Vršić - 23.07.

I jaci od najjacih ;)

IMG_5767.JPG

IMG_5988.JPG
 
jeste vi išli na skijanje ili u đir s motorom :?: ili možda na skijanje s motorom :shock:
 
ib said:
I jaci od najjacih ;)

IMG_5767.JPG

IMG_5988.JPG

Mogel si bar vizir oprati,jer se ovak oćito kuži da je photoshop! :mrgreen: :mrgreen:
Kakvi bi to kukci letili na takvoj šljivi? :shock:
Ma daj molim te budi ozbiljan kak i priliči tvojim godinama! :wink:
 
Pa vidi se da je na zadnjoj fotki kokpit od nekog snowmobila :mrgreen: .

Nego, vas trojica kaj idete na Vršič, kaj se prelazi na talijansku stranu?
Kolko mogu izračunat, to bi bilo sve skupa nešto oko 500 km. Jeste sigurni da to želite proć u jednom danu?

Nekak me vuče, ali sam kratak s vremenom, do subote popodne bi trebao biti u ZG, a onda sve skupa nema smisla.

Kad dakle krećete i gdje? Možda odem dio puta barem.
 
Freshman said:
Nego, vas trojica kaj idete na Vršič, kaj se prelazi na talijansku stranu?
nisam još bil tam, al Pudla je tak rekao :shock:
Freshman said:
Kolko mogu izračunat, to bi bilo sve skupa nešto oko 500 km. Jeste sigurni da to želite proć u jednom danu?
imamo cijeli dan, nikam nam se ne žuri :D
Freshman said:
Nekak me vuče, ali sam kratak s vremenom, do subote popodne bi trebao biti u ZG, a onda sve skupa nema smisla.
da, nema :(
Freshman said:
Kad dakle krećete i gdje? Možda odem dio puta barem.
sutra bumo se na cugi dogovorili, ali ujutro, devetka, neznam još, javim ti sutra navečer :wink:
 
Na Vršić se može bez prijelaza u Italiju, ali sam zamislio da dođemo iz doline Soče, pa odemo na Predel (u Italiju). Na pola uspona na Predel je odvojak za Mangart. Onda se preko Italije vratimo na K. Goru i otpeljamo Vršič. Možemo do Planice da vidite skakaonicu (ako niste isplati se viditi u živo, da shvatite kak lud morš biti da skočiš. :cool: )

Može se sve to ispeljati u jednom danu. Provjereno puno puta. :mrgreen:
Problem takvog puta je što je možda malo previše za jedan dan, ali je premalo za dva.

2 freshman: Prvi dio puta je najdosadniji dio. Zabava počinje tek negdje oko Idrije.

Još jedna napomena. Metoda puta je ultra low budget. Znači nose se sendviči sa sobom.
 
Veky said:
sutra bumo se na cugi dogovorili, ali ujutro, devetka, neznam još, javim ti sutra navečer :wink:

Znam da je kak Pudla veli poanta tek u usponu na Vršić, ali kad nisi u prilici birati svaka vožnja je dobra.
Nema veze, pošaljite mi PP otkuda i kad krećete, pa nikad se ne zna - možda navratim.
 
Pudla said:
Na Vršić se može bez prijelaza u Italiju, ali sam zamislio da dođemo iz doline Soče, pa odemo na Predel (u Italiju). Na pola uspona na Predel je odvojak za Mangart. Onda se preko Italije vratimo na K. Goru i otpeljamo Vršič. Možemo do Planice da vidite skakaonicu (ako niste isplati se viditi u živo, da shvatite kak lud morš biti da skočiš. :cool: )

Može se sve to ispeljati u jednom danu. Provjereno puno puta. :mrgreen:
Problem takvog puta je što je možda malo previše za jedan dan, ali je premalo za dva.

2 freshman: Prvi dio puta je najdosadniji dio. Zabava počinje tek negdje oko Idrije.

Još jedna napomena. Metoda puta je ultra low budget. Znači nose se sendviči sa sobom.


kad bu idući low buget ,zovite mene 8)
 
Pudla said:
Na Vršić se može bez prijelaza u Italiju, ali sam zamislio da dođemo iz doline Soče, pa odemo na Predel (u Italiju). Na pola uspona na Predel je odvojak za Mangart. Onda se preko Italije vratimo na K. Goru i otpeljamo Vršič.

Takodjer treba obići izvor Soče i malo se penjati uz sajlu ( za one željne adrenalina ), a tko vozi enduro i jako je željan adrenalina, svakako na prijevoj preko planine Stol Kobariški, fantastična cesta i još bolji pogled.
 
Zainteresiran, kad bi se kao trebali konkretno dogovriti za to?
I gdi?

:cool: