
susret Versys i Er6

ajde dajte neki prijedlog svatko naosob
 
legajuana said:
bihać, jajce, sanski most ili neko drugo mjesto....
6. mjesec....
susret Versys i Er6

ajde dajte neki prijedlog svatko naosob

Mozda da otvorimo temu u "Putovanja"  :misli:
Jbga ja u sestom idem na brod  :(
 
moover said:
koji voze ko babe i misle da će pipercross filterom i leo vince auspuhom dobit neznam šta od versisa...

vozim ko baba (nije sram priznat) hehe, i nisam kupio takav filter radi expozije snage i nabrijavanja mašine. auspuh mi i dalje original (nemam para za drugi), jedio bih htio da mi se motor jače čuje, a ovako kako ide, meni je sasvim dosta. za zvuk ću morat angažirat neku trubu, manje će koštat od spulje  :LOL:

nego, jebo to - ja sam za neku mesinu, slažem se s legajuanom za bihać ili sanski most, samo nisam siguran dal mi datum paše, al provjerit ću sutra u firmi!
 
bad_ri said:
vozim ko baba (nije sram priznat) hehe, i nisam kupio takav filter radi expozije snage i nabrijavanja mašine. auspuh mi i dalje original (nemam para za drugi), jedio bih htio da mi se motor jače čuje, a ovako kako ide, meni je sasvim dosta. za zvuk ću morat angažirat neku trubu, manje će koštat od spulje  :LOL:

E bravo!
Ajmo malo o tome.

Posto si Stebel trubu trenutno ne mogu priustit, i nisam bas raspolozen za promjenu
kompletnog ozicenja.. jel ima nesto u lokalnim Electronic Centar/Chipoteka poslovnicama
sto bi se moglo staviti umjesto jadne originalne?

Cak mi je i na jadnom malom skuteru truba glasnija i bolja nego na Kawi..
Ideje?
 
Super Jura said:
Mjesto i datum su mi OK  (y)

Kome ne paše nek se javi  :wink:

i ja bi tamo ako budem slobodan ... jede mi se uvijek, a mogu i pričat  :mrgreen:

btw Jura vidio sam te neki dan pored ekonomskog faksa na biciklu  (y)
 
Cortez said:
E bravo!
Ajmo malo o tome.

Posto si Stebel trubu trenutno ne mogu priustit, i nisam bas raspolozen za promjenu
kompletnog ozicenja.. jel ima nesto u lokalnim Electronic Centar/Chipoteka poslovnicama
sto bi se moglo staviti umjesto jadne originalne?

Cak mi je i na jadnom malom skuteru truba glasnija i bolja nego na Kawi..
Ideje?

kolega lagajuana je kupio običnu električnu i zamijenio original tom trubicom, puno je jača i ima dublji ton. ja bih išao na takvu varijantu, samo bih upario svije trubice - da me vrati u dane kad sam vozio bmw 315 s takvim trubama - to je bilo monstruozno.
mislim da je on svoju kupio u dućanu auto dijelova i da nije bogzna kako skupa.
što se ožičenja tiče, original instalacija bi morala izdržat struju bilo koje jednostruke trube, a ja ću za svoju možda morat povuć novi komad ožičenja, ako se odlučim na duplu varijantu. naravno, prije ću provjerit koju amperažu to sve vuče, usporedit s originalom, bacit na papir, pa onda šrafat i lemit. jedva čekam da se nađe odgovarajuća trubica, pa kad počnem trubit da me čuje cijela rijeka  :LOL:
 
a može li truba od kakvog auta,ne kužim se u struju,još uvjek nisam napravio utičnicu pa da ponesem djelove na skup da to sredimo haha,usput ovo za bihać mi je fora  :wink: