Vrhovljani - Međimurje

Gadno..
Pokojni je kupil motor i napravil 2km
 

Attachments

  • 20210806_193049.jpg
    20210806_193049.jpg
    86 KB · Views: 0
  • IMG-60372d80ea1de381d4656462c7140d1e-V.jpg
    IMG-60372d80ea1de381d4656462c7140d1e-V.jpg
    246.3 KB · Views: 0
  • Wow
Reactions: 3alfa3
Da, da. Sigurno su zaslužila i njegova djeca ostati bez tate (5 i 6,5g).
P.s. mislim da ovo nije mjesto za takve komentare.
 
  • Like
Reactions: chasingdog
Da, da. Sigurno su zaslužila i njegova djeca ostati bez tate (5 i 6,5g).
P.s. mislim da ovo nije mjesto za takve komentare.
Ne znam ga pa ne tvrdim ništa ali ako je istina što pišu o njemu onda je dobio što je trebao dobiti prije 10g. I žao mi je njegove djece ali više mi je žao dečka od 23g kojeg radi tog kretena više nema i koji radi tog kretena nikad nije imao svoju djecu
 
Ne znam ga pa ne tvrdim ništa ali ako je istina što pišu o njemu onda je dobio što je trebao dobiti prije 10g. I žao mi je njegove djece ali više mi je žao dečka od 23g kojeg radi tog kretena više nema i koji radi tog kretena nikad nije imao svoju djecu
Sve napisano stoji (po meni osim djela tko je što vise zasluzio), samo mislim da ovo i dalje nije mjesto za takvu vrstu komentara.
 
Ne. Samo mama od sina koji najbolji prijatelj s njegovim sinom.
Djete od 6 god ne bira prijatelje vec mu ih roditelji biraju svojim poznanstvima i druzenjem. Tako da to je tvoj frend.
Sve napisano stoji (po meni osim djela tko je što vise zasluzio)
A i ovaj odgovor malo zvuci kao da je decko od 23 godine vise zasluzio smrt...valjda jer nije imao djecu. Ili nije bio tvoj frend pa je u redu?
 
Last edited:
Gadno..
Pokojni je kupil motor i napravil 2km
Još sam još u šoku , zvala me njegova žena u 13 sati da bi mu kupila kacigu koju prodajem ko poklon i iznenađenje jer si on kupuje motor danas , veli delam do popodne i u 5 sam po kacigu ...oko pola 6 ja ju zovem jel bu došla jer moram ić od doma ... a ona u suzama veli nebumo ...muž mi je poginul maloprije ,, znači ne poznam ih , ali jučer sam bil u kurcu skroz ....:(:(
 
  • Sad
Reactions: pikacu79
Ne. Samo mama od sina koji najbolji prijatelj s njegovim sinom.
E, i, jeli on pozitivac ili negativac?
Taj lik je triba brinit o svojoj malodobnoj dici a ne mi.
 
  • Like
Reactions: Dene
I? To šta netko ima dicu ga automatski abolira od kaznenog djela sa smrtnom posljedicom (za koje mu se još sudilo, hvala hrvatskom pravosuđu)?
O mrtvima sve najbolje?

Pa i Charles Manson je ima dvoje dice, zašto je mora istrunit u zatvoru?

Ovo mi je vrh... ka onaj debil šta je biža na skuteru pandurima po Zagrebu, pa kad su ga zaustavili i bacili na pod, prvo šta je reka je bilo: "Nemojte molim vas, imam djecu!"

Ono, koji jebeni kurac?!

Idiocracy.
 
Djete od 6 god ne bira prijatelje vec mu ih roditelji biraju svojim poznanstvima i druzenjem. Tako da to je tvoj frend.

Imam dva sina.
Od kad su krenuli u vrtić, oba su voljeli slaviti rođendan s prijateljima iz vrtića/škole/ulice i tako bi mi priuštili barem sat vremena sjedenje i ćaskanje s ljudima koje nisam u životu vidio (roditelji pozvanih klinaca) i s kojima, realno gledajući, nemam baš nekih dodirnih točaka.

Sukladno tome, možda treba uzeti u obzir da roditelji ne biraju svojoj djeci prijatelje, kao što si napisao?

I? To šta netko ima dicu ga automatski abolira od kaznenog djela sa smrtnom posljedicom (za koje mu se još sudilo, hvala hrvatskom pravosuđu)?

Hehe... 11 godina i još se nisu uspjeli dogovoriti oko presude.
Blaženo hrvatski zakoni i pravosuđe...

Ne znam ga pa ne tvrdim ništa ali ako je istina što pišu o njemu onda je dobio što je trebao dobiti prije 10g. I žao mi je njegove djece ali više mi je žao dečka od 23g kojeg radi tog kretena više nema i koji radi tog kretena nikad nije imao svoju djecu

Trebalo ga je ubiti još prije 10 godina?
Stvarno misliš da bi princip "oko za oko, zub za zub" mogao spriječiti da se ovakve priče više ne ponavljaju?
 
Još sam još u šoku , zvala me njegova žena u 13 sati da bi mu kupila kacigu koju prodajem ko poklon i iznenađenje jer si on kupuje motor danas , veli delam do popodne i u 5 sam po kacigu ...oko pola 6 ja ju zovem jel bu došla jer moram ić od doma ... a ona u suzama veli nebumo ...muž mi je poginul maloprije ,, znači ne poznam ih , ali jučer sam bil u kurcu skroz ....:(:(
cccc, stari Vuhec bi ju pital hoci li prodati motor :mrgreen:
 
Imam dva sina.
Od kad su krenuli u vrtić, oba su voljeli slaviti rođendan s prijateljima iz vrtića/škole/ulice i tako bi mi priuštili barem sat vremena sjedenje i ćaskanje s ljudima koje nisam u životu vidio (roditelji pozvanih klinaca) i s kojima, realno gledajući, nemam baš nekih dodirnih točaka.
Koliko roditelja tih klinaca s kojima se druzis ceka presudu za ubojstvo (BTW ne govorimo o nesretnom slucaju tipa prometna, vec o nekom tko nasmrt sa pajdasima iscipelari covjeka).
I bi li se pravio da je sve 5 ili bi se maknuo od tog i rekao sinu da vise nema sta radit kod tih ljudi, a ni oni kod tebe. Nije isto sjest s osobnom s kojom nemas puno zajednickog, ili s nekim ko lik iz teme pa makar imali sto istih hobija.
Poanta mog posta je u tome da se preko djece mogu sklopiti poznanstava, ali oni koji odlucuju su roditelji, a ne djeca.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vespinjo and Dene
Očito imam nos za

Djete od 6 god ne bira prijatelje vec mu ih roditelji biraju svojim poznanstvima i druzenjem.

A i ovaj odgovor malo zvuci kao da je decko od 23 godine vise zasluzio smrt...valjda jer nije imao djecu. Ili nije bio tvoj frend pa je u redu?
Ne. Ovaj odgovor ne zvuči tako već zvuči da nitko nije zaslužio smrt. Nit je taj dečko kriv, niti njegova djeca trebaju odrastati bez roditelja.
I? To šta netko ima dicu ga automatski abolira od kaznenog djela sa smrtnom posljedicom (za koje mu se još sudilo, hvala hrvatskom pravosuđu)?
O mrtvima sve najbolje?

Pa i Charles Manson je ima dvoje dice, zašto je mora istrunit u zatvoru?

Ovo mi je vrh... ka onaj debil šta je biža na skuteru pandurima po Zagrebu, pa kad su ga zaustavili i bacili na pod, prvo šta je reka je bilo: "Nemojte molim vas, imam djecu!"

Ono, koji jebeni kurac?!

Idiocracy.
I opet ne je moj odgovor Moj komentar se isključivo samo na to da po meni rip rubrika nije mjesto za takve komentare. Da li je kriv ili ne, ne znam.
I da slažem se da djeca nisu razlog za nekom suditi ili ne, već da nisu ona kriva za to kakvi su im roditelji.
Djete od 6 god ne bira prijatelje vec mu ih roditelji biraju svojim poznanstvima i druzenjem. Tako da to je tvoj frend.

A i ovaj odgovor malo zvuci kao da je decko od 23 godine vise zasluzio smrt...valjda jer nije imao djecu. Ili nije bio tvoj frend pa je u redu?
Dečki su se upoznali u vrtiću s 3 godine i postali praktičkinod prvog dana najbolji prijatelji. Dečko (i njegova sestra) je pristojno i dobro dijete. I tako već 3,5 godine.
Bez obzira na prošlost, smatram da dijete ne bi trebalo nositi križ roditelja.
 
  • Like
Reactions: Nero and ZoltanBB