Vrhovljani - Međimurje

Citaj s

Treba čitati s razumijevanjem. Napisano je bilo da mu je žao više njega (umrloga dečka) nego djece poginulog motoriste.
Djece mi je žao ali nisam im ja kriv što im je tata to što je. Trojica tuku nekoga do smrti,ja bi za takve uveo smrtnu kaznu i onda nebi bilo dijece,ali kao što je već napisano,dijeca mu ne mogu donijeti oprost
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Još sam još u šoku , zvala me njegova žena u 13 sati da bi mu kupila kacigu koju prodajem ko poklon i iznenađenje jer si on kupuje motor danas , veli delam do popodne i u 5 sam po kacigu ...oko pola 6 ja ju zovem jel bu došla jer moram ić od doma ... a ona u suzama veli nebumo ...muž mi je poginul maloprije ,, znači ne poznam ih , ali jučer sam bil u kurcu skroz ....:(:(
Ma i meni su se tresle gače..
Nesreča se desila nekih 500m zračne linije od kuče mojih roditelja.
Ja sam baš sjedil,pil gemišt z burazom i pošto smo mi malo na bregu..fino se čuje uvjek zvuk motora kad ga neko pegla dole po glavnoj cesti,tak i ovaj put al na jednom je zvuk nestal... nedugo zatim zvuk sirena, dobijem poruku od jednog kolege ...zelena ninja..nisam se usudil ič pogledat jer mi najbolji pajdaš ima zelenu desetku ....
Odmah sam ga zval,no fala bogu i javil mi se živ i zdrav,kosil je travu...
Uf...
Nisam poznal pokojnika..
Kruže svakakve priče. 88
Neglede na sve..nesreče sa smrtnim slučajem su uvjek tragične i psihički teške za sve sudionike.

¹
 
Da se malo maknemo od price je li zasluzio ili nije.
Vidim da se u jednom clanku spominje da nije samo izletio, vec se i u 2 auta zabio.
Kazu da je kupio motor i u prvoj voznji se razbio. Nadam se da nije bila probna voznja, a ako ga i je kupio pretpostavljam da ga nije prebacio na sebe. Kako to zakonski ide ako su papiri na "starom" vlasniku, a novi pogine i jos napravi stetu na drugim vozilima? Hoce sad starom vlasniku osiguranje sjest i naplatit se i ostale stvari?
 
  • Like
Reactions: Anticitizen419
Ako su napravili kupoprodajni ugovor, onda stari vlasnik nema nista vise sa tim motorom ili bilo sta vezano za motor
 
Ok.znači neki žale tipa jer je imao djecu...neki oko za oko....u najmanju ruku...ako je bio kreten kao što pišu i ako njegova djela tj nedjela govore više o njemu...koga boli kiki za njega i njegovu djecu...za koga je on brinuo za života,što je on činio za života,šta sjeda na motor ako nema pojma vozit,dobro da nije nekoga ubio i ovaj put...uostalom mogao si je kupit neki bojler ovaj skuter a ne zelenu zvijer...tip je nevrijedan ove teme i da ga se spominje u kontekstu motociklista
 
malo je degutantno uopće spominjati djecu, a pogotovo dok se radi o osobi koja je osuđivana u više navrata zbog svega i svačega, a najgoru presudu neće dočekati, a i u okolnostima nesreće gdje je doslovno sam kriv za nesreću, što zbog preprevelike brzine, što zbog neiskustva i loše reakcije..koji kok on nije mislio na tu djecu prije nego je sjeo na motor i izigravao kamikazu?? očito prijateljima i roditeljima prijatelja više znače nego njemu..
svi smo mi ponekad divljaci i vozimo bez mozga, ali zbog ovakvih smo na tapeti kao društveno nepoželjne osobe
 
Me
malo je degutantno uopće spominjati djecu, a pogotovo dok se radi o osobi koja je osuđivana u više navrata zbog svega i svačega, a najgoru presudu neće dočekati, a i u okolnostima nesreće gdje je doslovno sam kriv za nesreću, što zbog preprevelike brzine, što zbog neiskustva i loše reakcije..koji kok on nije mislio na tu djecu prije nego je sjeo na motor i izigravao kamikazu?? očito prijateljima i roditeljima prijatelja više znače nego njemu..
svi smo mi ponekad divljaci i vozimo bez mozga, ali zbog ovakvih smo na tapeti kao društveno nepoželjne osobe

Nekad mi ides na zivce i ne slazemo se u nekim pogledima al mi se neda ulazit u rasprave jer si svadjalica ali ovo si pogodio u sridu. I svaka cast. Moderatora molim da zakljuca temu jer moon je rekao sve...
 
Da, da. Sigurno su zaslužila i njegova djeca ostati bez tate (5 i 6,5g).
P.s. mislim da ovo nije mjesto za takve komentare.
Da je mislio njihov otac na njih ne bi sjeo na takav motor i poginuo nakon 10 min vožnje.
 
Koji križ roditelja...djetetu je stari počinio kazneno djelo i očito je izbjegavao snositi posljedice za to...stari mu je sjeo na 200 ks i došla ga glave probna vožnja...koji križ...svi moramo biti svjesni posljedice svojih djela ili odluka...ako je to križ za djecu onda je dobar i nije težak, evo djeca znaju što im nije činiti u životu jer im je otac ukazao na to...brutalno ali istinito
 
Najbolje od svega je to da je debil dobio kaznu kakvu je trebao sad bi bio ziv. Drugom rjecju sjebalo ga pravosudje